Topprestaties

De clubkampioenen, kampioensteams, bekerwinnaars van regionale en landelijke toernooien én medailles op internationale toernooien staan in de ...

Je kan in de eerste rij iets ingeven, dan worden alleen de rijen getoond die er mee overeenkomen.

Seizoen Naam/team Toernooi/competitie
2020/2021 Mahi Goyat 1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2020/2021 Jits Karczewski 1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2020/2021 Mees Heusinkveld 1e in het Enkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2020/2021 Tristan Koetsier 1e in het Enkel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2020/2021 Eva Veenhof 1e in het Enkel-4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2020/2021 Anish Anurag Chitre 1e in het Enkel-5 op de Jeugdclubkampioenschappen
2020/2021 Jits Karczewski 1e in het Dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2020/2021 Sverre Dalhuisen 1e in het Dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2020/2021 Mees Heusinkveld 1e in het Dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2020/2021 Gjert Dalhuisen 1e in het Dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2020/2021 Tristan Koetsier 1e in het Dubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2020/2021 Joep Heusinkveld 1e in het Dubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2020/2021 Eva Veenhof 1e in het Dubbel-4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2020/2021 Ryan Lancee 1e in het Dubbel-4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2020/2021 Yash Balkaran 1e in het Dubbel-5 op de Jeugdclubkampioenschappen
2020/2021 Chris Blaasse 1e in het Dubbel-5 op de Jeugdclubkampioenschappen
2020/2021 Mahi Goyat 1e in het Dubbel-6 op de Jeugdclubkampioenschappen
2020/2021 Gjert Dalhuisen 1e in het Dubbel-6 op de Jeugdclubkampioenschappen
2020/2021 Eva Veenhof 1e in het Dubbel-7 op de Jeugdclubkampioenschappen
2020/2021 Yrsa Dalhuisen 1e in het Dubbel-7 op de Jeugdclubkampioenschappen
2019/2020 OSM-1:
Ingeborg Steen
Julie de Kock
Stefanie Kip
Jaron Klerks
Mandeep Goyat
Martijn Koenis
1e in de 5e Divisie, afdeling 10 van de Seniorencompetitie
2019/2020 OSM-J1:
Anna van Hees
Mahi Goyat
Jits Karczewski
Sverre Dalhuisen
1e in de Onder-19 nylon, afd. 2C van de Jeugdcompetitie
2019/2020 Gjert Dalhuisen 1e in het Mannenenkel onder-13 op de Regio Jeugd Circuit VELO 2020
2019/2020 Mahi Goyat 1e in het Vrouwenenkel onder-13 op de Regio Centrum Junioren Kampioenschappen 2020
2019/2020 Mahi Goyat 1e in het Vrouwendubbel onder-13 op de Junior Master Van Zijderveld 2020
2019/2020 Sverre Dalhuisen 2e in het Mannenendubbel onder-15 op de 7e Nationaal Jeugdtoernooi FORZA NK 2020
2019/2020 Jits Karczewski 1e in het Mannenenenkel onder-15, cat 1 op de 7e Nationaal Jeugdtoernooi FORZA NK 2020
2019/2020 Mahi Goyat 1e in het Vrouwenenkel onder-15, cat 1 op de 7e Nationaal Jeugdtoernooi FORZA NK 2020
2019/2020 Gjert Dalhuisen 1e in het Mannenenkel onder-13, cat 2 op de 7e Nationaal Jeugdtoernooi FORZA NK 2020
2019/2020 Mahi Goyat 2e in het Vrouwenenkel O13 op de Junior Masterstoernooi Amersfoort
2018/2019 Joyce Sung 1e in het Vrouwendubbel-O17 op de BC Limes Jeugdtoernooi 2019
2018/2019 Jits Karczewski 1e in het Mannendubbel-O15 op de BC Limes Jeugdtoernooi 2019
2018/2019 Jits Karczewski 1e in het Mannendubbel-O15 op de BC Mariken Jeugdtoernooi 2019
2018/2019 Sverre Dalhuisen 1e in het Mannendubbel-O15 op de BC Mariken Jeugdtoernooi 2019
2018/2019 Sverre Dalhuisen 1e in het Mannenenkel-O13-1 op de BC Mariken Jeugdtoernooi 2019
2018/2019 Julie de Kock 2e in het Vrouwendubbel-O17 op de FZ Forza jeugdtoernooi 2019
2018/2019 Berend van Brenk 1e in het Mannenenkel - O17 Veren op de 9e Centrum Open Jeugd Toernooi 2019
2018/2019 Berend van Brenk 1e in het Mannendubbel - O17 Veren op de 9e Centrum Open Jeugd Toernooi 2019
2018/2019 Berend van Brenk 1e in het Mannendubbel-7 op de 33e Kamphaltoernooi 2019
2018/2019 Michael van der Valk 1e in het Mannendubbel-6 op de Leerdam Open 2019
2018/2019 Alex Sung 1e in het Mannendubbel-6 op de Leerdam Open 2019
2018/2019 Alex Sung 2e in het Mannendubbel-6 op de Regio Centrum Senioren Kampioenschappen 2018
2018/2019 Julie de Kock 2e in het Vrouwendubbel-8 op de Regio Centrum Senioren Kampioenschappen 2018
2018/2019 Stefanie Kip 2e in het Vrouwendubbel-8 op de Regio Centrum Senioren Kampioenschappen 2018
2018/2019 Julie de Kock 2e in het Vrouwendubbel O17 plastic op de Regio Centrum Junioren Kampioenschappen 2019
2018/2019 Stefanie Kip 2e in het Vrouwendubbel O17 plastic op de Regio Centrum Junioren Kampioenschappen 2019
2018/2019 Berend van Brenk 1e in het Gemengd dubbel - O15 veren op de Regio Centrum Junioren Kampioenschappen 2019
2018/2019 Berend van Brenk 1e in het Gemengd dubbel-7 op de DVS Open Utrecht 2019
2018/2019 Stefanie Kip 1e in het Gemengd dubbel-7 op de DVS Open Utrecht 2019
2018/2019 Julie de Kock 1e in het Vrouwendubbel-7 op de DVS Open Utrecht 2019
2018/2019 Stefanie Kip 1e in het Vrouwendubbel-7 op de DVS Open Utrecht 2019
2018/2019 Dave Tse 1e in het Mannenenkel-6 op de Castellum Open Senioren 2019
2018/2019 OSM-J3:
Mahi Goyat
Yorinde van Moorselaar
Jaden Zimmerman
Sverre Dalhuisen
Timon Klee
1e in de Onder 15-13 Gemengd Opstap op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2018/2019 OSM-J6:
Mees Heusinkveld
Paul Nguyen
Stef van Doremalen
1e in de Onder 13 Gemengd Opstap op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2018/2019 OSM-M1:
Jaron Klerks
Martijn Koenis
Michael van der Valk
Pieter van Moorselaar
2e in de Mannen Hoofdklasse op de Nederlandse kampioenschappen voor competitieteams
2018/2019 OSM-M1:
Jaron Klerks
Martijn Koenis
Michael van der Valk
Pieter van Moorselaar
1e in de Mannen hoofd- en 1e klasse op de Regionale kampioenschappen voor competitieteams
2018/2019 Ingeborg Steen 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2018/2019 Dave Tse 1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2018/2019 Dave Tse 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2018/2019 Jaron Klerks 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2018/2019 Ingeborg Steen 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2018/2019 Dave Tse 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2018/2019 Tom Kuijsten 1e in het Mannenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
2018/2019 Marvin Spitsbaard 1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
2018/2019 Romano Gelder 1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
2018/2019 Juliëtte Sijtsma 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
2018/2019 Laura Eefting 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
2018/2019 Laura Eefting 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
2018/2019 Tom Kuijsten 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
2018/2019 Mark van der Leek 1e in het Mannenenkel-3 op de Clubkampioenschappen
2018/2019 Evert Otten 1e in het Mannendubbel-3 op de Clubkampioenschappen
2018/2019 Nico Oosterwijk 1e in het Mannendubbel-3 op de Clubkampioenschappen
2018/2019 Susanne de Gooijer 1e in het Gemengd dubbel-3 op de Clubkampioenschappen
2018/2019 Leen Schipper 1e in het Gemengd dubbel-3 op de Clubkampioenschappen
2018/2019 OSM-VJC5:
Anita Pieters
Leontine Luijsterburg
Henny Hilhorst
Nico Oosterwijk
1e in de Z-klasse afd 1 van de Voorjaarscompetitie
2018/2019 OSM-VJC4:
Lenette Rietveld
Mieke Groen
Dawa Sherpa
Jeffrey Schijven
1e in de Y-klasse afd 1 van de Voorjaarscompetitie
2018/2019 Sverre Dalhuisen 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2018/2019 Julie de Kock 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2018/2019 Stefanie Kip 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2018/2019 Nicole Tang 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2018/2019 Julie de Kock 1e in het Vrouwenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2018/2019 Mees Schaft 1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2018/2019 Luka Jaspers 1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2018/2019 Koen Benard 1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2018/2019 Berend van Brenk 1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2018/2019 Berend van Brenk 1e in het Mannenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2018/2019 Mees Schaft 1e in het Mannenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2018/2019 Maartje Muller 1e in het Dubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2018/2019 Joep Heusinkveld 1e in het Dubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2018/2019 Joep Heusinkveld 1e in het Enkel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2018/2019 OSM-2:
Elianne de Haan
Natasja Hijweegen
Lars van Doremalen
Sven Maatman
1e in de 7e divisie - 1e voorronde op de Kwalificatie NK voor competitieteams
2018/2019 Jits Karczewski 1e in het Mannenenkel onder-15 op het OSM Open jeugdtoernooi
2018/2019 Sverre Dalhuisen 1e in het Mannenenkel onder-13 op het OSM Open jeugdtoernooi
2018/2019 OSM-NJC1:
Janke Scharff
Suzanne Postma
Arjen van Doremalen
Gerben van den Bosch
1e in de 3e klasse afd 2 van de Najaarscompetitie
2018/2019 OSM-M1:
Jaron Klerks
Martijn Koenis
Michael van der Valk
Pieter van Moorselaar
1e in de Mannen Hoofdklasse - Afdeling 1 van de Seniorencompetitie
2018/2019 OSM-2:
Elianne de Haan
Natasja Hijweegen
Lars van Doremalen
Sven Maatman
1e in de 7e divisie afd. 22 van de Seniorencompetitie
2018/2019 OSM-1:
Ingeborg Steen
Joyce Sung
Alex Sung
Dave Tse
1e in de 6e divisie afd. 8 van de Seniorencompetitie
2018/2019 OSM-J7:
Ian Limbeek
Jacky-Dean Schouteten
Thijs van Schaik
