Topprestaties

De clubkampioenen, kampioensteams, bekerwinnaars van regionale en landelijke toernooien én medailles op internationale toernooien staan in de ...

Seizoen Team/speler Prestatie
2016 / 2017Tim Koenis2e op de Nederlandse kampioenschappen voor regioteams
2016 / 2017Feye Hoekstra2e op de Nederlandse kampioenschappen voor regioteams
2016 / 2017Dave Tse1e in het Mannenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016 / 2017Jits Karczewski1e in het Mannenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016 / 2017Koen Benard1e in het Mannenenkel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016 / 2017Ingeborg Steen1e in het Vrouwenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016 / 2017Carlijn Huibers1e in het Vrouwenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016 / 2017Jeroen Merlijn1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016 / 2017Joyce Sung1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016 / 2017Jits Karczewski1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016 / 2017Jasmijn van Moorselaar1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016 / 2017Dave Tse1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016 / 2017Lars van Doremalen1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016 / 2017Jacky-Dean Schouteten1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016 / 2017Maurits Vermeire1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016 / 2017Joyce Sung1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016 / 2017Ingeborg Steen1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016 / 2017Nicole Tang1e in het Vrouwendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016 / 2017Daisy Tang1e in het Vrouwendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016 / 2017Joyce Sung1e in het Vrouwenenkel-8 op het Granted Badmintontoernooi
2016 / 2017Ingeborg Steen1e in het Gemengd dubbel O15-1 op het OSM Open jeugdtoernooi
2016 / 2017Dave Tse1e in het Gemengd dubbel O15-1 op het OSM Open jeugdtoernooi
2016 / 2017Jaron Klerks1e in het Gemengd dubbel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2016 / 2017Joyce Sung1e in het Gemengd dubbel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2016 / 2017Nicole Tang1e in het Gemengd dubbel O13-2 op het OSM Open jeugdtoernooi
2016 / 2017Jamie Edelbroek1e in het Gemengd dubbel O13-2 op het OSM Open jeugdtoernooi
2016 / 2017Jeff Poon1e in het Mannendubbel O15 op het OSM Open jeugdtoernooi
2016 / 2017Joyce Sung1e in het Vrouwenenkel O15 op het OSM Open jeugdtoernooi
2016 / 2017Jaron Klerks1e in het Mannenenkel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2016 / 2017Jaden Zimmerman1e in het Dubbel O11 op het OSM Open jeugdtoernooi
2016 / 2017Sem Poon1e in het Dubbel O11 op het OSM Open jeugdtoernooi
2016 / 2017Martijn Koenis1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2016 / 2017Selma Steen1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2016 / 2017Alex Sung1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2016 / 2017Martijn Koenis1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2016 / 2017Selma Steen1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2016 / 2017Anouk van Verseveld1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2016 / 2017Sven Maatman1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2016 / 2017Selma Steen1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2016 / 2017Joyce Sung1e in het Gemengd dubbel-8 op het Utregs Toernooi
2016 / 2017Jaron Klerks1e in het Gemengd dubbel-8 op het Utregs Toernooi
2016 / 2017Jaron Klerks1e in het Mannenenkel 8 op het Utregs Toernooi
2016 / 2017OSM-J1:
Ingeborg Steen
Joyce Sung
Dave Tse
Lars van Doremalen
2e in de O19 Mix Klasse 1 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2016 / 2017OSM-M1:
Alex Sung
Martijn Koenis
Michael van der Valk
Pieter van Moorselaar
1e in de Mannen 1e klasse op de Regionale kampioenschappen voor seniorenteams
2016 / 2017Jits Karczewski1e in het Gemengd dubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2016 / 2017Sylvan Luijsterburg1e in het Mannendubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2016 / 2017Sylvan Luijsterburg2e in het Mannenenkel O13 klasse 1 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2016 / 2017Berend van Brenk2e in het Gemengd dubbel O15 klasse 2 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2016 / 2017Stefanie Kip2e in het Gemengd dubbel O15 klasse 2 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2016 / 2017Joyce Sung2e in het Vrouwenenkel O15 klasse 1 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2016 / 2017Ingeborg Steen1e in het Vrouwenenkel O15 klasse 1 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2016 / 2017Dave Tse1e in het Mannendubbel O15 klasse 2 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2016 / 2017Jeff Poon2e in het Mannendubbel O15 klasse 2 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2016 / 2017OSM-J1:
Ingeborg Steen
Joyce Sung
Dave Tse
Lars van Doremalen
1e in de O19-Mix Klasse 1 - afdeling 1 van de Jeugdcompetitie
2016 / 2017OSM-M1:
Alex Sung
Martijn Koenis
Michael van der Valk
Pieter van Moorselaar
1e in de Mannen 1e klasse - afdeling 4 van de Seniorencompetitie
2016 / 2017OSM-NJC5:
Ineke Spall
Ria Galesloot
Cor Bras
Joep Simons
1e in de Poule 10 van de Najaarscompetitie
2016 / 2017Elano Nijkamp1e in het Gemengd dubbel op de Regionale senioren kampioenschappen
2016 / 2017OSM-NJC1:
Janke Scharff
Suzanne Postma
Arjen van Doremalen
Gerben van den Bosch
1e op het Mixed Recreanten Team Toernooi
2016 / 2017Uun Santosa1e in het Mannenenkel boven-60 op de Europese kampioenschappen voor veteranen
2016 / 2017Uun Santosa1e in het Mannendubbel boven-60 op de Europese kampioenschappen voor veteranen
2016 / 2017Uun Santosa1e in het Mannendubbel op de MBI-Cup 2016
2016 / 2017Elano Nijkamp1e in het Mannendubbel op de MBI-Cup 2016
2015 / 2016Alex Sung1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2015 / 2016Selma Steen1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2015 / 2016Berend van Brenk1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2015 / 2016Danny Edelbroek1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2015 / 2016Alex Sung1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2015 / 2016Joyce Sung1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2015 / 2016Dave Tse1e in het Mannenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2015 / 2016Jasmijn van Moorselaar1e in het Vrouwenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2015 / 2016Jits Karczewski1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2015 / 2016Sam Roks1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2015 / 2016Carlijn Huibers1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2015 / 2016Kiki Tse1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2015 / 2016Lars van Doremalen1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2015 / 2016Daphne van Schaik1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2015 / 2016Jits Karczewski1e in het Mannenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2015 / 2016Jits Karczewski1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2015 / 2016Jasmijn van Moorselaar1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2015 / 2016OSM-VJC5:
Mieke Groen
Susan van Brenk
Dawa Sherpa
Kasper Luijsterburg
1e in de Poule 19 van de Voorjaarscompetitie
2015 / 2016OSM-VJC7:
Arjen van Doremalen
Gerben van den Bosch
Michael van der Valk
Pieter van Moorselaar
1e in de Poule 25 van de Voorjaarscompetitie
2015 / 2016Alex Sung1e in het Mannenenkel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2015 / 2016Jaron Klerks1e in het Mannendubbel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2015 / 2016Alex Sung1e in het Mannendubbel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2015 / 2016Alex Sung1e in het Gemengd dubbel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2015 / 2016Joyce Sung1e in het Gemengd dubbel O15 op het OSM Open jeugdtoernooi
2015 / 2016Berend van Brenk1e in het Mannenenkel O13 op het OSM Open jeugdtoernooi
2015 / 2016Julie de Kock1e in het Vrouwendubbel O13 op het OSM Open jeugdtoernooi
2015 / 2016Stefanie Kip1e in het Vrouwendubbel O13 op het OSM Open jeugdtoernooi
2015 / 2016Danny Edelbroek1e in het Mannendubbel O13 op het OSM Open jeugdtoernooi
2015 / 2016Berend van Brenk1e in het Mannendubbel O13 op het OSM Open jeugdtoernooi
2015 / 2016Jits Karczewski1e in het Mannenenkel O11 op het OSM Open jeugdtoernooi
2015 / 2016Janke Scharff1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2015 / 2016Martijn Koenis1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2015 / 2016Marvin Spitsbaard1e in het Mannenenkel 2 op de Clubkampioenschappen
2015 / 2016Susan van Brenk1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2015 / 2016José van Ek1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2015 / 2016Martijn Koenis1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2015 / 2016Ronald Koenis1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2015 / 2016Joep Simons1e in het Mannendubbel 2 op de Clubkampioenschappen
2015 / 2016Marvin Spitsbaard1e in het Mannendubbel 2 op de Clubkampioenschappen
2015 / 2016Janke Scharff1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2015 / 2016Gerben van den Bosch1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2015 / 2016Suzanne Postma1e in het Gemengd dubbel 2 op de Clubkampioenschappen
2015 / 2016Leen Schipper1e in het Gemengd dubbel 2 op de Clubkampioenschappen
2015 / 2016OSM-J3:
Ingeborg Steen
Joyce Sung
Dave Tse
Lars van Doremalen
2e in de O15 Mix Klasse 1 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2015 / 2016OSM-NJC1:
Janke Scharff
Sabine Bosman
Arjen van Doremalen
Gerben van den Bosch
1e in de Poule 1 van de Najaarscompetitie
2015 / 2016OSM-NJC5:
Mieke Groen
Susan van Brenk
Dawa Sherpa
Kasper Luijsterburg
1e in de Poule 10 van de Najaarscompetitie
2015 / 2016OSM-NJC6:
Ineke Spall
Ria Galesloot
Cor Bras
Joep Simons
1e in de Poule 11 van de Najaarscompetitie
2015 / 2016OSM-J3:
Ingeborg Steen
Joyce Sung
Dave Tse
Lars van Doremalen
1e in de U15 Mix, klasse 1 - afdeling 3 van de Jeugdcompetitie
2015 / 2016Uun Santosa1e in het Mannendubbel boven-55 op de Wereldkampioenschappen voor veteranen
2014 / 2015Alex Sung1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2014 / 2015Jip van der Horst1e in het Mannenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014 / 2015Dave Tse1e in het Mannenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014 / 2015Jits Karczewski1e in het Mannenenkel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014 / 2015Sven Maatman1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2014 / 2015Selma Steen1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2014 / 2015Jeroen Merlijn1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014 / 2015Joyce Sung1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014 / 2015Mees Heusinkveld1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014 / 2015Rickie Duijvestijn1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014 / 2015Jaron Klerks1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2014 / 2015Alex Sung1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2014 / 2015Sophia Filius1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2014 / 2015Daisy Tang1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2014 / 2015Selma Steen1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2014 / 2015Ingeborg Steen1e in het Vrouwenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014 / 2015Nicole Tang1e in het Vrouwenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014 / 2015Ingeborg Steen1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014 / 2015Joyce Sung1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014 / 2015Boris Holleman1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014 / 2015Jeroen Merlijn1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014 / 2015Lorenzo Fava1e in het Mannendubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014 / 2015Stan van Doremalen1e in het Mannendubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014 / 2015OSM-VJC2:
Laura Eefting
Marida Löwik
Peter Sijm
Ronald Koenis
1e in de Poule 11 van de Voorjaarscompetitie
2014 / 2015OSM-VJC3:
José van Ek
Monique Fokker
Eric van der Valk
Leen Schipper
1e in de Poule 17 van de Voorjaarscompetitie
2014 / 2015Anouk van Verseveld1e in het Vrouwendubbel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2014 / 2015Selma Steen1e in het Vrouwendubbel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2014 / 2015Stan van Nieuwenhoven1e in het Mannendubbel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2014 / 2015Sven Maatman1e in het Mannendubbel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2014 / 2015Juliëtte Sijtsma1e in het Gemengd dubbel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2014 / 2015Sven Maatman1e in het Mannenenkel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2014 / 2015Boris Holleman1e in het Mannendubbel O13 op het OSM Open jeugdtoernooi
2014 / 2015Jeroen Merlijn1e in het Mannendubbel O13 op het OSM Open jeugdtoernooi
2014 / 2015Jeroen Merlijn1e in het Mannenenkel O13-1 op het OSM Open jeugdtoernooi
2014 / 2015Berend van Brenk1e in het Mannenenkel O11 op het OSM Open jeugdtoernooi
2014 / 2015OSM-J1:
Anouk van Verseveld
Selma Steen