1e in de Onder 13 Gemengd Opstap - Afdeling 3 van de Jeugdcompetitie
2018/2019 OSM-J6:
Mees Heusinkveld
Paul Nguyen
Stef van Doremalen
1e in de Onder 15-13 Gemengd Opstap - Afdeling 2 van de Jeugdcompetitie
2018/2019 OSM-J3:
Mahi Goyat
Yorinde van Moorselaar
Jaden Zimmerman
Sverre Dalhuisen
Timon Klee
1e in de Onder 15-13 Mix 1-2 - Afdeling 3 van de Jeugdcompetitie
2018/2019 OSM-J1:
Julie de Kock
Stefanie Kip
Berend van Brenk
Danny Edelbroek
1e in de Onder 19 Veren - Afdeling 2 van de Jeugdcompetitie
2018/2019 Alex Sung 2e in het Mannendubbel-6 op de Regionale senioren kampioenschappen
2017/2018 OSM-M1:
Alex Sung
Jaron Klerks
Martijn Koenis
Michael van der Valk
2e in de Mannen Hoofdklasse op de Nederlandse kampioenschappen voor regioteams
2017/2018 Tim Koenis 3e in het Mannen Hoofdklasse op de Nederlandse kampioenschappen voor regioteams
2017/2018 Feye Hoekstra 3e in het Mannen Hoofdklasse op de Nederlandse kampioenschappen voor regioteams
2017/2018 OSM-VJC1:
Janke Scharff
Suzanne Postma
Arjen van Doremalen
Gerben van den Bosch
1e in de 3e klasse - Afdeling 3 van de Voorjaarscompetitie
2017/2018 OSM-VJC3:
Juliëtte Sijtsma
Laura Eefting
Marvin Spitsbaard
Romano Gelder
1e in de 4e klasse - Afdeling 7 van de Voorjaarscompetitie
2017/2018 OSM-VJC4:
Linda Beijert
Monique Fokker
Leen Schipper
Ronald Koenis
Tom Kuijsten
1e in de Y-klasse - Afdeling 1 van de Voorjaarscompetitie
2017/2018 Alex Sung 1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2017/2018 Ingeborg Steen 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2017/2018 Ronald Koenis 1e in het Mannenenkel 2 op de Clubkampioenschappen
2017/2018 Susan van Mil 1e in het Vrouwenenkel 2 op de Clubkampioenschappen
2017/2018 Ingeborg Steen 1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2017/2018 Joyce Sung 1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2017/2018 Martijn Koenis 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2017/2018 Alex Sung 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2017/2018 Marvin Spitsbaard 1e in het Mannendubbel 2 op de Clubkampioenschappen
2017/2018 Romano Gelder 1e in het Mannendubbel 2 op de Clubkampioenschappen
2017/2018 Marida Löwik 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2017/2018 Alex Sung 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2017/2018 Laura Eefting 1e in het Gemengd dubbel 2 op de Clubkampioenschappen
2017/2018 Ronald Koenis 1e in het Gemengd dubbel 2 op de Clubkampioenschappen
2017/2018 Berend van Brenk 1e in het Gemengd dubbel onder-17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2017/2018 Yorinde van Moorselaar 1e in het Gemengd dubbel onder-13 klasse 2 op het OSM Open jeugdtoernooi
2017/2018 Sverre Dalhuisen 1e in het Gemengd dubbel onder-13 klasse 2 op het OSM Open jeugdtoernooi
2017/2018 Sverre Dalhuisen 1e in het Mannenenkel onder-13 klasse 2 op het OSM Open jeugdtoernooi
2017/2018 Yorinde van Moorselaar 1e in het Vrouwenenkel onder-11 op het OSM Open jeugdtoernooi
2017/2018 OSM-M1:
Alex Sung
Jaron Klerks
Martijn Koenis
Michael van der Valk
1e in de Mannen Hoofdklasse op de Regionale kampioenschappen voor regioteams
2017/2018 Berend van Brenk 1e in het Mannendubbel onder-17 Plastic op de Regionale jeugdkampioenschappen
2017/2018 Danny Edelbroek 1e in het Mannendubbel onder-17 Plastic op de Regionale jeugdkampioenschappen
2017/2018 Dave Tse 2e in het Mannendubbel onder-15 Veren op de Regionale jeugdkampioenschappen
2017/2018 Dave Tse 2e in het Mannenenkel onder-15 Plastic op de Regionale jeugdkampioenschappen
2017/2018 Dave Tse 1e in het Gemengd dubbel onder-15 Veren op de Regionale jeugdkampioenschappen
2017/2018 Ingeborg Steen 1e in het Gemengd dubbel onder-15 Veren op de Regionale jeugdkampioenschappen
2017/2018 Berend van Brenk 1e in het Gemengd dubbel onder-15 Plastic op de Regionale jeugdkampioenschappen
2017/2018 Julie de Kock 1e in het Gemengd dubbel onder-15 Plastic op de Regionale jeugdkampioenschappen
2017/2018 Julie de Kock 1e in het Vrouwendubbel onder-15 Plastic op de Regionale jeugdkampioenschappen
2017/2018 Stefanie Kip 1e in het Vrouwendubbel onder-15 Plastic op de Regionale jeugdkampioenschappen
2017/2018 OSM-M1:
Alex Sung
Jaron Klerks
Martijn Koenis
Michael van der Valk
1e in de Mannen Hoofdklasse - Afdeling 2 van de Seniorencompetitie
2017/2018 OSM-NJC3:
Lenette Rietveld
Mieke Groen
Dawa Sherpa
Jeffrey Schijven
1e in de Y-klasse - Afdeling 3 van de Najaarscompetitie
2016/2017 Tim Koenis 2e in het Mannenklasse op de Nederlandse kampioenschappen voor regioteams
2016/2017 Feye Hoekstra 2e in het Mannenklasse op de Nederlandse kampioenschappen voor regioteams
2016/2017 Dave Tse 1e in het Mannenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016/2017 Jits Karczewski 1e in het Mannenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016/2017 Koen Benard 1e in het Mannenenkel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016/2017 Ingeborg Steen 1e in het Vrouwenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016/2017 Carlijn Huibers 1e in het Vrouwenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016/2017 Jeroen Merlijn 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016/2017 Joyce Sung 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016/2017 Jits Karczewski 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016/2017 Jasmijn van Moorselaar 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016/2017 Dave Tse 1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016/2017 Lars van Doremalen 1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016/2017 Jacky-Dean Schouteten 1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016/2017 Maurits Vermeire 1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016/2017 Joyce Sung 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016/2017 Ingeborg Steen 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016/2017 Nicole Tang 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016/2017 Daisy Tang 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2016/2017 Joyce Sung 1e in het Vrouwenenkel-8 op het Granted Badmintontoernooi
2016/2017 Ingeborg Steen 1e in het Gemengd dubbel O15-1 op het OSM Open jeugdtoernooi
2016/2017 Dave Tse 1e in het Gemengd dubbel O15-1 op het OSM Open jeugdtoernooi
2016/2017 Jaron Klerks 1e in het Gemengd dubbel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2016/2017 Joyce Sung 1e in het Gemengd dubbel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2016/2017 Nicole Tang 1e in het Gemengd dubbel O13-2 op het OSM Open jeugdtoernooi
2016/2017 Jamie Edelbroek 1e in het Gemengd dubbel O13-2 op het OSM Open jeugdtoernooi
2016/2017 Jeff Poon 1e in het Mannendubbel O15 op het OSM Open jeugdtoernooi
2016/2017 Joyce Sung 1e in het Vrouwenenkel O15 op het OSM Open jeugdtoernooi
2016/2017 Jaron Klerks 1e in het Mannenenkel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2016/2017 Jaden Zimmerman 1e in het Dubbel O11 op het OSM Open jeugdtoernooi
2016/2017 Sem Poon 1e in het Dubbel O11 op het OSM Open jeugdtoernooi
2016/2017 Martijn Koenis 1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2016/2017 Selma Steen 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2016/2017 Alex Sung 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2016/2017 Martijn Koenis 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2016/2017 Selma Steen 1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2016/2017 Anouk van Verseveld 1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2016/2017 Sven Maatman 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2016/2017 Selma Steen 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2016/2017 Joyce Sung 1e in het Gemengd dubbel-8 op het Utregs Toernooi
2016/2017 Jaron Klerks 1e in het Gemengd dubbel-8 op het Utregs Toernooi
2016/2017 Jaron Klerks 1e in het Mannenenkel 8 op het Utregs Toernooi
2016/2017 OSM-J1:
Ingeborg Steen
Joyce Sung
Dave Tse
Lars van Doremalen
2e in de O19 Mix Klasse 1 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2016/2017 OSM-M1:
Alex Sung
Martijn Koenis
Michael van der Valk
Pieter van Moorselaar
1e in de Mannen 1e klasse op de Regionale kampioenschappen voor seniorenteams
2016/2017 Jits Karczewski 1e in het Gemengd dubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2016/2017 Sylvan Luijsterburg 1e in het Mannendubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2016/2017 Sylvan Luijsterburg 2e in het Mannenenkel O13 klasse 1 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2016/2017 Berend van Brenk 2e in het Gemengd dubbel O15 klasse 2 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2016/2017 Stefanie Kip 2e in het Gemengd dubbel O15 klasse 2 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2016/2017 Joyce Sung 2e in het Vrouwenenkel O15 klasse 1 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2016/2017 Ingeborg Steen 1e in het Vrouwenenkel O15 klasse 1 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2016/2017 Dave Tse 1e in het Mannendubbel O15 klasse 2 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2016/2017 Jeff Poon 2e in het Mannendubbel O15 klasse 2 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2016/2017 OSM-J1:
Ingeborg Steen
Joyce Sung
Dave Tse
Lars van Doremalen
1e in de O19-Mix Klasse 1 - afdeling 1 van de Jeugdcompetitie
2016/2017 OSM-M1:
Alex Sung
Martijn Koenis
Michael van der Valk
Pieter van Moorselaar
1e in de Mannen 1e klasse - afdeling 4 van de Seniorencompetitie
2016/2017 OSM-NJC5:
Ineke Spall
Ria Galesloot
Cor Bras
Joep Simons
1e in de Poule 10 van de Najaarscompetitie
2016/2017 Elano Nijkamp 1e in het Gemengd dubbel op de Regionale senioren kampioenschappen
2016/2017 OSM-NJC1:
Janke Scharff
Suzanne Postma
Arjen van Doremalen
Gerben van den Bosch
1e op het Mixed Recreanten Team Toernooi
2016/2017 Uun Santosa 1e in het Mannenenkel boven-60 op de Europese kampioenschappen voor veteranen
2016/2017 Uun Santosa 1e in het Mannendubbel boven-60 op de Europese kampioenschappen voor veteranen
2016/2017 Uun Santosa 1e in het Mannendubbel op de MBI-Cup 2016
2016/2017 Elano Nijkamp 1e in het Mannendubbel op de MBI-Cup 2016
2015/2016 Tim Koenis 3e in het Mannenklasse op de Nederlandse kampioenschappen voor regioteams
2015/2016 Feye Hoekstra 3e in het Mannenklasse op de Nederlandse kampioenschappen voor regioteams
2015/2016 Alex Sung 1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2015/2016 Selma Steen 1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2015/2016 Berend van Brenk 1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2015/2016 Danny Edelbroek 1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2015/2016 Alex Sung 1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2015/2016 Joyce Sung 1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2015/2016 Dave Tse 1e in het Mannenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2015/2016 Jasmijn van Moorselaar 1e in het Vrouwenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2015/2016 Jits Karczewski 1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2015/2016 Sam Roks 1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2015/2016 Carlijn Huibers 1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2015/2016 Kiki Tse 1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2015/2016 Lars van Doremalen 1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2015/2016 Daphne van Schaik 1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2015/2016 Jits Karczewski 1e in het Mannenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2015/2016 Jits Karczewski 1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2015/2016 Jasmijn van Moorselaar 1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2015/2016 OSM-VJC5:
Mieke Groen
Susan van Mil
Dawa Sherpa
Kasper Luijsterburg
1e in de Poule 19 van de Voorjaarscompetitie
2015/2016 OSM-VJC7:
Arjen van Doremalen
Gerben van den Bosch
Michael van der Valk
Pieter van Moorselaar
1e in de Poule 25 van de Voorjaarscompetitie
2015/2016 Alex Sung 1e in het Mannenenkel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2015/2016 Jaron Klerks 1e in het Mannendubbel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2015/2016 Alex Sung 1e in het Mannendubbel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2015/2016 Alex Sung 1e in het Gemengd dubbel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2015/2016 Joyce Sung 1e in het Gemengd dubbel O15 op het OSM Open jeugdtoernooi
2015/2016 Berend van Brenk 1e in het Mannenenkel O13 op het OSM Open jeugdtoernooi
2015/2016 Julie de Kock 1e in het Vrouwendubbel O13 op het OSM Open jeugdtoernooi
2015/2016 Stefanie Kip 1e in het Vrouwendubbel O13 op het OSM Open jeugdtoernooi
2015/2016 Danny Edelbroek 1e in het Mannendubbel O13 op het OSM Open jeugdtoernooi
2015/2016 Berend van Brenk 1e in het Mannendubbel O13 op het OSM Open jeugdtoernooi
2015/2016 Jits Karczewski 1e in het Mannenenkel O11 op het OSM Open jeugdtoernooi
2015/2016 Janke Scharff 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2015/2016 Martijn Koenis 1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2015/2016 Marvin Spitsbaard 1e in het Mannenenkel 2 op de Clubkampioenschappen
2015/2016 Susan van Mil 1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2015/2016 José van Ek 1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2015/2016 Martijn Koenis 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2015/2016 Ronald Koenis 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2015/2016 Joep Simons 1e in het Mannendubbel 2 op de Clubkampioenschappen
2015/2016 Marvin Spitsbaard 1e in het Mannendubbel 2 op de Clubkampioenschappen
2015/2016 Janke Scharff 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2015/2016 Gerben van den Bosch 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2015/2016 Suzanne Postma 1e in het Gemengd dubbel 2 op de Clubkampioenschappen
2015/2016 Leen Schipper 1e in het Gemengd dubbel 2 op de Clubkampioenschappen
2015/2016 OSM-J3:
Ingeborg Steen
Joyce Sung
Dave Tse
Lars van Doremalen
2e in de O15 Mix Klasse 1 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2015/2016 OSM-NJC1:
Janke Scharff
Sabine Bosman
Arjen van Doremalen
Gerben van den Bosch
1e in de Poule 1 van de Najaarscompetitie
2015/2016 OSM-NJC5:
Mieke Groen
Susan van Mil
Dawa Sherpa
Kasper Luijsterburg
1e in de Poule 10 van de Najaarscompetitie
2015/2016 OSM-NJC6:
Ineke Spall
Ria Galesloot
Cor Bras
Joep Simons
1e in de Poule 11 van de Najaarscompetitie
2015/2016 OSM-J3:
Ingeborg Steen
Joyce Sung
Dave Tse
Lars van Doremalen
1e in de U15 Mix, klasse 1 - afdeling 3 van de Jeugdcompetitie
2015/2016 Uun Santosa 1e in het Mannendubbel boven-55 op de Wereldkampioenschappen voor veteranen
2014/2015 Alex Sung 1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2014/2015 Jip van der Horst 1e in het Mannenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014/2015 Dave Tse 1e in het Mannenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014/2015 Jits Karczewski 1e in het Mannenenkel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014/2015 Sven Maatman 1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2014/2015 Selma Steen 1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2014/2015 Jeroen Merlijn 1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014/2015 Joyce Sung 1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014/2015 Mees Heusinkveld 1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014/2015 Rickie Duijvestijn 1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014/2015 Jaron Klerks 1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2014/2015 Alex Sung 1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2014/2015 Sophia Filius 1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2014/2015 Daisy Tang 1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2014/2015 Selma Steen 1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2014/2015 Ingeborg Steen 1e in het Vrouwenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014/2015 Nicole Tang 1e in het Vrouwenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014/2015 Ingeborg Steen 1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014/2015 Joyce Sung 1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014/2015 Boris Holleman 1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014/2015 Jeroen Merlijn 1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014/2015 Lorenzo Fava 1e in het Mannendubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014/2015 Stan van Doremalen 1e in het Mannendubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2014/2015 OSM-VJC2:
Laura Eefting
Marida Löwik
Peter Sijm
Ronald Koenis
1e in de Poule 11 van de Voorjaarscompetitie
2014/2015 OSM-VJC3:
José van Ek
Monique Fokker
Eric van der Valk
Leen Schipper
1e in de Poule 17 van de Voorjaarscompetitie
2014/2015 Anouk van Verseveld 1e in het Vrouwendubbel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2014/2015 Selma Steen 1e in het Vrouwendubbel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2014/2015 Stan van Nieuwenhoven 1e in het Mannendubbel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2014/2015 Sven Maatman 1e in het Mannendubbel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2014/2015 Juliëtte Sijtsma 1e in het Gemengd dubbel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2014/2015 Sven Maatman 1e in het Mannenenkel O17 op het OSM Open jeugdtoernooi
2014/2015 Boris Holleman 1e in het Mannendubbel O13 op het OSM Open jeugdtoernooi
2014/2015 Jeroen Merlijn 1e in het Mannendubbel O13 op het OSM Open jeugdtoernooi
2014/2015 Jeroen Merlijn 1e in het Mannenenkel O13-1 op het OSM Open jeugdtoernooi
2014/2015 Berend van Brenk 1e in het Mannenenkel O11 op het OSM Open jeugdtoernooi
2014/2015 OSM-J1:
Anouk van Verseveld
Selma Steen
Dylan van Rooijen
Stan van Nieuwenhoven
Sven Maatman
2e in de O15 Mix Klasse 1 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2014/2015 Alex Sung 1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2014/2015 Mieke Groen 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2014/2015 Pieter van Moorselaar 1e in het Mannenenkel 2 op de Clubkampioenschappen
2014/2015 Vivian Lu 1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2014/2015 Susan van Mil 1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2014/2015 Tim Koenis 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2014/2015 Ronald Koenis 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2014/2015 Joep Simons 1e in het Mannendubbel 2 op de Clubkampioenschappen
2014/2015 Cor Bras 1e in het Mannendubbel 2 op de Clubkampioenschappen
2014/2015 Susan van Mil 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2014/2015 Kasper Luijsterburg 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2014/2015 Gilles de Kock 1e in het Mannenenkel O17 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2014/2015 Dave Tse 1e in het Mannenenkel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2014/2015 OSM-J1:
Anouk van Verseveld
Selma Steen
Dylan van Rooijen
Stan van Nieuwenhoven
Sven Maatman
1e in de U17 Mix 1 - afdeling 1 van de Jeugdcompetitie
2014/2015 OSM-NJC4:
Ineke Spall
Ria Galesloot
Cor Bras
Joep Simons
1e in de Poule 10 van de Najaarscompetitie