Dylan van Rooijen
Stan van Nieuwenhoven
Sven Maatman
2e in de O15 Mix Klasse 1 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2014 / 2015Alex Sung1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2014 / 2015Mieke Groen1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2014 / 2015Pieter van Moorselaar1e in het Mannenenkel 2 op de Clubkampioenschappen
2014 / 2015Vivian Lu1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2014 / 2015Susan van Brenk1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2014 / 2015Tim Koenis1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2014 / 2015Ronald Koenis1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2014 / 2015Joep Simons1e in het Mannendubbel 2 op de Clubkampioenschappen
2014 / 2015Cor Bras1e in het Mannendubbel 2 op de Clubkampioenschappen
2014 / 2015Susan van Brenk1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2014 / 2015Kasper Luijsterburg1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2014 / 2015Gilles de Kock1e in het Mannenenkel O17 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2014 / 2015Dave Tse1e in het Mannenenkel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2014 / 2015OSM-J1:
Anouk van Verseveld
Selma Steen
Dylan van Rooijen
Stan van Nieuwenhoven
Sven Maatman
1e in de U17 Mix 1 - afdeling 1 van de Jeugdcompetitie
2014 / 2015OSM-NJC4:
Ineke Spall
Ria Galesloot
Cor Bras
Joep Simons
1e in de Poule 10 van de Najaarscompetitie
2014 / 2015Elano Nijkamp1e in het Gemengd dubbel op de Regionale senioren kampioenschappen
2014 / 2015Deon Ha1e in het Mannenenkel 4 op de Regionale senioren kampioenschappen
2013 / 2014OSM-J1:
Anouk van Verseveld
Selma Steen
Dylan van Rooijen
Stan van Nieuwenhoven
Sven Maatman
2e in de Mix O-15 op de Nederlandse kampioenschappen voor jeugdteams
2013 / 2014Geovanni Nijkamp1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2013 / 2014Geert-Jan Fluitman1e in het Mannenenkel 2 op de Clubkampioenschappen
2013 / 2014Kim van den Handel1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2013 / 2014Tim Koenis1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2013 / 2014Feye Hoekstra1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2013 / 2014Joep Simons1e in het Mannendubbel 2 op de Clubkampioenschappen
2013 / 2014Piet Elsendoorn1e in het Mannendubbel 2 op de Clubkampioenschappen
2013 / 2014Linda Beijert1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2013 / 2014Lara Hoekstra1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2013 / 2014Tim Koenis1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2013 / 2014Kim van den Handel1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2013 / 2014Ronald Koenis1e in het Gemengd dubbel 2 op de Clubkampioenschappen
2013 / 2014Linda Beijert1e in het Gemengd dubbel 2 op de Clubkampioenschappen
2013 / 2014Alex Sung1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2013 / 2014Jeroen Merlijn1e in het Mannenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2013 / 2014Dave Tse1e in het Mannenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2013 / 2014Stan van Doremalen1e in het Mannenenkel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2013 / 2014Alex Sung1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2013 / 2014Jaron Klerks1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2013 / 2014Dave Tse1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2013 / 2014Berend van Brenk1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2013 / 2014Selma Steen1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2013 / 2014Ingeborg Steen1e in het Vrouwenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2013 / 2014Sven Maatman1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2013 / 2014Selma Steen1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2013 / 2014Jeroen Merlijn1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2013 / 2014Joyce Sung1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2013 / 2014Sylvan Luijsterburg1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2013 / 2014Julie de Kock1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2013 / 2014Daphne van Schaik1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2013 / 2014Dorien de Brouwer1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2013 / 2014OSM-VJC5:
Marijke Mos
Mieke Groen
Dawa Sherpa
Michael van der Valk
Peter Blaasse
1e in de Poule 23 van de Voorjaarscompetitie
2013 / 2014OSM-VJC3:
José van Ek
Monique Fokker
Eric van der Valk
Leen Schipper
1e in de Poule 19 van de Voorjaarscompetitie
2013 / 2014OSM-VJC2:
Lara Hoekstra
Linda Beijert
Hans Roberti
Peter Sijm
Ronald Koenis
1e in de Poule 17 van de Voorjaarscompetitie
2013 / 2014OSM-VJC1:
Janke Scharff
Marida Löwik
Arjen van Doremalen
Gerben van den Bosch
1e in de Poule 7 van de Voorjaarscompetitie
2013 / 2014Ingeborg Steen1e in het Vrouwenenkel O11 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2013 / 2014Selma Steen1e in het Gemengd dubbel O15 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2013 / 2014Sven Maatman1e in het Gemengd dubbel O15 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2013 / 2014Ingeborg Steen1e in het Gemengd dubbel O11 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2013 / 2014Dave Tse1e in het Gemengd dubbel O11 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2013 / 2014Alex Sung1e in het Mannenenkel O15 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2013 / 2014Selma Steen1e in het Vrouwendubbel O15 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2013 / 2014Anouk van Verseveld1e in het Vrouwendubbel O15 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2013 / 2014Uun Santosa1e in het Mannendubbel boven-45 op de Nederlandse kampioenschappen voor veteranen
2013 / 2014OSM-1:
Charmain Klerks
Marsha de Coo
Deon Ha
Geovanni Nijkamp
Martijn Koenis
1e in de 1e klasse op de Regionale kampioenschappen voor seniorenteams
2013 / 2014OSM-J3:
Ingeborg Steen
Joyce Sung
Boris Holleman
Jeroen Merlijn
2e in de O13 Mix Klasse 2 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2013 / 2014OSM-J2:
Floor Hagenaars
Isabel Ramkema
Juliëtte Sijtsma
Alex Sung
Jaron Klerks
2e in de O15 Mix Klasse 1 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2013 / 2014OSM-J1:
Anouk van Verseveld
Selma Steen
Dylan van Rooijen
Stan van Nieuwenhoven
Sven Maatman
1e in de O15 Mix Klasse 1 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2013 / 2014OSM-NJC4:
Ella Lawalata
Marijke Mos
Mieke Groen
Dawa Sherpa
Michael van der Valk
Peter Blaasse
1e in de Poule 11 van de Najaarscompetitie
2013 / 2014OSM-J1:
Anouk van Verseveld
Selma Steen
Dylan van Rooijen
Stan van Nieuwenhoven
Sven Maatman
1e in de O15 Klasse 1 Mix - afd 2 van de Jeugdcompetitie
2013 / 2014OSM-J3:
Ingeborg Steen
Joyce Sung
Boris Holleman
Jeroen Merlijn
1e in de O13 Klasse 2 Mix - afd 2 van de Jeugdcompetitie
2013 / 2014OSM-J2:
Floor Hagenaars
Isabel Ramkema
Juliëtte Sijtsma
Alex Sung
Jaron Klerks
1e in de O15 Klasse 1 Mix - afd 3 van de Jeugdcompetitie
2013 / 2014OSM-1:
Charmain Klerks
Marsha de Coo
Deon Ha
Geovanni Nijkamp
Martijn Koenis
1e in de 1e klasse - afd. 4 van de Seniorencompetitie
2013 / 2014Kirsten van der Valk2e in het Vrouwenenkel op de Slovak Open
2012 / 2013Jaron Klerks1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2012 / 2013Floor Hagenaars1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2012 / 2013Jeroen Merlijn1e in het Mannenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2012 / 2013Dorien de Brouwer1e in het Vrouwenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2012 / 2013Dave Tse1e in het Mannenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2012 / 2013Rosa Veldhuizen1e in het Vrouwenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2012 / 2013Romy Stokvis1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2012 / 2013Dorien de Brouwer1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2012 / 2013Alex Sung1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2012 / 2013Jaron Klerks1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2012 / 2013Jeroen Merlijn1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2012 / 2013Boris Holleman1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2012 / 2013Berend van Brenk1e in het Mannendubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2012 / 2013Danny Edelbroek1e in het Mannendubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2012 / 2013Selma Steen1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2012 / 2013Sven Maatman1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2012 / 2013Joyce Sung1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2012 / 2013Jeroen Merlijn1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2012 / 2013Dorien de Brouwer1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2012 / 2013Lorenzo Kruithof1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2012 / 2013Piet Elsendoorn1e in het Mannenenkel Recreanten op de Clubkampioenschappen
2012 / 2013Kim van den Handel1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2012 / 2013Charmain Klerks1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2012 / 2013Kim van den Handel1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2012 / 2013Martijn Koenis1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2012 / 2013Geovanni Nijkamp1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2012 / 2013Kim van den Handel1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2012 / 2013Tim Koenis1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2012 / 2013Geovanni Nijkamp1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2012 / 2013Jeroen Merlijn1e in het Mannenenkel O11 op het Marikentoernooi
2012 / 2013Jaron Klerks1e in het Mannendubbel O13 op het Marikentoernooi
2012 / 2013Alex Sung1e in het Mannendubbel O13 op het Marikentoernooi
2012 / 2013OSM-VJC3:
Fardau Breshamer
Lara Hoekstra
Linda Beijert
Hans Roberti
Peter Sijm
Ronald Koenis
1e in de Poule 9 van de Voorjaarscompetitie
2012 / 2013Jeroen Merlijn1e in het Mannendubbel O11 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2012 / 2013Boris Holleman1e in het Mannendubbel O11 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2012 / 2013Joyce Sung1e in het Vrouwendubbel O11 op het Opstap jeugdtoernooi
2012 / 2013Joyce Sung1e in het Vrouwenenkel O11 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2012 / 2013Alex Sung1e in het Mannenenkel O13 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2012 / 2013Jaron Klerks1e in het Mannendubbel O13 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2012 / 2013Alex Sung1e in het Mannendubbel O13 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2012 / 2013Elano Nijkamp1e in het Mannendubbel klasse 4 op de Masters Amersfoort
2012 / 2013Elano Nijkamp1e in het Mannendubbel 5 op het Gluttel toernooi
2012 / 2013Elano Nijkamp1e in het Mannenenkel 5 op het Gluttel toernooi
2012 / 2013OSM-5:
Amber Bargerbos
Kim van den Handel
Chihao Kuo
Gilles de Kock
1e in de 4e klasse op de Regionale kampioenschappen voor seniorenteams
2012 / 2013OSM-2:
Charmain Klerks
Marsha de Coo
Deon Ha
Martijn Koenis
2e in de 2e klasse op de Regionale kampioenschappen voor seniorenteams
2012 / 2013Kirsten van der Valk1e op de Eredivisie
2012 / 2013Amber Bargerbos2e in het Vrouwendubbel O17-plastic op de Regionale jeugdkampioenschappen
2012 / 2013Gilles de Kock2e in het Gemengd dubbel O15 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2012 / 2013Gilles de Kock2e in het Mannendubbel O15 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2012 / 2013Alex Sung2e in het Mannendubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2012 / 2013Jaron Klerks2e in het Mannendubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2012 / 2013Elano Nijkamp2e in het Gemengd dubbel op de Regionale jeugdkampioenschappen
2012 / 2013Elano Nijkamp1e in het Mannendubbel op de Regionale jeugdkampioenschappen
2012 / 2013Elano Nijkamp1e in het Mannenenkel op de Regionale jeugdkampioenschappen
2012 / 2013OSM-3:
Lotte Bargerbos
Sabine Bosman
Jesper van Breugel
Pedro Meyer
Ton Schut
1e in de 3e klasse - afd. 8 van de Seniorencompetitie
2012 / 2013OSM-3:
Lotte Bargerbos
Sabine Bosman
Jesper van Breugel
Pedro Meyer
Ton Schut
1e in de 3e klasse - afd. 5 van de Seniorencompetitie
2012 / 2013OSM-5:
Amber Bargerbos
Kim van den Handel
Chihao Kuo
Gilles de Kock
1e in de 4e klasse - afd. 4 van de Seniorencompetitie
2012 / 2013OSM-2:
Charmain Klerks
Marsha de Coo
Deon Ha
Martijn Koenis
1e in de 2e klasse - afd. 4 van de Seniorencompetitie
2012 / 2013Elano Nijkamp2e in het Mannenenkel 4 op de Regionale senioren kampioenschappen
2012 / 2013Kirsten van der Valk1e in het Vrouwenenkel op de Regionale senioren kampioenschappen
2011 / 2012Charmain Klerks1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2011 / 2012Martijn Koenis1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2011 / 2012Eric van der Valk1e in het Mannenenkel Recreanten op de Clubkampioenschappen