2014/2015 Elano Nijkamp 1e in het Gemengd dubbel op de Regionale senioren kampioenschappen
2014/2015 Deon Ha 1e in het Mannenenkel 4 op de Regionale senioren kampioenschappen
2013/2014 OSM-J1:
Anouk van Verseveld
Selma Steen
Dylan van Rooijen
Stan van Nieuwenhoven
Sven Maatman
2e in de Mix O-15 op de Nederlandse kampioenschappen voor jeugdteams
2013/2014 Geovanni Nijkamp 1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2013/2014 Geert-Jan Fluitman 1e in het Mannenenkel 2 op de Clubkampioenschappen
2013/2014 Kim van den Handel 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2013/2014 Tim Koenis 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2013/2014 Feye Hoekstra 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2013/2014 Joep Simons 1e in het Mannendubbel 2 op de Clubkampioenschappen
2013/2014 Piet Elsendoorn 1e in het Mannendubbel 2 op de Clubkampioenschappen
2013/2014 Linda Beijert 1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2013/2014 Lara Hoekstra 1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2013/2014 Tim Koenis 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2013/2014 Kim van den Handel 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2013/2014 Ronald Koenis 1e in het Gemengd dubbel 2 op de Clubkampioenschappen
2013/2014 Linda Beijert 1e in het Gemengd dubbel 2 op de Clubkampioenschappen
2013/2014 Alex Sung 1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2013/2014 Jeroen Merlijn 1e in het Mannenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2013/2014 Dave Tse 1e in het Mannenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2013/2014 Stan van Doremalen 1e in het Mannenenkel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2013/2014 Alex Sung 1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2013/2014 Jaron Klerks 1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2013/2014 Dave Tse 1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2013/2014 Berend van Brenk 1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2013/2014 Selma Steen 1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2013/2014 Ingeborg Steen 1e in het Vrouwenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2013/2014 Sven Maatman 1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2013/2014 Selma Steen 1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2013/2014 Jeroen Merlijn 1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2013/2014 Joyce Sung 1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2013/2014 Sylvan Luijsterburg 1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2013/2014 Julie de Kock 1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2013/2014 Daphne van Schaik 1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2013/2014 Dorien de Brouwer 1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2013/2014 OSM-VJC5:
Marijke Mos
Mieke Groen
Dawa Sherpa
Michael van der Valk
Peter Blaasse
1e in de Poule 23 van de Voorjaarscompetitie
2013/2014 OSM-VJC3:
José van Ek
Monique Fokker
Eric van der Valk
Leen Schipper
1e in de Poule 19 van de Voorjaarscompetitie
2013/2014 OSM-VJC2:
Lara Hoekstra
Linda Beijert
Hans Roberti
Peter Sijm
Ronald Koenis
1e in de Poule 17 van de Voorjaarscompetitie
2013/2014 OSM-VJC1:
Janke Scharff
Marida Löwik
Arjen van Doremalen
Gerben van den Bosch
1e in de Poule 7 van de Voorjaarscompetitie
2013/2014 Ingeborg Steen 1e in het Vrouwenenkel O11 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2013/2014 Selma Steen 1e in het Gemengd dubbel O15 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2013/2014 Sven Maatman 1e in het Gemengd dubbel O15 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2013/2014 Ingeborg Steen 1e in het Gemengd dubbel O11 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2013/2014 Dave Tse 1e in het Gemengd dubbel O11 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2013/2014 Alex Sung 1e in het Mannenenkel O15 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2013/2014 Selma Steen 1e in het Vrouwendubbel O15 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2013/2014 Anouk van Verseveld 1e in het Vrouwendubbel O15 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2013/2014 Uun Santosa 1e in het Mannendubbel boven-45 op de Nederlandse kampioenschappen voor veteranen
2013/2014 OSM-1:
Charmain Klerks
Marsha de Coo
Deon Ha
Geovanni Nijkamp
Martijn Koenis
1e in de 1e klasse op de Regionale kampioenschappen voor seniorenteams
2013/2014 OSM-J3:
Ingeborg Steen
Joyce Sung
Boris Holleman
Jeroen Merlijn
2e in de O13 Mix Klasse 2 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2013/2014 OSM-J2:
Floor Hagenaars
Isabel Ramkema
Juliëtte Sijtsma
Alex Sung
Jaron Klerks
2e in de O15 Mix Klasse 1 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2013/2014 OSM-J1:
Anouk van Verseveld
Selma Steen
Dylan van Rooijen
Stan van Nieuwenhoven
Sven Maatman
1e in de O15 Mix Klasse 1 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2013/2014 OSM-NJC4:
Ella Lawalata
Marijke Mos
Mieke Groen
Dawa Sherpa
Michael van der Valk
Peter Blaasse
1e in de Poule 11 van de Najaarscompetitie
2013/2014 OSM-J1:
Anouk van Verseveld
Selma Steen
Dylan van Rooijen
Stan van Nieuwenhoven
Sven Maatman
1e in de O15 Klasse 1 Mix - afd 2 van de Jeugdcompetitie
2013/2014 OSM-J3:
Ingeborg Steen
Joyce Sung
Boris Holleman
Jeroen Merlijn
1e in de O13 Klasse 2 Mix - afd 2 van de Jeugdcompetitie
2013/2014 OSM-J2:
Floor Hagenaars
Isabel Ramkema
Juliëtte Sijtsma
Alex Sung
Jaron Klerks
1e in de O15 Klasse 1 Mix - afd 3 van de Jeugdcompetitie
2013/2014 OSM-1:
Charmain Klerks
Marsha de Coo
Deon Ha
Geovanni Nijkamp
Martijn Koenis
1e in de 1e klasse - afd. 4 van de Seniorencompetitie
2013/2014 Kirsten van der Valk 2e in het Vrouwenenkel op de Slovak Open
2012/2013 Jaron Klerks 1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2012/2013 Floor Hagenaars 1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2012/2013 Jeroen Merlijn 1e in het Mannenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2012/2013 Dorien de Brouwer 1e in het Vrouwenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2012/2013 Dave Tse 1e in het Mannenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2012/2013 Rosa Veldhuizen 1e in het Vrouwenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2012/2013 Romy Stokvis 1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2012/2013 Dorien de Brouwer 1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2012/2013 Alex Sung 1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2012/2013 Jaron Klerks 1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2012/2013 Jeroen Merlijn 1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2012/2013 Boris Holleman 1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2012/2013 Berend van Brenk 1e in het Mannendubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2012/2013 Danny Edelbroek 1e in het Mannendubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2012/2013 Selma Steen 1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2012/2013 Sven Maatman 1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2012/2013 Joyce Sung 1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2012/2013 Jeroen Merlijn 1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2012/2013 Dorien de Brouwer 1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2012/2013 Lorenzo Kruithof 1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2012/2013 Piet Elsendoorn 1e in het Mannenenkel Recreanten op de Clubkampioenschappen
2012/2013 Kim van den Handel 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2012/2013 Charmain Klerks 1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2012/2013 Kim van den Handel 1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2012/2013 Martijn Koenis 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2012/2013 Geovanni Nijkamp 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2012/2013 Kim van den Handel 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2012/2013 Tim Koenis 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2012/2013 Geovanni Nijkamp 1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2012/2013 Jeroen Merlijn 1e in het Mannenenkel O11 op het Marikentoernooi
2012/2013 Jaron Klerks 1e in het Mannendubbel O13 op het Marikentoernooi
2012/2013 Alex Sung 1e in het Mannendubbel O13 op het Marikentoernooi
2012/2013 OSM-VJC3:
Fardau Breshamer
Lara Hoekstra
Linda Beijert
Hans Roberti
Peter Sijm
Ronald Koenis
1e in de Poule 9 van de Voorjaarscompetitie
2012/2013 Jeroen Merlijn 1e in het Mannendubbel O11 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2012/2013 Boris Holleman 1e in het Mannendubbel O11 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2012/2013 Joyce Sung 1e in het Vrouwendubbel O11 op het Opstap jeugdtoernooi
2012/2013 Joyce Sung 1e in het Vrouwenenkel O11 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2012/2013 Alex Sung 1e in het Mannenenkel O13 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2012/2013 Jaron Klerks 1e in het Mannendubbel O13 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2012/2013 Alex Sung 1e in het Mannendubbel O13 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2012/2013 Elano Nijkamp 1e in het Mannendubbel klasse 4 op de Masters Amersfoort
2012/2013 Elano Nijkamp 1e in het Mannendubbel 5 op het Gluttel toernooi
2012/2013 Elano Nijkamp 1e in het Mannenenkel 5 op het Gluttel toernooi
2012/2013 OSM-5:
Amber Bargerbos
Kim van den Handel
Chihao Kuo
Gilles de Kock
1e in de 4e klasse op de Regionale kampioenschappen voor seniorenteams
2012/2013 OSM-2:
Charmain Klerks