2011 / 2012Gerben van den Bosch1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2011 / 2012Janke Scharff1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2011 / 2012Ton Schut1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2011 / 2012Martijn Koenis1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2011 / 2012Laura Eefting1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2011 / 2012Janke Scharff1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2011 / 2012Merlijn Elderhuis1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2011 / 2012Amber Bargerbos1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2011 / 2012Romano Klink1e in het Mannenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011 / 2012Floor Hagenaars1e in het Vrouwenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011 / 2012Jeroen Merlijn1e in het Mannenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011 / 2012Romy Stokvis1e in het Vrouwenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011 / 2012Berend van Brenk1e in het Mannenenkel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011 / 2012Merlijn Elderhuis1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2011 / 2012Dylan van Rooijen1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2011 / 2012Jenny Fleuren1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2011 / 2012Anne Kaldenbach1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2011 / 2012Jip van der Horst1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011 / 2012Sjoerd Leenders1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011 / 2012Rosa Veldhuizen1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011 / 2012Dorien de Brouwer1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011 / 2012Berend van Brenk1e in het Mannendubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011 / 2012Ramon van de Engel1e in het Mannendubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011 / 2012Floor Hagenaars1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2011 / 2012Sven Maatman1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2011 / 2012Danny Edelbroek1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011 / 2012Tamara Agterberg1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011 / 2012OSM-VJC1:
Janke Scharff
Sabine Bosman
Gerben van den Bosch
Wouter Tengeler
1e in de Poule 4 van de Voorjaarscompetitie
2011 / 2012Emma Rademaker1e in het Gemengd dubbel O17 op het BVG jeugdtoernooi
2011 / 2012Tim Koenis1e in het Gemengd dubbel O17 op het BVG jeugdtoernooi
2011 / 2012Emma Rademaker1e in het Vrouwendubbel O17 op het BVG jeugdtoernooi
2011 / 2012Jadine Smit1e in het Vrouwendubbel O17 op het BVG jeugdtoernooi
2011 / 2012Feye Hoekstra1e in het Mannendubbel O17 op het BVG jeugdtoernooi
2011 / 2012Tim Koenis1e in het Mannendubbel O17 op het BVG jeugdtoernooi
2011 / 2012Jadine Smit1e in het Vrouwenenkel O17 op het BVG jeugdtoernooi
2011 / 2012Tim Koenis1e in het Mannenenkel O17 op het BVG jeugdtoernooi
2011 / 2012Gilles de Kock1e in het Mannendubbel O13 op het BGZ open jeugdtoernooi
2011 / 2012Gilles de Kock1e in het Mannenenkel O13 op het BGZ open jeugdtoernooi
2011 / 2012Kim van den Handel1e in het Vrouwendubbel O15-1 op het BGZ open jeugdtoernooi
2011 / 2012Amber Bargerbos1e in het Vrouwendubbel O15-1 op het BGZ open jeugdtoernooi
2011 / 2012Amber Bargerbos1e in het Vrouwenenkel O15-1 op het BGZ open jeugdtoernooi
2011 / 2012Jaron Klerks1e in het Mannenenkel O13-2 op het BGZ open jeugdtoernooi
2011 / 2012Kim van den Handel1e in het Gemengd dubbel O15 op het Thiela Open Jeugdtoernooi
2011 / 2012Deon Ha1e in het Gemengd dubbel O15 op het Thiela Open Jeugdtoernooi
2011 / 2012Chihao Kuo1e in het Mannendubbel O15 op het Thiela Open Jeugdtoernooi
2011 / 2012Deon Ha1e in het Mannendubbel O15 op het Thiela Open Jeugdtoernooi
2011 / 2012Amber Bargerbos1e in het Vrouwenenkel O15 op het Thiela Open Jeugdtoernooi
2011 / 2012Deon Ha1e in het Mannenenkel O15 op het Thiela Open Jeugdtoernooi
2011 / 2012Jodi Ko2e in het Vrouwendubbel O13 op de Smashing junior open
2011 / 2012Deon Ha1e in het Mannenenkel O15 op de Smashing junior open
2011 / 2012Uun Santosa2e in het Gemengd dubbel boven-45 op de Nederlandse kampioenschappen voor veteranen
2011 / 2012Uun Santosa1e in het Mannenenkel boven-45 op de Nederlandse kampioenschappen voor veteranen
2011 / 2012Uun Santosa1e in het Mannendubbel boven-45 op de Nederlandse kampioenschappen voor veteranen
2011 / 2012OSM-VJC1:
Janke Scharff
Sabine Bosman
Gerben van den Bosch
Wouter Tengeler
1e op het Landelijk Recreanten Team Toernooi
2011 / 2012OSM-NJC1:
José van Ek
Monique Fokker
Eric van der Valk
Leen Schipper
1e in de Poule 7 van de Najaarscompetitie
2011 / 2012Martin van der Zwan2e in het Mannendubbel O19 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2011 / 2012Elano Nijkamp1e in het Mannendubbel O19 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2011 / 2012Elano Nijkamp2e in het Mannenenkel O19 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2011 / 2012Amber Bargerbos2e in het Gemengd dubbel O15 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2011 / 2012Gilles de Kock2e in het Gemengd dubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2011 / 2012Jodi Ko1e in het Vrouwendubbel O11 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2011 / 2012Gilles de Kock2e in het Mannenenkel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2011 / 2012OSM-J1:
Emma Rademaker
Jadine Smit
Deon Ha
Feye Hoekstra
Tim Koenis
1e in de O19 Klasse 1 Mix - afd 2 van de Jeugdcompetitie
2011 / 2012Andy Tan1e op het Dutch Open veteranentoernooi
2011 / 2012Fineke Selles1e op het Dutch Open veteranentoernooi
2011 / 2012Wouter Tengeler1e op het Landelijke Mix Recreanten Team Toernooi
2011 / 2012Gerben van den Bosch1e op het Landelijke Mix Recreanten Team Toernooi
2011 / 2012Sabine Bosman1e op het Landelijke Mix Recreanten Team Toernooi
2011 / 2012Marida Löwik1e op het Landelijke Mix Recreanten Team Toernooi
2011 / 2012Kim van den Handel1e in het Gemengd dubbel O15 op de Junior warming-up Houten
2011 / 2012Deon Ha1e in het Gemengd dubbel O15 op de Junior warming-up Houten
2011 / 2012Charmain Klerks1e in het Gemengd dubbel O17 op de Junior warming-up Houten
2011 / 2012Charmain Klerks1e in het Vrouwenenkel O15 op de Junior warming-up Houten
2011 / 2012Ilse Huijser1e in het Vrouwenenkel 3 op de Carlton GT International
2011 / 2012Uun Santosa2e in het Mannendubbel boven-55 op de Wereldkampioenschappen voor veteranen
2011 / 2012Uun Santosa2e in het Mannenenkel boven-55 op de Wereldkampioenschappen voor veteranen
2010 / 2011OSM-1:
Ilse Huijser
Maaike Weijmans
Welling Oei
Agoes Yap
Stenly Tumbelake
Uun Santosa
2e in de Hoofdklasse op de Nederlandse kampioenschappen voor seniorenteams
2010 / 2011Janke Scharff1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2010 / 2011Geovanni Nijkamp1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2010 / 2011Martijn Koenis1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2010 / 2011Ton Schut1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2010 / 2011Geert-Jan Fluitman1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2010 / 2011José van Ek1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2010 / 2011Tim Koenis1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2010 / 2011Emma Rademaker1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2010 / 2011Jaron Klerks1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010 / 2011Jodi Ko1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010 / 2011Ingeborg Steen1e in het Gemengd dubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010 / 2011Boris Holleman1e in het Gemengd dubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010 / 2011Emma Rademaker1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2010 / 2011Jadine Smit1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2010 / 2011Anne Kaldenbach1e in het Vrouwendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010 / 2011Yen-Nhi Le1e in het Vrouwendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010 / 2011Ingeborg Steen1e in het Vrouwendubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010 / 2011Laura van Hattem1e in het Vrouwendubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010 / 2011Deon Ha1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2010 / 2011Jaron Klerks1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2010 / 2011Jip van der Horst1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010 / 2011Jeroen Merlijn1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010 / 2011Boris Holleman1e in het Mix-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010 / 2011Tim Koenis1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2010 / 2011Steven Levelt1e in het Mannenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010 / 2011Jaron Klerks1e in het Mannenenkel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010 / 2011Floren van Luipen1e in het Mannenenkel-4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010 / 2011Jadine Smit1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2010 / 2011Anne Kaldenbach1e in het Vrouwenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010 / 2011OSM-VJC1:
Janke Scharff
Linda Elsendoorn
Gerben van den Bosch
Wouter Tengeler
1e in de Poule 5 van de Voorjaarscompetitie
2010 / 2011Charmain Klerks1e in het Gemengd dubbel O15 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2010 / 2011Charmain Klerks1e in het Vrouwenenkel O15 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2010 / 2011Deon Ha1e in het Mannendubbel O15 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2010 / 2011Deon Ha1e in het Mannenenkel O15 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2010 / 2011Deon Ha2e in het Mannendubbel O15 op het JM HBV toernooi
2010 / 2011Deon Ha1e in het Mannendubbel O15 op het BVG jeugdtoernooi
2010 / 2011Sandra van Rooijen1e in het Vrouwendubbel-8 op het GT Satelite Amersfoort toernooi
2010 / 2011Charmain Klerks1e in het Vrouwenenkel-8 op het Castellum Open seniorentoernooi
2010 / 2011Charmain Klerks1e in het Gemengd dubbel-8 op het Castellum Open seniorentoernooi
2010 / 2011Andy Tan1e in het Mannendubbel boven-45 op de Nederlandse kampioenschappen voor veteranen
2010 / 2011Uun Santosa1e in het Mannendubbel boven-45 op de Nederlandse kampioenschappen voor veteranen
2010 / 2011Uun Santosa1e in het Mannenenkel boven-45 op de Nederlandse kampioenschappen voor veteranen
2010 / 2011Geovanni Nijkamp1e in het Mannendubbel-6 op het Open Beca 2000 toernooi
2010 / 2011Elano Nijkamp1e in het Mannendubbel-6 op het Open Beca 2000 toernooi
2010 / 2011Elano Nijkamp1e in het Mannenenkel-6 op het Open Beca 2000 toernooi
2010 / 2011OSM-1:
Ilse Huijser
Maaike Weijmans
Welling Oei
Agoes Yap
Stenly Tumbelake
Uun Santosa
1e in de Hoofdklasse op de Regionale kampioenschappen voor seniorenteams
2010 / 2011Deon Ha1e in het Mannendubbel O15 op het Junior Masters Zijderveld toernooi
2010 / 2011Kirsten van der Valk1e in het Vrouwenenkel O17 op het Junior Masters Zijderveld toernooi
2010 / 2011OSM-1:
Ilse Huijser
Maaike Weijmans
Welling Oei
Agoes Yap
Stenly Tumbelake
Uun Santosa
1e in de Hoofdklasse afd 3 van de Seniorencompetitie
2010 / 2011OSM-J3:
Amber Bargerbos
Charmain Klerks
Kim van den Handel
Chihao Kuo
Cyril de Kock
Gilles de Kock
1e in de O15 klasse 1 mix - afd. 2 van de Jeugdcompetitie
2010 / 2011Charmain Klerks2e in het Gemengd dubbel-8 op de Regionale senioren kampioenschappen
2010 / 2011Charmain Klerks2e in het Vrouwendubbel-8 op de Regionale senioren kampioenschappen
2010 / 2011Kirsten van der Valk1e in het Vrouwendubbel op de Regionale senioren kampioenschappen
2010 / 2011Kirsten van der Valk1e in het Vrouwenenkel op de Regionale senioren kampioenschappen
2010 / 2011Tim Timmer1e in het Mannendubbel O17 op de Junior warming-up Houten
2010 / 2011Tim Koenis1e in het Mannenenkel O17 op de Junior warming-up Houten
2010 / 2011Amber Bargerbos1e in het Vrouwenenkel O13 op de Junior warming-up Houten
2010 / 2011Kim van den Handel1e in het Vrouwendubbel O15 op de Junior warming-up Houten
2010 / 2011Charmain Klerks1e in het Vrouwendubbel O15 op de Junior warming-up Houten
2009 / 2010OSM-J3:
Emma Rademaker
Jadine Smit
Feye Hoekstra
Tim Koenis
2e in de Klasse Onder-17 op de Nederlandse kampioenschappen voor jeugdteams
2009 / 2010Gerben van den Bosch1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2009 / 2010Janke Scharff1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2009 / 2010Geovanni Nijkamp1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2009 / 2010Elano Nijkamp1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2009 / 2010Linda Elsendoorn1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2009 / 2010Elano Nijkamp1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2009 / 2010Amber Bargerbos1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Charmain Klerks1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Feye Hoekstra1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Tim Koenis1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Martijn Koenis1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Lotte Bargerbos1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Charmain Klerks1e in het Vrouwenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Tim Koenis1e in het Mannenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Mandely Mol1e in het Vrouwendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Kim van den Handel1e in het Vrouwendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Steven Levelt1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Cyril de Kock1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Antoine van Dijk1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Charmain Klerks1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Hema Venugopal1e in het Vrouwenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Eric Meijlink1e in het Mannenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Jaron Klerks1e in het Mannendubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Robin Popescu1e in het Mannendubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Selma Steen1e in het Gemengd dubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Sven Maatman1e in het Gemengd dubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Sven Maatman1e in het Mannenenkel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Jelle Bosma1e in het Gemengd dubbel-4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Jip van der Horst1e in het Gemengd dubbel-4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Robin Popescu1e in het Mannenenkel-4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Ingeborg Steen1e in het Mixenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Juliëtte Sijtsma1e in het Mixenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009 / 2010Kirsten van der Valk1e in het Vrouwenenkel O17 op de Nederlandse jeugdkampioenschappen