Marsha de Coo
Deon Ha
Martijn Koenis
2e in de 2e klasse op de Regionale kampioenschappen voor seniorenteams
2012/2013 Kirsten van der Valk 1e op de Eredivisie
2012/2013 Amber Bargerbos 2e in het Vrouwendubbel O17-plastic op de Regionale jeugdkampioenschappen
2012/2013 Gilles de Kock 2e in het Gemengd dubbel O15 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2012/2013 Gilles de Kock 2e in het Mannendubbel O15 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2012/2013 Alex Sung 2e in het Mannendubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2012/2013 Jaron Klerks 2e in het Mannendubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2012/2013 Elano Nijkamp 2e in het Gemengd dubbel op de Regionale jeugdkampioenschappen
2012/2013 Elano Nijkamp 1e in het Mannendubbel op de Regionale jeugdkampioenschappen
2012/2013 Elano Nijkamp 1e in het Mannenenkel op de Regionale jeugdkampioenschappen
2012/2013 OSM-3:
Lotte Bargerbos
Sabine Bosman
Jesper van Breugel
Pedro Meyer
Ton Schut
1e in de 3e klasse - afd. 8 van de Seniorencompetitie
2012/2013 OSM-3:
Lotte Bargerbos
Sabine Bosman
Jesper van Breugel
Pedro Meyer
Ton Schut
1e in de 3e klasse - afd. 5 van de Seniorencompetitie
2012/2013 OSM-5:
Amber Bargerbos
Kim van den Handel
Chihao Kuo
Gilles de Kock
1e in de 4e klasse - afd. 4 van de Seniorencompetitie
2012/2013 OSM-2:
Charmain Klerks
Marsha de Coo
Deon Ha
Martijn Koenis
1e in de 2e klasse - afd. 4 van de Seniorencompetitie
2012/2013 Elano Nijkamp 2e in het Mannenenkel 4 op de Regionale senioren kampioenschappen
2012/2013 Kirsten van der Valk 1e in het Vrouwenenkel op de Regionale senioren kampioenschappen
2011/2012 Charmain Klerks 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2011/2012 Martijn Koenis 1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2011/2012 Eric van der Valk 1e in het Mannenenkel Recreanten op de Clubkampioenschappen
2011/2012 Gerben van den Bosch 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2011/2012 Janke Scharff 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2011/2012 Ton Schut 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2011/2012 Martijn Koenis 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2011/2012 Laura Eefting 1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2011/2012 Janke Scharff 1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2011/2012 Merlijn Elderhuis 1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2011/2012 Amber Bargerbos 1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2011/2012 Romano Klink 1e in het Mannenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011/2012 Floor Hagenaars 1e in het Vrouwenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011/2012 Jeroen Merlijn 1e in het Mannenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011/2012 Romy Stokvis 1e in het Vrouwenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011/2012 Berend van Brenk 1e in het Mannenenkel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011/2012 Merlijn Elderhuis 1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2011/2012 Dylan van Rooijen 1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2011/2012 Jenny Fleuren 1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2011/2012 Anne Kaldenbach 1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2011/2012 Jip van der Horst 1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011/2012 Sjoerd Leenders 1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011/2012 Rosa Veldhuizen 1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011/2012 Dorien de Brouwer 1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011/2012 Berend van Brenk 1e in het Mannendubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011/2012 Ramon van de Engel 1e in het Mannendubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011/2012 Floor Hagenaars 1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2011/2012 Sven Maatman 1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2011/2012 Danny Edelbroek 1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011/2012 Tamara Agterberg 1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2011/2012 OSM-VJC1:
Janke Scharff
Sabine Bosman
Gerben van den Bosch
Wouter Tengeler
1e in de Poule 4 van de Voorjaarscompetitie
2011/2012 Emma Rademaker 1e in het Gemengd dubbel O17 op het BVG jeugdtoernooi
2011/2012 Tim Koenis 1e in het Gemengd dubbel O17 op het BVG jeugdtoernooi
2011/2012 Emma Rademaker 1e in het Vrouwendubbel O17 op het BVG jeugdtoernooi
2011/2012 Jadine Smit 1e in het Vrouwendubbel O17 op het BVG jeugdtoernooi
2011/2012 Feye Hoekstra 1e in het Mannendubbel O17 op het BVG jeugdtoernooi
2011/2012 Tim Koenis 1e in het Mannendubbel O17 op het BVG jeugdtoernooi
2011/2012 Jadine Smit 1e in het Vrouwenenkel O17 op het BVG jeugdtoernooi
2011/2012 Tim Koenis 1e in het Mannenenkel O17 op het BVG jeugdtoernooi
2011/2012 Gilles de Kock 1e in het Mannendubbel O13 op het BGZ open jeugdtoernooi
2011/2012 Gilles de Kock 1e in het Mannenenkel O13 op het BGZ open jeugdtoernooi
2011/2012 Kim van den Handel 1e in het Vrouwendubbel O15-1 op het BGZ open jeugdtoernooi
2011/2012 Amber Bargerbos 1e in het Vrouwendubbel O15-1 op het BGZ open jeugdtoernooi
2011/2012 Amber Bargerbos 1e in het Vrouwenenkel O15-1 op het BGZ open jeugdtoernooi
2011/2012 Jaron Klerks 1e in het Mannenenkel O13-2 op het BGZ open jeugdtoernooi
2011/2012 Kim van den Handel 1e in het Gemengd dubbel O15 op het Thiela Open Jeugdtoernooi
2011/2012 Deon Ha 1e in het Gemengd dubbel O15 op het Thiela Open Jeugdtoernooi
2011/2012 Chihao Kuo 1e in het Mannendubbel O15 op het Thiela Open Jeugdtoernooi
2011/2012 Deon Ha 1e in het Mannendubbel O15 op het Thiela Open Jeugdtoernooi
2011/2012 Amber Bargerbos 1e in het Vrouwenenkel O15 op het Thiela Open Jeugdtoernooi
2011/2012 Deon Ha 1e in het Mannenenkel O15 op het Thiela Open Jeugdtoernooi
2011/2012 Jodi Ko 2e in het Vrouwendubbel O13 op de Smashing junior open
2011/2012 Deon Ha 1e in het Mannenenkel O15 op de Smashing junior open
2011/2012 Uun Santosa 2e in het Gemengd dubbel boven-45 op de Nederlandse kampioenschappen voor veteranen
2011/2012 Uun Santosa 1e in het Mannenenkel boven-45 op de Nederlandse kampioenschappen voor veteranen
2011/2012 Uun Santosa 1e in het Mannendubbel boven-45 op de Nederlandse kampioenschappen voor veteranen
2011/2012 OSM-VJC1:
Janke Scharff
Sabine Bosman
Gerben van den Bosch
Wouter Tengeler
1e op het Landelijk Recreanten Team Toernooi
2011/2012 OSM-NJC1:
José van Ek
Monique Fokker
Eric van der Valk
Leen Schipper
1e in de Poule 7 van de Najaarscompetitie
2011/2012 Martin van der Zwan 2e in het Mannendubbel O19 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2011/2012 Elano Nijkamp 1e in het Mannendubbel O19 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2011/2012 Elano Nijkamp 2e in het Mannenenkel O19 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2011/2012 Amber Bargerbos 2e in het Gemengd dubbel O15 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2011/2012 Gilles de Kock 2e in het Gemengd dubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2011/2012 Jodi Ko 1e in het Vrouwendubbel O11 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2011/2012 Gilles de Kock 2e in het Mannenenkel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2011/2012 OSM-J1:
Emma Rademaker
Jadine Smit
Deon Ha
Feye Hoekstra
Tim Koenis
1e in de O19 Klasse 1 Mix - afd 2 van de Jeugdcompetitie
2011/2012 Andy Tan 1e op het Dutch Open veteranentoernooi
2011/2012 Fineke Selles 1e op het Dutch Open veteranentoernooi
2011/2012 Wouter Tengeler 1e op het Landelijke Mix Recreanten Team Toernooi
2011/2012 Gerben van den Bosch 1e op het Landelijke Mix Recreanten Team Toernooi
2011/2012 Sabine Bosman 1e op het Landelijke Mix Recreanten Team Toernooi
2011/2012 Marida Löwik 1e op het Landelijke Mix Recreanten Team Toernooi
2011/2012 Kim van den Handel 1e in het Gemengd dubbel O15 op de Junior warming-up Houten
2011/2012 Deon Ha 1e in het Gemengd dubbel O15 op de Junior warming-up Houten
2011/2012 Charmain Klerks 1e in het Gemengd dubbel O17 op de Junior warming-up Houten
2011/2012 Charmain Klerks 1e in het Vrouwenenkel O15 op de Junior warming-up Houten
2011/2012 Ilse Huijser 1e in het Vrouwenenkel 3 op de Carlton GT International
2011/2012 Uun Santosa 2e in het Mannendubbel boven-55 op de Wereldkampioenschappen voor veteranen
2011/2012 Uun Santosa 2e in het Mannenenkel boven-55 op de Wereldkampioenschappen voor veteranen
2010/2011 OSM-1:
Ilse Huijser
Maaike Weijmans
Welling Oei
Agoes Yap
Stenly Tumbelake
Uun Santosa
2e in de Hoofdklasse op de Nederlandse kampioenschappen voor seniorenteams
2010/2011 Janke Scharff 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2010/2011 Geovanni Nijkamp 1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2010/2011 Martijn Koenis 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2010/2011 Ton Schut 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2010/2011 Geert-Jan Fluitman 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2010/2011 José van Ek 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2010/2011 Tim Koenis 1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2010/2011 Emma Rademaker 1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2010/2011 Jaron Klerks 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010/2011 Jodi Ko 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010/2011 Ingeborg Steen 1e in het Gemengd dubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010/2011 Boris Holleman 1e in het Gemengd dubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010/2011 Emma Rademaker 1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2010/2011 Jadine Smit 1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2010/2011 Anne Kaldenbach 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010/2011 Yen-Nhi Le 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010/2011 Ingeborg Steen 1e in het Vrouwendubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010/2011 Laura van Hattem 1e in het Vrouwendubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010/2011 Deon Ha 1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2010/2011 Jaron Klerks 1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2010/2011 Jip van der Horst 1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010/2011 Jeroen Merlijn 1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010/2011 Boris Holleman 1e in het Mix-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010/2011 Tim Koenis 1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2010/2011 Steven Levelt 1e in het Mannenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010/2011 Jaron Klerks 1e in het Mannenenkel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010/2011 Floren van Luipen 1e in het Mannenenkel-4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010/2011 Jadine Smit 1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2010/2011 Anne Kaldenbach 1e in het Vrouwenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2010/2011 OSM-VJC1:
Janke Scharff
Linda Elsendoorn
Gerben van den Bosch
Wouter Tengeler
1e in de Poule 5 van de Voorjaarscompetitie
2010/2011 Charmain Klerks 1e in het Gemengd dubbel O15 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2010/2011 Charmain Klerks 1e in het Vrouwenenkel O15 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2010/2011 Deon Ha 1e in het Mannendubbel O15 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2010/2011 Deon Ha 1e in het Mannenenkel O15 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2010/2011 Deon Ha 2e in het Mannendubbel O15 op het JM HBV toernooi
2010/2011 Deon Ha 1e in het Mannendubbel O15 op het BVG jeugdtoernooi
2010/2011 Sandra van Rooijen 1e in het Vrouwendubbel-8 op het GT Satelite Amersfoort toernooi
2010/2011 Charmain Klerks 1e in het Vrouwenenkel-8 op het Castellum Open seniorentoernooi
2010/2011 Charmain Klerks 1e in het Gemengd dubbel-8 op het Castellum Open seniorentoernooi
2010/2011 Andy Tan 1e in het Mannendubbel boven-45 op de Nederlandse kampioenschappen voor veteranen
2010/2011 Uun Santosa 1e in het Mannendubbel boven-45 op de Nederlandse kampioenschappen voor veteranen
2010/2011 Uun Santosa 1e in het Mannenenkel boven-45 op de Nederlandse kampioenschappen voor veteranen
2010/2011 Geovanni Nijkamp 1e in het Mannendubbel-6 op het Open Beca 2000 toernooi
2010/2011 Elano Nijkamp 1e in het Mannendubbel-6 op het Open Beca 2000 toernooi
2010/2011 Elano Nijkamp 1e in het Mannenenkel-6 op het Open Beca 2000 toernooi
2010/2011 OSM-1:
Ilse Huijser
Maaike Weijmans
Welling Oei
Agoes Yap
Stenly Tumbelake
Uun Santosa
1e in de Hoofdklasse op de Regionale kampioenschappen voor seniorenteams
2010/2011 Deon Ha 1e in het Mannendubbel O15 op het Junior Masters Zijderveld toernooi
2010/2011 Kirsten van der Valk 1e in het Vrouwenenkel O17 op het Junior Masters Zijderveld toernooi
2010/2011 OSM-1:
Ilse Huijser
Maaike Weijmans
Welling Oei
Agoes Yap
Stenly Tumbelake
Uun Santosa
1e in de Hoofdklasse afd 3 van de Seniorencompetitie
2010/2011 OSM-J3:
Amber Bargerbos
Charmain Klerks
Kim van den Handel
Chihao Kuo
Cyril de Kock
Gilles de Kock
1e in de O15 klasse 1 mix - afd. 2 van de Jeugdcompetitie
2010/2011 Charmain Klerks 2e in het Gemengd dubbel-8 op de Regionale senioren kampioenschappen
2010/2011 Charmain Klerks 2e in het Vrouwendubbel-8 op de Regionale senioren kampioenschappen
2010/2011 Kirsten van der Valk 1e in het Vrouwendubbel op de Regionale senioren kampioenschappen
2010/2011 Kirsten van der Valk 1e in het Vrouwenenkel op de Regionale senioren kampioenschappen
2010/2011 Tim Timmer 1e in het Mannendubbel O17 op de Junior warming-up Houten
2010/2011 Tim Koenis 1e in het Mannenenkel O17 op de Junior warming-up Houten
2010/2011 Amber Bargerbos 1e in het Vrouwenenkel O13 op de Junior warming-up Houten
2010/2011 Kim van den Handel 1e in het Vrouwendubbel O15 op de Junior warming-up Houten
2010/2011 Charmain Klerks 1e in het Vrouwendubbel O15 op de Junior warming-up Houten
2009/2010 OSM-J3:
Emma Rademaker
Jadine Smit
Feye Hoekstra
Tim Koenis
2e in de Klasse Onder-17 op de Nederlandse kampioenschappen voor jeugdteams
2009/2010 Gerben van den Bosch 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2009/2010 Janke Scharff 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2009/2010 Geovanni Nijkamp 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2009/2010 Elano Nijkamp 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2009/2010 Linda Elsendoorn 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2009/2010 Elano Nijkamp 1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2009/2010 Amber Bargerbos 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Charmain Klerks 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Feye Hoekstra 1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Tim Koenis 1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Martijn Koenis 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Lotte Bargerbos 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Charmain Klerks 1e in het Vrouwenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Tim Koenis 1e in het Mannenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Mandely Mol 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Kim van den Handel 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Steven Levelt 1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Cyril de Kock 1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Antoine van Dijk 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Charmain Klerks 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Hema Venugopal 1e in het Vrouwenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Eric Meijlink 1e in het Mannenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Jaron Klerks 1e in het Mannendubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Robin Popescu 1e in het Mannendubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Selma Steen 1e in het Gemengd dubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Sven Maatman 1e in het Gemengd dubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Sven Maatman 1e in het Mannenenkel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Jelle Bosma 1e in het Gemengd dubbel-4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Jip van der Horst 1e in het Gemengd dubbel-4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Robin Popescu 1e in het Mannenenkel-4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Ingeborg Steen 1e in het Mixenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Juliëtte Sijtsma 1e in het Mixenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2009/2010 Kirsten van der Valk 1e in het Vrouwenenkel O17 op de Nederlandse jeugdkampioenschappen
2009/2010 Kirsten van der Valk 3e/4e in het Vrouwendubbel O17 op de Nederlandse jeugdkampioenschappen
2009/2010 Yannic Smeets 3e in het Gemengd dubbel O19 op de Nederlandse jeugdkampioenschappen
2009/2010 Yannic Smeets 3e/4e in het Mannenenkel O19 op de Nederlandse jeugdkampioenschappen
2009/2010 Emma Rademaker 1e in het Gemengd dubbel O15 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2009/2010 Tim Koenis 1e in het Gemengd dubbel O15 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2009/2010 Elano Nijkamp 1e in het Gemengd dubbel O17 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2009/2010 Jadine Smit 1e in het Vrouwendubbel O15 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2009/2010 Emma Rademaker 1e in het Vrouwendubbel O15 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2009/2010 Kim van den Handel 1e in het Vrouwendubbel O13 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2009/2010 Elano Nijkamp 1e in het Mannenenkel O17 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2009/2010 Amber Bargerbos 1e in het Gemengd dubbel O13 op het Smashing open jeugdtoernooi
2009/2010 Cyril de Kock 1e in het Gemengd dubbel O13 op het Smashing open jeugdtoernooi
2009/2010 Elano Nijkamp 1e in het Mannendubbel O19 op het Smashing open jeugdtoernooi
2009/2010 Gilles de Kock 1e in het Mannenenkel O11 op het Smashing open jeugdtoernooi
2009/2010 Tim Timmer 1e in het Gemengd dubbel O15 op het Castellum open jeugdtoernooi
2009/2010 Deon Ha 1e in het Mannendubbel O13 op het Castellum open jeugdtoernooi
2009/2010 Kim van den Handel 1e in het Vrouwendubbel O13 op het Castellum open jeugdtoernooi
2009/2010 Charmain Klerks 1e in het Vrouwendubbel O13 op het Castellum open jeugdtoernooi
2009/2010 Elano Nijkamp 1e in het Mannendubbel O17 op het Castellum open jeugdtoernooi
2009/2010 Charmain Klerks 1e in het Vrouwenenkel O13 op het Castellum open jeugdtoernooi
2009/2010 Elano Nijkamp 1e in het Mannenenkel O17 op het Castellum open jeugdtoernooi
2009/2010 OSM-VJC1:
Janke Scharff
Linda Elsendoorn
Gerben van den Bosch
Wouter Tengeler
1e in de Poule 7 van de Voorjaarscompetitie
2009/2010 Charmain Klerks 1e in het Vrouwendubbel O13 op het BGZ open jeugdtoernooi
2009/2010 Amber Bargerbos 1e in het Vrouwendubbel O13 op het BGZ open jeugdtoernooi
2009/2010 Elano Nijkamp 1e in het Mannenenkel O17 op het BGZ open jeugdtoernooi
2009/2010 Deon Ha 1e in het Mannenenkel O13 op het BGZ open jeugdtoernooi