2009 / 2010Kirsten van der Valk3e/4e in het Vrouwendubbel O17 op de Nederlandse jeugdkampioenschappen
2009 / 2010Yannic Smeets3e in het Gemengd dubbel O19 op de Nederlandse jeugdkampioenschappen
2009 / 2010Yannic Smeets3e/4e in het Mannenenkel O19 op de Nederlandse jeugdkampioenschappen
2009 / 2010Emma Rademaker1e in het Gemengd dubbel O15 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2009 / 2010Tim Koenis1e in het Gemengd dubbel O15 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2009 / 2010Elano Nijkamp1e in het Gemengd dubbel O17 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2009 / 2010Jadine Smit1e in het Vrouwendubbel O15 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2009 / 2010Emma Rademaker1e in het Vrouwendubbel O15 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2009 / 2010Kim van den Handel1e in het Vrouwendubbel O13 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2009 / 2010Elano Nijkamp1e in het Mannenenkel O17 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2009 / 2010Amber Bargerbos1e in het Gemengd dubbel O13 op het Smashing open jeugdtoernooi
2009 / 2010Cyril de Kock1e in het Gemengd dubbel O13 op het Smashing open jeugdtoernooi
2009 / 2010Elano Nijkamp1e in het Mannendubbel O19 op het Smashing open jeugdtoernooi
2009 / 2010Gilles de Kock1e in het Mannenenkel O11 op het Smashing open jeugdtoernooi
2009 / 2010Tim Timmer1e in het Gemengd dubbel O15 op het Castellum open jeugdtoernooi
2009 / 2010Deon Ha1e in het Mannendubbel O13 op het Castellum open jeugdtoernooi
2009 / 2010Kim van den Handel1e in het Vrouwendubbel O13 op het Castellum open jeugdtoernooi
2009 / 2010Charmain Klerks1e in het Vrouwendubbel O13 op het Castellum open jeugdtoernooi
2009 / 2010Elano Nijkamp1e in het Mannendubbel O17 op het Castellum open jeugdtoernooi
2009 / 2010Charmain Klerks1e in het Vrouwenenkel O13 op het Castellum open jeugdtoernooi
2009 / 2010Elano Nijkamp1e in het Mannenenkel O17 op het Castellum open jeugdtoernooi
2009 / 2010OSM-VJC1:
Janke Scharff
Linda Elsendoorn
Gerben van den Bosch
Wouter Tengeler
1e in de Poule 7 van de Voorjaarscompetitie
2009 / 2010Charmain Klerks1e in het Vrouwendubbel O13 op het BGZ open jeugdtoernooi
2009 / 2010Amber Bargerbos1e in het Vrouwendubbel O13 op het BGZ open jeugdtoernooi
2009 / 2010Elano Nijkamp1e in het Mannenenkel O17 op het BGZ open jeugdtoernooi
2009 / 2010Deon Ha1e in het Mannenenkel O13 op het BGZ open jeugdtoernooi
2009 / 2010Gilles de Kock1e in het Mannenenkel O11 op het BGZ open jeugdtoernooi
2009 / 2010Elano Nijkamp1e in het Mannenenkel-8 op het Satellite toernooi
2009 / 2010Elano Nijkamp1e in het Mannenenkel O17 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2009 / 2010Elano Nijkamp1e in het Mannendubbel O17 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2009 / 2010Feye Hoekstra1e in het Mannendubbel O15 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2009 / 2010Emma Rademaker1e in het Gemengd dubbel O15 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2009 / 2010Tim Koenis1e in het Mannendubbel O15 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2009 / 2010Tim Koenis1e in het Gemengd dubbel O15 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2009 / 2010Amber Bargerbos1e in het Vrouwendubbel O13 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2009 / 2010Kim van den Handel1e in het Vrouwendubbel O13 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2009 / 2010Charmain Klerks1e in het Gemengd dubbel O13 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2009 / 2010Gilles de Kock2e in het Mannendubbel O13 op de Junior Masters Hoorn
2009 / 2010Charmain Klerks1e in het Gemengd dubbel O13 op het BVG jeugdtoernooi
2009 / 2010Amber Bargerbos1e in het Vrouwendubbel O13 op het BVG jeugdtoernooi
2009 / 2010Charmain Klerks1e in het Vrouwendubbel O13 op het BVG jeugdtoernooi
2009 / 2010Charmain Klerks1e in het Vrouwenenkel O13 op het BVG jeugdtoernooi
2009 / 2010OSM-J3:
Emma Rademaker
Jadine Smit
Feye Hoekstra
Tim Koenis
1e in de O17 klasse 1 mix op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2009 / 2010OSM-J6:
Amber Kooiman
Kim van den Handel
Chihao Kuo
Dylan van Rooijen
Steven Levelt
2e in de O13 klasse 3 mix op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2009 / 2010OSM-J7:
Anouk van Verseveld
Selma Steen
Jan Rademaker
Jaron Klerks
Stan van Nieuwenhoven
Sven Maatman
3e in de O11 klasse 3 mix op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2009 / 2010Ruud Faas2e in het Mannenenkel boven-45 op de Nederlandse kampioenschappen voor veteranen
2009 / 2010Uun Santosa1e in het Mannendubbel boven-45 op de Nederlandse kampioenschappen voor veteranen
2009 / 2010Uun Santosa1e in het Mannenenkel boven-45 op de Nederlandse kampioenschappen voor veteranen
2009 / 2010Charmain Klerks1e in het Vrouwendubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2009 / 2010Kim van den Handel1e in het Vrouwendubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2009 / 2010Gilles de Kock2e in het Mannenenkel O11 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2009 / 2010Gilles de Kock2e in het Mannendubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2009 / 2010OSM-J3:
Emma Rademaker
Jadine Smit
Feye Hoekstra
Tim Koenis
1e in de O17 klasse 1 mix - afd. 4 van de Jeugdcompetitie
2009 / 2010OSM-J7:
Anouk van Verseveld
Selma Steen
Jan Rademaker
Jaron Klerks
Stan van Nieuwenhoven
Sven Maatman
1e in de O11 klasse 3 mix - afd. 3 van de Jeugdcompetitie
2009 / 2010OSM-J6:
Amber Kooiman
Kim van den Handel
Chihao Kuo
Dylan van Rooijen
Steven Levelt
1e in de O13 klasse 3 mix - afd. 5 van de Jeugdcompetitie
2009 / 2010Gilles de Kock1e in het Gemengd dubbel O13 op de Junior warming-up Houten
2009 / 2010Charmain Klerks1e in het Gemengd dubbel O13 op de Junior warming-up Houten
2009 / 2010Emma Rademaker1e in het Vrouwendubbel O15 op de Junior warming-up Houten
2009 / 2010Eva Levelt1e in het Vrouwendubbel O15 op de Junior warming-up Houten
2009 / 2010Charmain Klerks1e in het Vrouwenenkel O13 op de Junior warming-up Houten
2009 / 2010Tim Koenis1e in het Mannendubbel O15 op de Junior warming-up Houten
2009 / 2010Feye Hoekstra1e in het Mannendubbel O15 op de Junior warming-up Houten
2008 / 2009Elano Nijkamp1e in het Mannenenkel O15 op het Utrechtse Heuvelrugtoernooi
2008 / 2009Elano Nijkamp1e in het Mannendubbel O15 op het Utrechtse Heuvelrugtoernooi
2008 / 2009Kirsten van der Valk1e op de Mission Olympic voor schoolteams
2008 / 2009Melissa Santosa1e op de Mission Olympic voor schoolteams
2008 / 2009Elmar de Bos1e op de Mission Olympic voor schoolteams
2008 / 2009Linda Lancee1e op de Mission Olympic voor schoolteams
2008 / 2009Ton Schut1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2008 / 2009Gerben van den Bosch1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2008 / 2009Janke Rademaker1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2008 / 2009Wouter Tengeler1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2008 / 2009Gerben van den Bosch1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2008 / 2009OSM-VJC4:
Monique Vrancken
Ria Rijkse
Rosa Essens
Dawa Sherpa
Michel Post
Peter Blaasse
1e in de Poule 27 van de Voorjaarscompetitie
2008 / 2009OSM-VJC1:
Ingrid Janssen
Janke Scharff
Linda Elsendoorn
Gerben van den Bosch
Wouter Tengeler
1e in de Poule 5 van de Voorjaarscompetitie
2008 / 2009Eva Levelt1e in het Vrouwendubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008 / 2009Lotte Bargerbos1e in het Vrouwendubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008 / 2009Lotte Bargerbos1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2008 / 2009Elano Nijkamp1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2008 / 2009Martijn Koenis1e in het Mannendubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008 / 2009Elano Nijkamp1e in het Mannendubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008 / 2009Elano Nijkamp1e in het Gemengd dubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008 / 2009Eva Levelt1e in het Gemengd dubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008 / 2009Charmain Klerks1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008 / 2009Amber Bargerbos1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008 / 2009Amber Bargerbos1e in het Vrouwenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008 / 2009Chihao Kuo1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008 / 2009Gilles de Kock1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008 / 2009Cyril de Kock1e in het Mannenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008 / 2009Gilles de Kock1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008 / 2009Charmain Klerks1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008 / 2009Yen-Nhi Le1e in het Vrouwenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008 / 2009Sven Maatman1e in het Mannenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008 / 2009Jan Rademaker1e in het Mannenenkel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008 / 2009Jaron Klerks1e in het Gemengd enkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2008 / 2009Kirsten van der Valk1e in het Vrouwenenkel O15 op de Nederlandse jeugdkampioenschappen
2008 / 2009Kirsten van der Valk1e in het Vrouwendubbel O15 op de Nederlandse jeugdkampioenschappen
2008 / 2009Yannic Smeets2e in het Gemengd dubbel O17 op de Nederlandse jeugdkampioenschappen
2008 / 2009Uun Santosa1e in het Gemengd dubbel boven-40 op de Nederlands Veteranen Kampioenschap
2008 / 2009Uun Santosa1e in het Mannenenkel boven-45 op de Nederlands Veteranen Kampioenschap
2008 / 2009Uun Santosa1e in het Mannendubbel boven-45 op de Nederlands Veteranen Kampioenschap
2008 / 2009Andy Tan1e in het Mannendubbel boven-45 op de Nederlands Veteranen Kampioenschap
2008 / 2009OSM-J4:
Emma Rademaker
Jadine Smit
Feye Hoekstra
Tim Koenis
3e in de U15 Klasse 1 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2008 / 2009OSM-J3:
Eva Levelt
Lara Hoekstra
Lotte Bargerbos
Elano Nijkamp
Martijn Koenis
2e in de U15 Klasse 1 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2008 / 2009Kirsten van der Valk2e op de 8 Nations U15 Tournament
2008 / 2009Kirsten van der Valk2e in het Gemengd dubbel O17 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2008 / 2009Gilles de Kock1e in het Gemengd dubbel O11 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2008 / 2009Kim van den Handel1e in het Gemengd dubbel O11 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2008 / 2009Kirsten van der Valk1e in het Vrouwenenkel O17 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2008 / 2009Charmain Klerks2e in het Vrouwendubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2008 / 2009OSM-1:
Nadine Hagenbeek
Sietske Lammers
Jeroen Bouma
Niels Eijkelkamp
Ronald Kieft
1e in de Hoofdklasse - afd. 1 van de Seniorencompetitie
2008 / 2009OSM-J4:
Emma Rademaker
Jadine Smit
Feye Hoekstra
Tim Koenis
1e in de U15 Klasse 1 - afd. 2 van de Jeugdcompetitie
2008 / 2009OSM-J3:
Eva Levelt
Lara Hoekstra
Lotte Bargerbos
Elano Nijkamp
Martijn Koenis
1e in de U15 Klasse 1 - afd. 1 van de Jeugdcompetitie
2008 / 2009Yannic Smeets1e in het Mannenenkel 4 op de Regionale senioren kampioenschappen
2008 / 2009Yannic Smeets1e in het Gemengd dubbel 4 op de Regionale senioren kampioenschappen
2008 / 2009Yannic Smeets1e in het Mannendubbel 4 op de Regionale senioren kampioenschappen
2008 / 2009Sandra van Rooijen1e in het Vrouwendubbel 4 op de Regionale senioren kampioenschappen
2008 / 2009Andy Tan3e/4e in het Mannendubbel boven-45 op de Six Nation Seniors
2008 / 2009Uun Santosa3e/4e in het Mannendubbel boven-45 op de Six Nation Seniors
2008 / 2009Geovanni Nijkamp1e in het Mannendubbel O19 op de Junior warming-up Houten