2009/2010 Gilles de Kock 1e in het Mannenenkel O11 op het BGZ open jeugdtoernooi
2009/2010 Elano Nijkamp 1e in het Mannenenkel-8 op het Satellite toernooi
2009/2010 Elano Nijkamp 1e in het Mannenenkel O17 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2009/2010 Elano Nijkamp 1e in het Mannendubbel O17 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2009/2010 Feye Hoekstra 1e in het Mannendubbel O15 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2009/2010 Emma Rademaker 1e in het Gemengd dubbel O15 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2009/2010 Tim Koenis 1e in het Mannendubbel O15 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2009/2010 Tim Koenis 1e in het Gemengd dubbel O15 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2009/2010 Amber Bargerbos 1e in het Vrouwendubbel O13 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2009/2010 Kim van den Handel 1e in het Vrouwendubbel O13 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2009/2010 Charmain Klerks 1e in het Gemengd dubbel O13 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2009/2010 Gilles de Kock 2e in het Mannendubbel O13 op de Junior Masters Hoorn
2009/2010 Charmain Klerks 1e in het Gemengd dubbel O13 op het BVG jeugdtoernooi
2009/2010 Amber Bargerbos 1e in het Vrouwendubbel O13 op het BVG jeugdtoernooi
2009/2010 Charmain Klerks 1e in het Vrouwendubbel O13 op het BVG jeugdtoernooi
2009/2010 Charmain Klerks 1e in het Vrouwenenkel O13 op het BVG jeugdtoernooi
2009/2010 OSM-J3:
Emma Rademaker
Jadine Smit
Feye Hoekstra
Tim Koenis
1e in de O17 klasse 1 mix op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2009/2010 OSM-J6:
Amber Kooiman
Kim van den Handel
Chihao Kuo
Dylan van Rooijen
Steven Levelt
2e in de O13 klasse 3 mix op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2009/2010 OSM-J7:
Anouk van Verseveld
Selma Steen
Jan Rademaker
Jaron Klerks
Stan van Nieuwenhoven
Sven Maatman
3e in de O11 klasse 3 mix op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2009/2010 Ruud Faas 2e in het Mannenenkel boven-45 op de Nederlandse kampioenschappen voor veteranen
2009/2010 Uun Santosa 1e in het Mannendubbel boven-45 op de Nederlandse kampioenschappen voor veteranen
2009/2010 Uun Santosa 1e in het Mannenenkel boven-45 op de Nederlandse kampioenschappen voor veteranen
2009/2010 Charmain Klerks 1e in het Vrouwendubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2009/2010 Kim van den Handel 1e in het Vrouwendubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2009/2010 Gilles de Kock 2e in het Mannenenkel O11 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2009/2010 Gilles de Kock 2e in het Mannendubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2009/2010 OSM-J3:
Emma Rademaker
Jadine Smit
Feye Hoekstra
Tim Koenis
1e in de O17 klasse 1 mix - afd. 4 van de Jeugdcompetitie
2009/2010 OSM-J7:
Anouk van Verseveld
Selma Steen
Jan Rademaker
Jaron Klerks
Stan van Nieuwenhoven
Sven Maatman
1e in de O11 klasse 3 mix - afd. 3 van de Jeugdcompetitie
2009/2010 OSM-J6:
Amber Kooiman
Kim van den Handel
Chihao Kuo
Dylan van Rooijen
Steven Levelt
1e in de O13 klasse 3 mix - afd. 5 van de Jeugdcompetitie
2009/2010 Gilles de Kock 1e in het Gemengd dubbel O13 op de Junior warming-up Houten
2009/2010 Charmain Klerks 1e in het Gemengd dubbel O13 op de Junior warming-up Houten
2009/2010 Emma Rademaker 1e in het Vrouwendubbel O15 op de Junior warming-up Houten
2009/2010 Eva Levelt 1e in het Vrouwendubbel O15 op de Junior warming-up Houten
2009/2010 Charmain Klerks 1e in het Vrouwenenkel O13 op de Junior warming-up Houten
2009/2010 Tim Koenis 1e in het Mannendubbel O15 op de Junior warming-up Houten
2009/2010 Feye Hoekstra 1e in het Mannendubbel O15 op de Junior warming-up Houten
2008/2009 Elano Nijkamp 1e in het Mannenenkel O15 op het Utrechtse Heuvelrugtoernooi
2008/2009 Elano Nijkamp 1e in het Mannendubbel O15 op het Utrechtse Heuvelrugtoernooi
2008/2009 Kirsten van der Valk 1e op de Mission Olympic voor schoolteams
2008/2009 Melissa Santosa 1e op de Mission Olympic voor schoolteams
2008/2009 Elmar de Bos 1e op de Mission Olympic voor schoolteams
2008/2009 LL 1e op de Mission Olympic voor schoolteams
2008/2009 Ton Schut 1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2008/2009 Gerben van den Bosch 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2008/2009 Janke Scharff 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2008/2009 Wouter Tengeler 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2008/2009 Gerben van den Bosch 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2008/2009 OSM-VJC4:
Monique Vrancken
Ria Rijkse
Rosa Essens
Dawa Sherpa
Michel Post
Peter Blaasse
1e in de Poule 27 van de Voorjaarscompetitie
2008/2009 OSM-VJC1:
Ingrid Janssen
Janke Scharff
Linda Elsendoorn
Gerben van den Bosch
Wouter Tengeler
1e in de Poule 5 van de Voorjaarscompetitie
2008/2009 Eva Levelt 1e in het Vrouwendubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008/2009 Lotte Bargerbos 1e in het Vrouwendubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008/2009 Lotte Bargerbos 1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2008/2009 Elano Nijkamp 1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2008/2009 Martijn Koenis 1e in het Mannendubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008/2009 Elano Nijkamp 1e in het Mannendubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008/2009 Elano Nijkamp 1e in het Gemengd dubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008/2009 Eva Levelt 1e in het Gemengd dubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008/2009 Charmain Klerks 1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008/2009 Amber Bargerbos 1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008/2009 Amber Bargerbos 1e in het Vrouwenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008/2009 Chihao Kuo 1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008/2009 Gilles de Kock 1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008/2009 Cyril de Kock 1e in het Mannenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008/2009 Gilles de Kock 1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008/2009 Charmain Klerks 1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008/2009 Yen-Nhi Le 1e in het Vrouwenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008/2009 Sven Maatman 1e in het Mannenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008/2009 Jan Rademaker 1e in het Mannenenkel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2008/2009 Jaron Klerks 1e in het Gemengd enkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2008/2009 Kirsten van der Valk 1e in het Vrouwenenkel O15 op de Nederlandse jeugdkampioenschappen
2008/2009 Kirsten van der Valk 1e in het Vrouwendubbel O15 op de Nederlandse jeugdkampioenschappen
2008/2009 Yannic Smeets 2e in het Gemengd dubbel O17 op de Nederlandse jeugdkampioenschappen
2008/2009 Uun Santosa 1e in het Gemengd dubbel boven-40 op de Nederlands Veteranen Kampioenschap
2008/2009 Uun Santosa 1e in het Mannenenkel boven-45 op de Nederlands Veteranen Kampioenschap
2008/2009 Uun Santosa 1e in het Mannendubbel boven-45 op de Nederlands Veteranen Kampioenschap
2008/2009 Andy Tan 1e in het Mannendubbel boven-45 op de Nederlands Veteranen Kampioenschap
2008/2009 OSM-J4:
Emma Rademaker
Jadine Smit
Feye Hoekstra
Tim Koenis
3e in de U15 Klasse 1 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2008/2009 OSM-J3:
Eva Levelt
Lara Hoekstra
Lotte Bargerbos
Elano Nijkamp
Martijn Koenis
2e in de U15 Klasse 1 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2008/2009 Kirsten van der Valk 2e op de 8 Nations U15 Tournament
2008/2009 Kirsten van der Valk 2e in het Gemengd dubbel O17 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2008/2009 Gilles de Kock 1e in het Gemengd dubbel O11 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2008/2009 Kim van den Handel 1e in het Gemengd dubbel O11 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2008/2009 Kirsten van der Valk 1e in het Vrouwenenkel O17 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2008/2009 Charmain Klerks 2e in het Vrouwendubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2008/2009 OSM-1:
Nadine Hagenbeek
Sietske Lammers
Jeroen Bouma
Niels Eijkelkamp
Ronald Kieft
1e in de Hoofdklasse - afd. 1 van de Seniorencompetitie
2008/2009 OSM-J4:
Emma Rademaker
Jadine Smit
Feye Hoekstra
Tim Koenis
1e in de U15 Klasse 1 - afd. 2 van de Jeugdcompetitie
2008/2009 OSM-J3:
Eva Levelt
Lara Hoekstra
Lotte Bargerbos
Elano Nijkamp
Martijn Koenis
1e in de U15 Klasse 1 - afd. 1 van de Jeugdcompetitie
2008/2009 Yannic Smeets 1e in het Mannenenkel 4 op de Regionale senioren kampioenschappen
2008/2009 Yannic Smeets 1e in het Gemengd dubbel 4 op de Regionale senioren kampioenschappen
2008/2009 Yannic Smeets 1e in het Mannendubbel 4 op de Regionale senioren kampioenschappen
2008/2009 Sandra van Rooijen 1e in het Vrouwendubbel 4 op de Regionale senioren kampioenschappen
2008/2009 Andy Tan 3e/4e in het Mannendubbel boven-45 op de Six Nation Seniors
2008/2009 Uun Santosa 3e/4e in het Mannendubbel boven-45 op de Six Nation Seniors
2008/2009 Geovanni Nijkamp 1e in het Mannendubbel O19 op de Junior warming-up Houten