2007 / 2008Geovanni Nijkamp1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2007 / 2008Linda Elsendoorn1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2007 / 2008Gerben van den Bosch1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2007 / 2008Linda Elsendoorn1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2007 / 2008Geovanni Nijkamp1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2007 / 2008Jesper van Breugel1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2007 / 2008Linda Elsendoorn1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2007 / 2008Wilma Elsendoorn1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2007 / 2008Lotte Bargerbos1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Carmen Popescu1e in het Vrouwenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Amber Bargerbos1e in het Vrouwenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Kim van den Handel1e in het Vrouwenenkel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Elano Nijkamp1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Jeroen Ellerman1e in het Mannenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Cyril de Kock1e in het Mannenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Sven Maatman1e in het Mannenenkel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Jadine Smit1e in het Vrouwendubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Emma Rademaker1e in het Vrouwendubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Astrid van Tienen1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Lara Hoekstra1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Elano Nijkamp1e in het Mannendubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Martijn Koenis1e in het Mannendubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Jeroen Ellerman1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Eric Meijlink1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Hema Venugopal1e in het Gemengd dubbel 5 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Amber Bargerbos1e in het Gemengd dubbel 5 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Lotte Bargerbos1e in het Gemengd dubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Elano Nijkamp1e in het Gemengd dubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Nora Jamaladdin1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Chris van den Bos1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Amber Bargerbos1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Cyril de Kock1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Kim van den Handel1e in het Gemengd dubbel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Chihao Kuo1e in het Gemengd dubbel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007 / 2008Ivo Vleeschouwers1e in het Mannenenkel beginners op de Clubkampioenschappen
2007 / 2008Saskia Berkouwer1e in het Vrouwenenkel beginners op de Clubkampioenschappen
2007 / 2008OSM-VJC2:
Laura Eefting
Nel Coenders
Wilma Elsendoorn
Piet Elsendoorn
Willem Bosch
1e in de Poule 13 van de Voorjaarscompetitie
2007 / 2008OSM-VJC1:
Janke Scharff
Linda Elsendoorn
Gerben van den Bosch
Wouter Tengeler
1e in de Poule 12 van de Voorjaarscompetitie
2007 / 2008Nadine Hagenbeek1e in het Gemengd dubbel O17 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2007 / 2008Yannic Smeets1e in het Gemengd dubbel O17 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2007 / 2008Yannic Smeets1e in het Mannenenkel 4 op de Castellum Open
2007 / 2008Ton Schut1e in het Gemengd dubbel 8 op de Castellum Open
2007 / 2008Sandra van Rooijen1e in het Gemengd dubbel 8 op de Castellum Open
2007 / 2008Sandra van Rooijen1e in het Vrouwendubbel O19 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2007 / 2008Yannic Smeets1e in het Mannenenkel O17 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2007 / 2008OSM-J5:
Emma Rademaker
Jadine Smit
Feye Hoekstra
Tim Koenis
1e in de Onder 13, klasse 1 (mix) - afd. 1 van de Jeugdcompetitie
2007 / 2008Erik Pelgrim1e in het Gemengd dubbel 6 op de Regionale senioren kampioenschappen
2007 / 2008Nadine Hagenbeek1e in het Gemengd dubbel 6 op de Regionale senioren kampioenschappen
2007 / 2008Kim de Graaf1e in het Vrouwenenkel op de Junior warming-up Houten
2006 / 2007OSM-VJC1:
Janke Scharff
Linda Elsendoorn
Gerben van den Bosch
Wouter Tengeler
1e in de Poule 4 van de Voorjaarscompetitie
2006 / 2007Sandra van Rooijen1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2006 / 2007Erik Pelgrim1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2006 / 2007Lotte Bargerbos1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2006 / 2007Elano Nijkamp1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2005 / 2006OSM-VJC1:
Sabeth Kok
Wilma Elsendoorn
Gerben van den Bosch
Wouter Tengeler
1e in de Poule 8 van de Voorjaarscompetitie
2005 / 2006Niels Eijkelkamp1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2005 / 2006Gerben van den Bosch1e in het Mannenenkel B op de Clubkampioenschappen
2005 / 2006Sietske Lammers1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2005 / 2006Linda Elsendoorn1e in het Vrouwenenkel B op de Clubkampioenschappen
2005 / 2006Jeroen Bouma1e in het Mannendubbel A op de Clubkampioenschappen
2005 / 2006Niels Eijkelkamp1e in het Mannendubbel A op de Clubkampioenschappen
2005 / 2006Pim de Graaf1e in het Mannendubbel B op de Clubkampioenschappen
2005 / 2006Gerben van den Bosch1e in het Mannendubbel B op de Clubkampioenschappen
2005 / 2006Cindy Galesloot1e in het Vrouwendubbel A op de Clubkampioenschappen
2005 / 2006Mirjam Limbeek-Biezepol1e in het Vrouwendubbel A op de Clubkampioenschappen
2005 / 2006Linda Elsendoorn1e in het Vrouwendubbel B op de Clubkampioenschappen
2005 / 2006Wilma Elsendoorn1e in het Vrouwendubbel B op de Clubkampioenschappen
2005 / 2006Niels Eijkelkamp1e in het Gemengd dubbel A op de Clubkampioenschappen
2005 / 2006Mirjam Limbeek-Biezepol1e in het Gemengd dubbel A op de Clubkampioenschappen
2005 / 2006Saskia van Rouveroy1e in het Gemengd dubbel B op de Clubkampioenschappen
2005 / 2006Gerben van den Bosch1e in het Gemengd dubbel B op de Clubkampioenschappen
2005 / 2006Martijn Koenis1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2005 / 2006Elano Nijkamp1e in het Mannenenkel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2005 / 2006Cyril de Kock1e in het Mannenenkel C op de Jeugdclubkampioenschappen
2005 / 2006Kim de Graaf1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2005 / 2006Lotte Bargerbos1e in het Vrouwenenkel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2005 / 2006Yalda Rahmani1e in het Vrouwenenkel C op de Jeugdclubkampioenschappen
2005 / 2006Arthur van Aarssen1e in het Mannendubbel A op de Jeugdclubkampioenschappen
2005 / 2006Thomas van Aarssen1e in het Mannendubbel A op de Jeugdclubkampioenschappen
2005 / 2006Michiel Lantinga1e in het Mannendubbel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2005 / 2006Davy Fung1e in het Mannendubbel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2005 / 2006Cynthia de Graaf1e in het Vrouwendubbel A op de Jeugdclubkampioenschappen
2005 / 2006Kim de Graaf1e in het Vrouwendubbel A op de Jeugdclubkampioenschappen
2005 / 2006Lotte Bargerbos1e in het Vrouwendubbel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2005 / 2006Carmen Popescu1e in het Vrouwendubbel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2005 / 2006Joke Klaassen1e in het Gemengd dubbel A op de Jeugdclubkampioenschappen
2005 / 2006Thomas van Aarssen1e in het Gemengd dubbel A op de Jeugdclubkampioenschappen
2005 / 2006Lotte Bargerbos1e in het Gemengd dubbel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2005 / 2006Elano Nijkamp1e in het Gemengd dubbel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2005 / 2006Gilles de Kock1e in het Gemengd dubbel C op de Jeugdclubkampioenschappen
2005 / 2006Cyril de Kock1e in het Gemengd dubbel C op de Jeugdclubkampioenschappen
2005 / 2006Fineke Selles1e in het Vrouwenenkel D op het Rijncup toernooi
2005 / 2006Ton Schut1e in het Mannenenkel D op het Open Iduna Toernooi
2005 / 2006Fineke Selles1e in het Vrouwenenkel D op het Open Iduna Toernooi
2005 / 2006Ronald Kieft1e in het Mannenenkel B op het Utregs toernooi
2005 / 2006Erik Pelgrim1e in het Mannendubbel C op het Utregs toernooi
2005 / 2006Mark Eijgenstein1e in het Mannendubbel C op het Utregs toernooi
2005 / 2006OSM-3:
Ellen Lemmens
Mariska Tersteeg
Erik Pelgrim
Mark Eijgenstein
1e in de 3e klasse - afd. 4 van de Seniorencompetitie
2005 / 2006OSM-2:
Emy Eijkelkamp
Sietske Lammers
Martijn van Geelen
Ronald Kieft
1e in de 1e klasse - afd. 2 van de Seniorencompetitie
2005 / 2006OSM-J4:
Emma Rademaker
Feye Hoekstra
Lars de Graaf
Tim Timmer
Tim Koenis
1e in de Klasse 7D O11 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2005 / 2006OSM-J4:
Emma Rademaker
Feye Hoekstra
Lars de Graaf
Tim Timmer
Tim Koenis
1e in de Klasse 7D O11 - afd. 2 van de Jeugdcompetitie
2005 / 2006Kirsten van der Valk1e in het Vrouwendubbel O13 op de JM Den Helder
2005 / 2006Kirsten van der Valk1e in het Vrouwenenkel O13 op de JM Den Helder
2005 / 2006Yannic Smeets2e in het Gemengd dubbel O15 op de JM Den Helder
2005 / 2006Yannic Smeets2e in het Mannendubbel O15 op de JM Den Helder
2005 / 2006Kirsten van der Valk1e in het Vrouwendubbel O13 op de JM Hoensbroek
2005 / 2006Kirsten van der Valk2e in het Gemengd dubbel O13 op de JM Duinwijck
2004 / 2005Jeroen Bouma1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2004 / 2005Gerben van den Bosch1e in het Mannenenkel B op de Clubkampioenschappen
2004 / 2005Sandra van Rooijen1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2004 / 2005Linda Elsendoorn1e in het Vrouwenenkel B op de Clubkampioenschappen
2004 / 2005Martijn van Geelen1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2004 / 2005Ronald Kieft1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2004 / 2005Hans Eijkelkamp1e in het Mannendubbel B op de Clubkampioenschappen
2004 / 2005Piet Elsendoorn1e in het Mannendubbel B op de Clubkampioenschappen
2004 / 2005Linda Elsendoorn1e in het Vrouwendubbel B op de Clubkampioenschappen
2004 / 2005Wilma Elsendoorn1e in het Vrouwendubbel B op de Clubkampioenschappen
2004 / 2005Cindy Galesloot1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2004 / 2005Mirjam Limbeek-Biezepol1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2004 / 2005Mirjam Limbeek-Biezepol1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2004 / 2005Niels Eijkelkamp1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2004 / 2005Nel Coenders1e in het Gemengd dubbel B op de Clubkampioenschappen
2004 / 2005Piet Elsendoorn1e in het Gemengd dubbel B op de Clubkampioenschappen
2004 / 2005Vincent de Waard1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2004 / 2005Bas Nieraeth1e in het Mannenenkel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2004 / 2005Tim Koenis1e in het Mannenenkel C op de Jeugdclubkampioenschappen
2004 / 2005Nadine Hagenbeek1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2004 / 2005Kristel van der Blom1e in het Vrouwenenkel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2004 / 2005Sheralyn Kers1e in het Vrouwenenkel C op de Jeugdclubkampioenschappen
2004 / 2005Thomas van Aarssen1e in het Mannendubbel A op de Jeugdclubkampioenschappen
2004 / 2005Elmar de Bos1e in het Mannendubbel A op de Jeugdclubkampioenschappen
2004 / 2005Michael van der Valk1e in het Mannendubbel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2004 / 2005Selwyn van Harn1e in het Mannendubbel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2004 / 2005Nadine Hagenbeek1e in het Vrouwendubbel A op de Jeugdclubkampioenschappen
2004 / 2005Cherelle Selles1e in het Vrouwendubbel A op de Jeugdclubkampioenschappen
2004 / 2005Sophia van der Tol1e in het Vrouwendubbel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2004 / 2005Shelley Pesch1e in het Vrouwendubbel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2004 / 2005Cherelle Selles1e in het Gemengd dubbel A op de Jeugdclubkampioenschappen
2004 / 2005Thomas van Aarssen1e in het Gemengd dubbel A op de Jeugdclubkampioenschappen
2004 / 2005Michelle Jongerius1e in het Gemengd dubbel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2004 / 2005Alex Koeleman1e in het Gemengd dubbel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2004 / 2005OSM-VJC2:
Agaath den Elzen
Wilma Elsendoorn
Frans den Elzen
Gerben van den Bosch
Wouter Tengeler
1e in de Poule 12 van de Voorjaarscompetitie
2004 / 2005Kirsten van der Valk2e in het Vrouwenenkel O11 op de JM finale
2004 / 2005Kirsten van der Valk1e in het Gemengd dubbel O11 op de JM Arnhem
2004 / 2005Kirsten van der Valk2e in het Vrouwendubbel O11 op de JM Arnhem
2004 / 2005Ton Schut1e in het Mannendubbel-C op het Open Iduna Toernooi
2004 / 2005Niels Eijkelkamp1e in het Mannendubbel-C op het Open Iduna Toernooi
2004 / 2005Yannic Smeets3e/4e in het Mannenenkel O-13 op de Nederlandse jeugdkampioenschappen
2004 / 2005Mirjam Limbeek-Biezepol1e in het Gemengd dubbel-C op het Open Korf Toernooi
2004 / 2005Niels Eijkelkamp1e in het Gemengd dubbel-C op het Open Korf Toernooi
2004 / 2005Sietske Lammers1e in het Vrouwenenkel-C op het Open Korf Toernooi
2004 / 2005Niels Eijkelkamp1e in het Mannenenkel-C op het Open Korf Toernooi
2004 / 2005Martijn van Geelen1e in het Mannendubbel-C op het Open Korf Toernooi
2004 / 2005Ronald Kieft1e in het Mannendubbel-C op het Open Korf Toernooi
2004 / 2005Kirsten van der Valk1e in het Vrouwenenkel O11 op het Junior Masterstoernooi
2004 / 2005Esmee de Graaf1e in het Vrouwenenkel-D op het Gouweslagtoernooi
2004 / 2005Niels Eijkelkamp1e in het Mannenenkel-C op het Gouweslagtoernooi
2004 / 2005OSM-J3:
Cherelle Selles
Dominique Vet
Emilie van der Bijl
Joke Klaassen
Nadine Hagenbeek
1e in de Klasse 4B O17 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2004 / 2005Yannic Smeets1e in het Mannenenkel O-13 op de JM Almere
2004 / 2005Yannic Smeets1e in het Mannendubbel O-13 op de JM Amersfoort
2004 / 2005Yannic Smeets1e in het Mannenenkel O-13 op de JM Amersfoort
2004 / 2005Kirsten van der Valk1e in het Vrouwenenkel O11 op de JM Amersfoort
2004 / 2005Martijn van Geelen1e in het Mannendubbel-C op het Utregs Toernooi
2004 / 2005Ronald Kieft1e in het Mannendubbel-C op het Utregs Toernooi
2004 / 2005Niels Eijkelkamp1e in het Mannenenkel-C op het Utregs Toernooi
2004 / 2005Gill ten Hoor2e in het Mannendubbel O19 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2004 / 2005Melissa Santosa2e in het Gemengd dubbel O17 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2004 / 2005Melissa Santosa1e in het Vrouwendubbel O17 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2004 / 2005Sandra van Rooijen1e in het Vrouwendubbel O17 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2004 / 2005Esmee de Graaf2e in het Gemengd dubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2004 / 2005Yannic Smeets2e in het Gemengd dubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2004 / 2005Yannic Smeets1e in het Mannendubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2004 / 2005Yannic Smeets1e in het Mannenenkel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2004 / 2005Kirsten van der Valk1e in het Vrouwenenkel O11 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2004 / 2005Serastiano Metekohy2e in het Mannendubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2004 / 2005Serastiano Metekohy1e in het Mannenenkel O11 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2004 / 2005Kirsten van der Valk2e in het Vrouwenenkel O11 op de JM Den Helder
2004 / 2005Kirsten van der Valk2e in het Gemengd dubbel O13 op de JM Den Helder
2004 / 2005Serastiano Metekohy2e in het Gemengd dubbel O13 op de JM Den Helder
2004 / 2005Serastiano Metekohy2e in het Mannenenkel O11 op de JM Den Helder
2004 / 2005OSM-1:
Cindy Galesloot
Mirjam Limbeek-Biezepol
Niels Eijkelkamp
Ton Schut
1e in de 2e klasse - afd. 3 van de Seniorencompetitie
2004 / 2005OSM-J3:
Cherelle Selles
Dominique Vet
Emilie van der Bijl
Joke Klaassen
Nadine Hagenbeek
1e in de Klasse 4B O17 - afd 1 van de Jeugdcompetitie
2004 / 2005OSM-J4:
Kim de Graaf
Kirsten van der Valk
Martijn Koenis
Serastiano Metekohy
1e in de Klasse 5A O13 - afd 1 van de Jeugdcompetitie
2004 / 2005OSM-3:
Ellen Lemmens
Mariska Tersteeg
Erik Pelgrim
Mark Eijgenstein
1e in de 4e klasse - afd. 5 van de Seniorencompetitie
2004 / 2005Yannic Smeets1e in het Mannen enkel O-13 op de JM Duinwijck
2004 / 2005Kirsten van der Valk1e in het Gemengd dubbel O-11 op de JM Duinwijck
2004 / 2005Kirsten van der Valk1e in het Vrouwenenkel O-11 op de JM Duinwijck
2003 / 2004OSM-VJC2:
Laura Eefting
Nel Coenders
Saskia van Rouveroy
Hans Eijkelkamp
Piet Elsendoorn
1e in de Poule 8 van de Voorjaarscompetitie
2003 / 2004Ronald Kieft1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2003 / 2004Gerben van den Bosch1e in het Mannenenkel 2 op de Clubkampioenschappen
2003 / 2004Ton Schut1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2003 / 2004Niels Eijkelkamp1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2003 / 2004Cindy Galesloot1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2003 / 2004Mirjam Limbeek-Biezepol1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2003 / 2004Niels Eijkelkamp1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2003 / 2004Mirjam Limbeek-Biezepol1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2003 / 2004Tjardy Esmeijer1e in het Gemengd dubbel O15 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2003 / 2004Melissa Santosa1e in het Gemengd dubbel O15 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2003 / 2004Joyce van Rooijen1e in het Vrouwendubbel O15 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2003 / 2004Sandra van Rooijen1e in het Vrouwendubbel O15 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2003 / 2004Melissa Santosa1e in het Vrouwenenkel O15 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2003 / 2004Kim Krommert1e in het Vrouwenenkel O13 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2003 / 2004Yannic Smeets1e in het Mannenenkel O13 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2003 / 2004Mark Eijgenstein1e in het Mannenenkel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Wouter Miltenburg1e in het Mannenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Kasper van der Heijden1e in het Mannenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Tim Koenis1e in het Mannenenkel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Sandra van Rooijen1e in het Vrouwenenkel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Cherelle Selles1e in het Vrouwenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Marjolein Bart1e in het Vrouwenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Kristel van der Blom1e in het Vrouwenenkel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Joeri Tersteeg1e in het Mannendubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Rowin Niewerth1e in het Mannendubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Pim Versteeg1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Martijn Koenis1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Joyce van Rooijen1e in het Vrouwendubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Sandra van Rooijen1e in het Vrouwendubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Esther Eijgenstein1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Cynthia de Graaf1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Marjolein Bart1e in het Vrouwendubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Susan Wolbert1e in het Vrouwendubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Shirley den Hartog1e in het Vrouwendubbel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Emilie van der Bijl1e in het Vrouwendubbel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Tjardy Esmeijer1e in het Gemengd dubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Melissa Santosa1e in het Gemengd dubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Nick van de Gein1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Cynthia de Graaf1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Michael Scharenberg1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Susan Wolbert1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Michael van der Valk1e in het Gemengd dubbel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004Fiona van Hees1e in het Gemengd dubbel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003 / 2004OSM-2:
Emy Eijkelkamp
Sietske Lammers
Gill ten Hoor
Martijn van Geelen
Ronald Kieft
2e in de 3e klasse op de Regionale kampioenschappen voor seniorenteams
2003 / 2004OSM-2:
Emy Eijkelkamp
Sietske Lammers
Gill ten Hoor
Martijn van Geelen
Ronald Kieft
1e in de 3e klasse - afd. 6 van de Seniorencompetitie
2003 / 2004Sietske Lammers1e in het Vrouwenenkel O19 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2003 / 2004Sandra van Rooijen2e in het Vrouwendubbel O15 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2003 / 2004Yannic Smeets2e in het Mannendubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2003 / 2004OSM-J3:
Esmee de Graaf
Kim Krommert
Whitley Vonk
Tjardy Esmeijer
Yannic Smeets
1e in de Klasse 3A O15 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2003 / 2004OSM-J2:
Joyce van Rooijen
Sandra van Rooijen
Joeri Tersteeg
Rowin Niewerth
2e in de Klasse 2A O19 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2003 / 2004OSM-J3:
Esmee de Graaf
Kim Krommert
Whitley Vonk
Tjardy Esmeijer
Yannic Smeets
1e in de Klasse 3A O15 afd. 3 van de Jeugdcompetitie
2003 / 2004OSM-J2:
Joyce van Rooijen
Sandra van Rooijen
Joeri Tersteeg
Rowin Niewerth
1e in de Klasse 2A O19 afd. 1 van de Jeugdcompetitie
2003 / 2004Emy Eijkelkamp1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2002 / 2003OSM-VJC5:
Fardau Breshamer
Josephine Bart
Cor Zagers
Geert-Jan Fluitman
1e in de Poule van de Voorjaarscompetitie
2002 / 2003OSM-VJC4:
José Eijkelkamp
Linda Elsendoorn
Gijs Eijgenstein
Hans Roberti
1e in de Poule van de Voorjaarscompetitie
2002 / 2003OSM-VJC2:
Agaath den Elzen
Wilma Elsendoorn
Frans den Elzen
Gerben van den Bosch
1e in de Poule van de Voorjaarscompetitie
2002 / 2003OSM-VJC1:
Laura Eefting
Nel Coenders
Saskia van Rouveroy
Hans Eijkelkamp
Piet Elsendoorn
1e in de Poule van de Voorjaarscompetitie
2002 / 2003Nel Coenders1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2002 / 2003Piet Elsendoorn1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2002 / 2003Wilma Elsendoorn1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2002 / 2003Linda Elsendoorn1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2002 / 2003Steven Velthuijsen1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2002 / 2003Erik Pelgrim1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2002 / 2003Linda Elsendoorn1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2002 / 2003Martijn van Geelen1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2002 / 2003Marijn Kieft1e in het Groep 2 van de Jeugdladdercompetitie
2002 / 2003Jelte Hoekstra1e in het Groep 1 van de Jeugdladdercompetitie
2002 / 2003Joyce van Rooijen1e in het Vrouwendubbel O15 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2002 / 2003Sandra van Rooijen1e in het Vrouwendubbel O15 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2002 / 2003Joeri Tersteeg1e in het Gemengd dubbel O15 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2002 / 2003Sandra van Rooijen1e in het Gemengd dubbel O15 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2002 / 2003Tjardy Esmeijer1e in het Gemengd dubbel O13 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2002 / 2003Kim Krommert1e in het Gemengd dubbel O13 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2002 / 2003Rowin Niewerth1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Vincent de Waard1e in het Mannenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Ramli Somers1e in het Mannenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Jelte Hoekstra1e in het Mannenenkel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Sandra van Rooijen1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Whitley Vonk1e in het Vrouwenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Eveline Jansen1e in het Vrouwenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Erik de Beurs1e in het Gemengd enkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Sandra van Rooijen1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Joyce van Rooijen1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Whitley Vonk1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Esmee de Graaf1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Marjolein Herweijer1e in het Vrouwendubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Marjolein Bart1e in het Vrouwendubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Sophie Weenink1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Kirsten van der Valk1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Rowin Niewerth1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Joeri Tersteeg1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Ramli Somers1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Marijn Kieft1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Marley Lobregt1e in het Mannendubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Jelte Hoekstra1e in het Mannendubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Joeri Tersteeg1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Sandra van Rooijen1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Marten Velthuijsen1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Eveline Jansen1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002 / 2003Steven Velthuijsen1e in het Mannendubbel O19 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2002 / 2003Erik Pelgrim1e in het Mannendubbel O19 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2002 / 2003Erik Pelgrim2e in het Gemengd dubbel O19 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2002 / 2003Sietske Lammers2e in het Gemengd dubbel O19 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2002 / 2003Melissa Santosa1e in het Vrouwendubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2002 / 2003Melissa Santosa2e in het Vrouwenenkel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2002 / 2003Tjardy Esmeijer1e in het Mannendubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2002 / 2003OSM-J3:
Joyce van Rooijen
Priscilla van Wakeren
Sandra van Rooijen
Joeri Tersteeg
Rowin Niewerth
1e in de Klasse 3A O15 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2002 / 2003OSM-J4:
Kim Krommert
Melissa Santosa
Tjardy Esmeijer
Yannic Smeets
1e in de Klasse 3A O15 - afd. 8 van de Jeugdcompetitie
2002 / 2003OSM-J3:
Joyce van Rooijen
Priscilla van Wakeren
Sandra van Rooijen
Joeri Tersteeg
Rowin Niewerth
1e in de Klasse 3A O15 afd. 3 van de Jeugdcompetitie
2001 / 2002OSM-2:
Ingrid Levelt
Mirjam Limbeek-Biezepol
Jeroen Bouma
Niels Eijkelkamp
1e in de 3e klasse op de Regionale kampioenschappen voor seniorenteams
2001 / 2002Jeroen Bouma1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2001 / 2002Emy Eijkelkamp1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2001 / 2002Steven Velthuijsen1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2001 / 2002Erik Pelgrim1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2001 / 2002Sietske Lammers1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2001 / 2002Emy Eijkelkamp1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2001 / 2002Nienke Buisman1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2001 / 2002Jeroen Bouma1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2001 / 2002Gill ten Hoor1e in het Mannendubbel-O15 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2001 / 2002Joyce van Rooijen1e in het Vrouwendubbel-O13 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2001 / 2002Sandra van Rooijen1e in het Vrouwendubbel-O13 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2001 / 2002Kim Krommert1e in het Gemengd dubbel-O11 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2001 / 2002Yannic Smeets1e in het Gemengd dubbel-O11 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2001 / 2002Yannic Smeets1e in het Mannenenkel-O11 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2001 / 2002Mark Eijgenstein1e in het Mannenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001 / 2002Dennis van Wankum1e in het Mannenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001 / 2002Wouter Miltenburg1e in het Mannenenkel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001 / 2002Mariska Tersteeg1e in het Vrouwenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001 / 2002Whitley Vonk1e in het Vrouwenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001 / 2002Mark Eijgenstein1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001 / 2002Gill ten Hoor1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001 / 2002Mariska Tersteeg1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001 / 2002Ellen Lemmens1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001 / 2002Gill ten Hoor1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001 / 2002Ellen Lemmens1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001 / 2002Pascal Krommert1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001 / 2002Chantal Boshuis1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001 / 2002Wouter Miltenburg1e in het Gemengd dubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001 / 2002Chantal Hompert1e in het Gemengd dubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001 / 2002OSM-J4:
Kim Krommert
Melissa Santosa
Tjardy Esmeijer
Yannic Smeets
1e in de Klasse 4A O13 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2001 / 2002OSM-J3:
Joyce van Rooijen
Priscilla van Wakeren
Sandra van Rooijen
Joeri Tersteeg
Rowin Niewerth
3e in de Klasse 3A O15 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2001 / 2002OSM-2:
Ingrid Levelt
Mirjam Limbeek-Biezepol
Jeroen Bouma
Niels Eijkelkamp
1e in de 3e klasse - afd. 6 van de Seniorencompetitie
2001 / 2002OSM-J4:
Kim Krommert
Melissa Santosa
Tjardy Esmeijer
Yannic Smeets
1e in de Klasse 4A O13 - afd. 1 van de Jeugdcompetitie
2001 / 2002OSM-J3:
Joyce van Rooijen
Priscilla van Wakeren
Sandra van Rooijen
Joeri Tersteeg
Rowin Niewerth
1e in de Klasse 3A O15 - afd. 5 van de Jeugdcompetitie
2001 / 2002OSM-J2:
Ellen Lemmens
Mariska Tersteeg
Gill ten Hoor
Mark Eijgenstein
1e in de Klasse 2A O19 - afd. 5 van de Jeugdcompetitie
2000 / 2001Gill ten Hoor1e in het Groep 2 van de Jeugdladdercompetitie
2000 / 2001Tjardy Esmeijer1e in het Groep 1 van de Jeugdladdercompetitie
2000 / 2001OSM-VJC3:
José Eijkelkamp
Linda Elsendoorn
Gijs Eijgenstein
Hans Roberti
1e in de Hun poule van de Voorjaarscompetitie
2000 / 2001OSM-2:
Cindy Galesloot
Mirjam Limbeek-Biezepol
Niels Eijkelkamp
Peter Anthony
1e in de 4e klasse op de Regionale kampioenschappen voor seniorenteams
2000 / 2001Martijn van Geelen1e in het Mannenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
2000 / 2001Eric van Dam1e in het Mannenenkel-1 op de Clubkampioenschappen
2000 / 2001Anneke Velthuijsen1e in het Vrouwenenkel-4 op de Clubkampioenschappen
2000 / 2001Janke Scharff1e in het Vrouwenenkel-3 op de Clubkampioenschappen
2000 / 2001Linda Elsendoorn1e in het Vrouwenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
2000 / 2001Marjolein Herweijer1e in het Vrouwenenkel-1 op de Clubkampioenschappen
2000 / 2001Arthur van der Heijden1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
2000 / 2001Henny Hilhorst1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
2000 / 2001Sandor Musto1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
2000 / 2001Gerben van den Bosch1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
2000 / 2001Mariëlle van Velzen1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
2000 / 2001Emy Eijkelkamp1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
2000 / 2001Ruth van der Valk1e in het Vrouwendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
2000 / 2001José Loomans1e in het Vrouwendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
2000 / 2001Maarten Hoogcarspel1e in het Gemengd dubbel-3 op de Clubkampioenschappen
2000 / 2001AnneJet Bennink1e in het Gemengd dubbel-3 op de Clubkampioenschappen
2000 / 2001Marjolein Herweijer1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
2000 / 2001Erik Pelgrim1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
2000 / 2001Mirjam Limbeek-Biezepol1e in het Gemengd dubbel-1 op de Clubkampioenschappen
2000 / 2001Rob Stevens1e in het Gemengd dubbel-1 op de Clubkampioenschappen
2000 / 2001OSM-J5:
Kim Krommert
Melissa Santosa
Laurens Schreurs
Tjardy Esmeijer
Yannic Smeets
1e in de Klasse 5D O11 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2000 / 2001Gill ten Hoor1e in het Mannenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000 / 2001Tjardy Esmeijer1e in het Mannenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000 / 2001Yannic Smeets1e in het Mannenenkel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000 / 2001Ellen Lemmens1e in het Vrouwenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000 / 2001Esther Eijgenstein1e in het Vrouwenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000 / 2001Jeffrey Schijven1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000 / 2001Frits Linden1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000 / 2001Mark Eijgenstein1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000 / 2001Gill ten Hoor1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000 / 2001Rowin Niewerth1e in het Mannendubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000 / 2001Vincent de Waard1e in het Mannendubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000 / 2001Melissa Santosa1e in het Vrouwendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000 / 2001Kim de Graaf1e in het Vrouwendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000 / 2001Tara Terra1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000 / 2001Ellen Lemmens1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000 / 2001Marten Velthuijsen1e in het Gemengd dubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000 / 2001Eveline Jansen1e in het Gemengd dubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000 / 2001Laurens Schreurs1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000 / 2001Sandra van Rooijen1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000 / 2001Mark Eijgenstein1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000 / 2001Ellen Lemmens1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000 / 2001OSM-2:
Cindy Galesloot
Mirjam Limbeek-Biezepol
Niels Eijkelkamp
Peter Anthony
1e in de 4e klasse - afd. 8 van de Seniorencompetitie
2000 / 2001OSM-J1:
Marjolein Herweijer
Sietske Lammers
Erik Pelgrim
Martijn van Geelen
1e in de Klasse AA O19 - afd. 3 van de Jeugdcompetitie
2000 / 2001OSM-J2:
Emy Eijkelkamp
Mariëlle van Velzen
Ramon Penners
Steven Velthuijsen
1e in de Klasse 2A O19 - afd. 6 van de Jeugdcompetitie
2000 / 2001OSM-J4:
Joyce van Rooijen
Priscilla van Wakeren
Sandra van Rooijen
Joeri Tersteeg
Rowin Niewerth
1e in de Klasse 4A O13 - afd. 3 van de Jeugdcompetitie
2000 / 2001OSM-J5:
Kim Krommert
Melissa Santosa
Laurens Schreurs
Tjardy Esmeijer
Yannic Smeets
1e in de Klasse 5D O11 - afd. 1 van de Jeugdcompetitie
1999 / 2000Gerben van den Bosch1e van de Laddercompetitie
1999 / 2000Agaath den Elzen1e van de Laddercompetitie
1999 / 2000Joeri Tersteeg1e in het Groep 1 van de Jeugdladdercompetitie
1999 / 2000Marjolein Herweijer1e in het Groep 2 van de Jeugdladdercompetitie
1999 / 2000OSM-2:
Cindy Galesloot
Mirjam Limbeek-Biezepol
Berend Seegers
Peter Anthony
1e in de 5e klasse op de Regionale kampioenschappen voor seniorenteams
1999 / 2000OSM-VJC3:
Agaath den Elzen
Wilma Elsendoorn
Frans den Elzen
Gerben van den Bosch
1e in de Poule 23 van de Voorjaarscompetitie
1999 / 2000Niels Eijkelkamp1e in het Mannenenkel-1 op de Clubkampioenschappen
1999 / 2000Sandor Musto1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1999 / 2000Niels Eijkelkamp1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1999 / 2000Ton Ton1e in het Mannenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
1999 / 2000Henny Hilhorst1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1999 / 2000Arthur van der Heijden1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1999 / 2000Mirjam Limbeek-Biezepol1e in het Vrouwenenkel-1 op de Clubkampioenschappen
1999 / 2000Agaath den Elzen1e in het Vrouwenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
1999 / 2000Willemien Schuppen1e in het Gemengd dubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1999 / 2000Hans Bosma1e in het Gemengd dubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1999 / 2000Monique Wieland1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1999 / 2000Wim Wieland1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1999 / 2000Cindy Galesloot1e in het Vrouwendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1999 / 2000Mirjam Limbeek-Biezepol1e in het Vrouwendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1999 / 2000Karlijn Eijkelkamp1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1999 / 2000Laura Eefting1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1999 / 2000Marjolein Herweijer1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
1999 / 2000Sietske Lammers1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
1999 / 2000Marjolein Herweijer1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
1999 / 2000Martijn van Geelen1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
1999 / 2000OSM-2:
Cindy Galesloot
Mirjam Limbeek-Biezepol
Berend Seegers
Peter Anthony
1e in de 5e klasse - afd. 5 van de Seniorencompetitie
1999 / 2000OSM-J2:
Marjolein Herweijer
Sietske Lammers
Erik Pelgrim
Martijn van Geelen
1e in de Klasse 2A O19 - afd. 7 van de Jeugdcompetitie
1998 / 1999Frans den Elzen1e op het VJC-slottoernooi
1998 / 1999Wilma Elsendoorn1e op het VJC-slottoernooi
1998 / 1999OSM-VJC4:
Agaath den Elzen
Wilma Elsendoorn
Frans den Elzen
Wim Wieland
1e in de Poule 24 van de Voorjaarscompetitie
1998 / 1999OSM-VJC3:
José Eijkelkamp
Linda Elsendoorn
Gijs Eijgenstein
John van Rooijen
1e in de Poule 22 van de Voorjaarscompetitie
1998 / 1999Niels Eijkelkamp1e in het Mannenenkel-1 op de Clubkampioenschappen
1998 / 1999Mirjam Limbeek-Biezepol1e in het Vrouwenenkel-1 op de Clubkampioenschappen
1998 / 1999Hans Eijkelkamp1e in het Mannenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
1998 / 1999Willemien Schuppen1e in het Vrouwenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
1998 / 1999Anthonie Ton1e in het Mannenenkel-3 op de Clubkampioenschappen
1998 / 1999Karlijn Eijkelkamp1e in het Vrouwenenkel-3 op de Clubkampioenschappen
1998 / 1999Sandor Musto1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1998 / 1999Wilma Elsendoorn1e in het Vrouwendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1998 / 1999Linda Elsendoorn1e in het Vrouwendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1998 / 1999Hans Bosma1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1998 / 1999Alexander van Leijenhorst1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1998 / 1999Nel Coenders1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1998 / 1999Alice van der Ley1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1998 / 1999Karlijn Eijkelkamp1e in het Vrouwendubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1998 / 1999Laura Eefting1e in het Vrouwendubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1998 / 1999Mirjam Limbeek-Biezepol1e in het Gemengd dubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1998 / 1999Cor Zagers1e in het Gemengd dubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1998 / 1999Nel Coenders1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1998 / 1999Piet Elsendoorn1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1998 / 1999Niels Eijkelkamp1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1998 / 1999Monte Konigs1e in het Mannenenkel-7 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998 / 1999Laurens Schreurs1e in het Mannenenkel-6 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998 / 1999Mark Eijgenstein1e in het Mannenenkel-5 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998 / 1999Dennis van Bochelen1e in het Mannenenkel-4 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998 / 1999Jesper van Breugel1e in het Mannenenkel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998 / 1999Ramon Penners1e in het Mannenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998 / 1999Martijn van Geelen1e in het Mannenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998 / 1999Ellen Lemmens1e in het Vrouwenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998 / 1999Mariëlle van Velzen1e in het Vrouwenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998 / 1999Joeri Tersteeg1e in het Mannendubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998 / 1999Tjardy Esmeijer1e in het Mannendubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998 / 1999Rick van de Helder1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998 / 1999Jesper van Breugel1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998 / 1999Ramon Penners1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998 / 1999Steven Velthuijsen1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998 / 1999Tara Terra1e in het Vrouwendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998 / 1999Emy Eijkelkamp1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998 / 1999Mariëlle van Velzen1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998 / 1999Ellen Lemmens1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998 / 1999Mark Eijgenstein1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998 / 1999Mariëlle van Velzen1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998 / 1999Steven Velthuijsen1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998 / 1999OSM-3:
Gerard Kieft
Niels Eijkelkamp
Ronald Kieft
Sandor Musto
1e in de Herenklasse - afd 4 van de Seniorencompetitie
1997 / 1998Ernst Buijtendijk1e in het Mannenenkel-1 op de Clubkampioenschappen
1997 / 1998Ernst Buijtendijk1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1997 / 1998Erik van Esterik1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1997 / 1998Gerard Kieft1e in het Mannenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
1997 / 1998Linda Elsendoorn1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
1997 / 1998Gerben van den Bosch1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1997 / 1998Martijn Overzet1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1997 / 1998Ineke Spall1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1997 / 1998Ria Galesloot1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1997 / 1998Joep Simons1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1997 / 1998José Eijkelkamp1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1997 / 1998Harm-Jan van Dijk1e in het Mannenenkel-3 op de Clubkampioenschappen
1997 / 1998Suzanne Tengnagel1e in het Vrouwenenkel-3 op de Clubkampioenschappen
1997 / 1998Sander van der Waaij1e in het Gemengd dubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1997 / 1998Suzanne Tengnagel1e in het Gemengd dubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1997 / 1998Ronald Kieft1e in het Mannenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997 / 1998Steven Velthuijsen1e in het Mannenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997 / 1998Jesper van Breugel1e in het Mannenenkel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997 / 1998Marijn Kieft1e in het Mannenenkel-4 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997 / 1998Ramli Somers1e in het Mannenenkel-5 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997 / 1998Ramon Penners1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997 / 1998Steven Velthuijsen1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997 / 1998Martijn van Geelen1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997 / 1998Pim van Pommeren1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997 / 1998Mariëlle van Velzen1e in het Vrouwenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997 / 1998Emy Eijkelkamp1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997 / 1998Mariëlle van Velzen1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997 / 1998Mariëlle van Velzen1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997 / 1998Steven Velthuijsen1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1996 / 1997Ernst Buijtendijk1e in het Mannenenkel-1 op de Clubkampioenschappen
1996 / 1997Suzanne Albers1e in het Vrouwenenkel-1 op de Clubkampioenschappen
1996 / 1997Ruud Meijer1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1996 / 1997Bart Voncken1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1996 / 1997José Loomans1e in het Vrouwendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1996 / 1997Ruth van der Valk1e in het Vrouwendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1996 / 1997Ruth van der Valk1e in het Gemengd dubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1996 / 1997Ernst Buijtendijk1e in het Gemengd dubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1996 / 1997Sandor Musto1e in het Mannenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
1996 / 1997Agaath den Elzen1e in het Vrouwenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
1996 / 1997Berend Seegers1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1996 / 1997Peter Anthony1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1996 / 1997Pia Stäbler1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1996 / 1997José Eijkelkamp1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1996 / 1997Joep Simons1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1996 / 1997José Eijkelkamp1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1996 / 1997Rogier de Snoo1e in het Mannenenkel-3 op de Clubkampioenschappen
1996 / 1997Josephine Bart1e in het Vrouwenenkel-3 op de Clubkampioenschappen
1996 / 1997Josephine Bart1e in het Vrouwendubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1996 / 1997Yvonne Vermeent1e in het Vrouwendubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1996 / 1997Sander van Waaij1e in het Gemengd dubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1996 / 1997Suzanne Tengnagel1e in het Gemengd dubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1996 / 1997OSM-3:
Maria van Amstel
Thea Walta
Arthur Dres
Ernst Buijtendijk
Martin van Gorkom
Rob Smeets
1e in de 3e klasse van de Seniorencompetitie
1996 / 1997OSM-1:
José Loomans
Ruth van der Valk
Bart Voncken
Ruud Meijer
1e in de 2e klasse van de Seniorencompetitie
1996 / 1997Femke van der Ley1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
1996 / 1997Niels Eijkelkamp1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
1995 / 1996OSM-VJC5:
Alice van der Ley
Nel Coenders
Douwe van der Ley
Piet Elsendoorn
1e in de Poule 32 van de Voorjaarscompetitie
1995 / 1996OSM-VJC3:
M. Cÿne
Renske Legerstee
Gerben van den Bosch
Martijn Overzet
1e in de Poule 19 van de Voorjaarscompetitie
1995 / 1996Ernst Buijtendijk1e in het Mannenenkel-1 op de Clubkampioenschappen
1995 / 1996Sandra Galesloot1e in het Vrouwenenkel-1 op de Clubkampioenschappen
1995 / 1996Ruud Meijer1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1995 / 1996Bart Voncken1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1995 / 1996Sandra Galesloot1e in het Vrouwendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1995 / 1996Alice Paliama1e in het Vrouwendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1995 / 1996Ernst Buijtendijk1e in het Gemengd dubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1995 / 1996Alice Paliama1e in het Gemengd dubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1995 / 1996Martijn Overzet1e in het Mannenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
1995 / 1996Ineke Spall1e in het Vrouwenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
1995 / 1996Martijn Overzet1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1995 / 1996Gerben van den Bosch1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1995 / 1996Renske Legerstee1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1995 / 1996Erna Jurgens1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1995 / 1996Adriaan Beljaars1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1995 / 1996Ineke Spall1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1995 / 1996Alexander van Leijenhorst1e in het Mannenenkel-3 op de Clubkampioenschappen
1995 / 1996Wilma Elsendoorn1e in het Vrouwenenkel-3 op de Clubkampioenschappen
1995 / 1996Hedwig van Woerden1e in het Vrouwendubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1995 / 1996Monique van Leijenhorst1e in het Vrouwendubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1995 / 1996Peter Wesenaar1e in het Gemengd dubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1995 / 1996Erica van Heck1e in het Gemengd dubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1995 / 1996Linda Schipper1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
1994 / 1995OSM-VJC8:
AnneJet Bennink
Martha Dijkstra
Cor Zagers
Erik van Esterik
Gerard Kieft
1e in de Poule 40 van de Voorjaarscompetitie
1994 / 1995OSM-VJC4:
Marleen Hermans
Renske Legerstee
Gerben van den Bosch
Martijn Overzet
1e in de Poule 27 van de Voorjaarscompetitie
1994 / 1995Tessa Wempe1e in het Vrouwenenkel-1 op de Clubkampioenschappen
1994 / 1995Ernst Buijtendijk1e in het Mannenenkel-1 op de Clubkampioenschappen
1994 / 1995Tessa Wempe1e in het Vrouwendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1994 / 1995Sandra Galesloot1e in het Vrouwendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1994 / 1995Norman van de Brug1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1994 / 1995Ernst Buijtendijk1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1994 / 1995Ernst Buijtendijk1e in het Gemengd dubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1994 / 1995Radna Spall1e in het Gemengd dubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1994 / 1995Ineke Spall1e in het Vrouwenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
1994 / 1995Adriaan Beljaars1e in het Mannenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
1994 / 1995Renske Legerstee1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1994 / 1995Erna Jurgens1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1994 / 1995Ben Lockhorn1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1994 / 1995Leon Dufrasnes1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1994 / 1995Joep Simons1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1994 / 1995José Eijkelkamp1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1994 / 1995Gerard Kieft1e in het Mannenenkel-3 op de Clubkampioenschappen
1994 / 1995Cor Zagers1e in het Mannendubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1994 / 1995Gerard Kieft1e in het Mannendubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1994 / 1995Gerard Kieft1e in het Gemengd dubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1994 / 1995AnneJet Bennink1e in het Gemengd dubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1994 / 1995Linda Schipper1e in het Vrouwenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994 / 1995Jochem Steman1e in het Mannenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994 / 1995Sabina Wouda1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994 / 1995Linda Schipper1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994 / 1995Matthijs de Rooy1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994 / 1995Jochem Steman1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994 / 1995Jochem Steman1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994 / 1995Linda Schipper1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994 / 1995Femke van der Ley1e in het Vrouwenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994 / 1995Bas van Velzen1e in het Mannenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994 / 1995Femke van der Ley1e in het Vrouwendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994 / 1995Katrien Redeke1e in het Vrouwendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994 / 1995Bas van Velzen1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994 / 1995Bart Kooyman1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994 / 1995Daniël Zouteriks1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994 / 1995Femke van der Ley1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994 / 1995Erik Pelgrim1e in het Mannenenkel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994 / 1995Emile IJsendoorn1e in het Gemengd dubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994 / 1995Ivo Bleyenberg1e in het Gemengd dubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
1993 / 1994José Loomans1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
1993 / 1994Mirjam Limbeek-Biezepol1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
1992 / 1993Brigitte van Heukelum1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
1991 / 1992Odette Timmer1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
1990 / 1991Odette Timmer1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
1989 / 1990Inge den Hartogh1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
1988 / 1989Brigitte van Heukelum1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
1987 / 1988Brigitte van Heukelum1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
1986 / 1987Joke van Aalst1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
1985 / 1986Joke van Aalst1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
1980 / 1981André van der Valk1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
1979 / 1980André van der Valk1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
1978 / 1979André van der Valk1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen

Lees verder: Bestuur.