2007/2008 Geovanni Nijkamp 1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2007/2008 Linda Elsendoorn 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2007/2008 Gerben van den Bosch 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2007/2008 Linda Elsendoorn 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2007/2008 Geovanni Nijkamp 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2007/2008 Jesper van Breugel 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2007/2008 Linda Elsendoorn 1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2007/2008 Wilma Elsendoorn 1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2007/2008 Lotte Bargerbos 1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Carmen Popescu 1e in het Vrouwenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Amber Bargerbos 1e in het Vrouwenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Kim van den Handel 1e in het Vrouwenenkel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Elano Nijkamp 1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Jeroen Ellerman 1e in het Mannenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Cyril de Kock 1e in het Mannenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Sven Maatman 1e in het Mannenenkel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Jadine Smit 1e in het Vrouwendubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Emma Rademaker 1e in het Vrouwendubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Astrid van Tienen 1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Lara Hoekstra 1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Elano Nijkamp 1e in het Mannendubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Martijn Koenis 1e in het Mannendubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Jeroen Ellerman 1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Eric Meijlink 1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Hema Venugopal 1e in het Gemengd dubbel 5 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Amber Bargerbos 1e in het Gemengd dubbel 5 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Lotte Bargerbos 1e in het Gemengd dubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Elano Nijkamp 1e in het Gemengd dubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Nora Jamaladdin 1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Chris van den Bos 1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Amber Bargerbos 1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Cyril de Kock 1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Kim van den Handel 1e in het Gemengd dubbel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Chihao Kuo 1e in het Gemengd dubbel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2007/2008 Ivo Vleeschouwers 1e in het Mannenenkel beginners op de Clubkampioenschappen
2007/2008 Saskia Berkouwer 1e in het Vrouwenenkel beginners op de Clubkampioenschappen
2007/2008 OSM-VJC2:
Laura Eefting
Nel Coenders
Wilma Elsendoorn
Piet Elsendoorn
Willem Bosch
1e in de Poule 13 van de Voorjaarscompetitie
2007/2008 OSM-VJC1:
Janke Scharff
Linda Elsendoorn
Gerben van den Bosch
Wouter Tengeler
1e in de Poule 12 van de Voorjaarscompetitie
2007/2008 Nadine Hagenbeek 1e in het Gemengd dubbel O17 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2007/2008 Yannic Smeets 1e in het Gemengd dubbel O17 op het Thiela Open jeugdtoernooi
2007/2008 Yannic Smeets 1e in het Mannenenkel 4 op de Castellum Open
2007/2008 Ton Schut 1e in het Gemengd dubbel 8 op de Castellum Open
2007/2008 Sandra van Rooijen 1e in het Gemengd dubbel 8 op de Castellum Open
2007/2008 Sandra van Rooijen 1e in het Vrouwendubbel O19 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2007/2008 Yannic Smeets 1e in het Mannenenkel O17 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2007/2008 OSM-J5:
Emma Rademaker
Jadine Smit
Feye Hoekstra
Tim Koenis
1e in de Onder 13, klasse 1 (mix) - afd. 1 van de Jeugdcompetitie
2007/2008 Erik Pelgrim 1e in het Gemengd dubbel 6 op de Regionale senioren kampioenschappen
2007/2008 Nadine Hagenbeek 1e in het Gemengd dubbel 6 op de Regionale senioren kampioenschappen
2007/2008 Kim de Graaf 1e in het Vrouwenenkel op de Junior warming-up Houten
2006/2007 OSM-VJC1:
Janke Scharff
Linda Elsendoorn
Gerben van den Bosch
Wouter Tengeler
1e in de Poule 4 van de Voorjaarscompetitie
2006/2007 Sandra van Rooijen 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2006/2007 Erik Pelgrim 1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2006/2007 Lotte Bargerbos 1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2006/2007 Elano Nijkamp 1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2005/2006 OSM-VJC1:
Sabeth Kok
Wilma Elsendoorn
Gerben van den Bosch
Wouter Tengeler
1e in de Poule 8 van de Voorjaarscompetitie
2005/2006 Niels Eijkelkamp 1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2005/2006 Gerben van den Bosch 1e in het Mannenenkel B op de Clubkampioenschappen
2005/2006 Sietske Lammers 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2005/2006 Linda Elsendoorn 1e in het Vrouwenenkel B op de Clubkampioenschappen
2005/2006 Jeroen Bouma 1e in het Mannendubbel A op de Clubkampioenschappen
2005/2006 Niels Eijkelkamp 1e in het Mannendubbel A op de Clubkampioenschappen
2005/2006 Pim de Graaf 1e in het Mannendubbel B op de Clubkampioenschappen
2005/2006 Gerben van den Bosch 1e in het Mannendubbel B op de Clubkampioenschappen
2005/2006 Cindy Galesloot 1e in het Vrouwendubbel A op de Clubkampioenschappen
2005/2006 Mirjam Limbeek-Biezepol 1e in het Vrouwendubbel A op de Clubkampioenschappen
2005/2006 Linda Elsendoorn 1e in het Vrouwendubbel B op de Clubkampioenschappen
2005/2006 Wilma Elsendoorn 1e in het Vrouwendubbel B op de Clubkampioenschappen
2005/2006 Niels Eijkelkamp 1e in het Gemengd dubbel A op de Clubkampioenschappen
2005/2006 Mirjam Limbeek-Biezepol 1e in het Gemengd dubbel A op de Clubkampioenschappen
2005/2006 Saskia van Rouveroy 1e in het Gemengd dubbel B op de Clubkampioenschappen
2005/2006 Gerben van den Bosch 1e in het Gemengd dubbel B op de Clubkampioenschappen
2005/2006 Martijn Koenis 1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2005/2006 Elano Nijkamp 1e in het Mannenenkel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2005/2006 Cyril de Kock 1e in het Mannenenkel C op de Jeugdclubkampioenschappen
2005/2006 Kim de Graaf 1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2005/2006 Lotte Bargerbos 1e in het Vrouwenenkel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2005/2006 Yalda Rahmani 1e in het Vrouwenenkel C op de Jeugdclubkampioenschappen
2005/2006 Arthur van Aarssen 1e in het Mannendubbel A op de Jeugdclubkampioenschappen
2005/2006 Thomas van Aarssen 1e in het Mannendubbel A op de Jeugdclubkampioenschappen
2005/2006 Michiel Lantinga 1e in het Mannendubbel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2005/2006 Davy Fung 1e in het Mannendubbel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2005/2006 Cynthia de Graaf 1e in het Vrouwendubbel A op de Jeugdclubkampioenschappen
2005/2006 Kim de Graaf 1e in het Vrouwendubbel A op de Jeugdclubkampioenschappen
2005/2006 Lotte Bargerbos 1e in het Vrouwendubbel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2005/2006 Carmen Popescu 1e in het Vrouwendubbel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2005/2006 Joke Klaassen 1e in het Gemengd dubbel A op de Jeugdclubkampioenschappen
2005/2006 Thomas van Aarssen 1e in het Gemengd dubbel A op de Jeugdclubkampioenschappen
2005/2006 Lotte Bargerbos 1e in het Gemengd dubbel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2005/2006 Elano Nijkamp 1e in het Gemengd dubbel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2005/2006 Gilles de Kock 1e in het Gemengd dubbel C op de Jeugdclubkampioenschappen
2005/2006 Cyril de Kock 1e in het Gemengd dubbel C op de Jeugdclubkampioenschappen
2005/2006 Fineke Selles 1e in het Vrouwenenkel D op het Rijncup toernooi
2005/2006 Ton Schut 1e in het Mannenenkel D op het Open Iduna Toernooi
2005/2006 Fineke Selles 1e in het Vrouwenenkel D op het Open Iduna Toernooi
2005/2006 Ronald Kieft 1e in het Mannenenkel B op het Utregs toernooi
2005/2006 Erik Pelgrim 1e in het Mannendubbel C op het Utregs toernooi
2005/2006 Mark Eijgenstein 1e in het Mannendubbel C op het Utregs toernooi
2005/2006 OSM-3:
Ellen Lemmens
Mariska Tersteeg
Erik Pelgrim
Mark Eijgenstein
1e in de 3e klasse - afd. 4 van de Seniorencompetitie
2005/2006 OSM-2:
Emy Eijkelkamp
Sietske Lammers
Martijn van Geelen
Ronald Kieft
1e in de 1e klasse - afd. 2 van de Seniorencompetitie
2005/2006 OSM-J4:
Emma Rademaker
Feye Hoekstra
Lars de Graaf
Tim Timmer
Tim Koenis
1e in de Klasse 7D O11 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2005/2006 OSM-J4:
Emma Rademaker
Feye Hoekstra
Lars de Graaf
Tim Timmer
Tim Koenis
1e in de Klasse 7D O11 - afd. 2 van de Jeugdcompetitie
2005/2006 Kirsten van der Valk 1e in het Vrouwendubbel O13 op de JM Den Helder
2005/2006 Kirsten van der Valk 1e in het Vrouwenenkel O13 op de JM Den Helder
2005/2006 Yannic Smeets 2e in het Gemengd dubbel O15 op de JM Den Helder
2005/2006 Yannic Smeets 2e in het Mannendubbel O15 op de JM Den Helder
2005/2006 Kirsten van der Valk 1e in het Vrouwendubbel O13 op de JM Hoensbroek
2005/2006 Kirsten van der Valk 2e in het Gemengd dubbel O13 op de JM Duinwijck
2004/2005 Jeroen Bouma 1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2004/2005 Gerben van den Bosch 1e in het Mannenenkel B op de Clubkampioenschappen
2004/2005 Sandra van Rooijen 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2004/2005 Linda Elsendoorn 1e in het Vrouwenenkel B op de Clubkampioenschappen
2004/2005 Martijn van Geelen 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2004/2005 Ronald Kieft 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2004/2005 Hans Eijkelkamp 1e in het Mannendubbel B op de Clubkampioenschappen
2004/2005 Piet Elsendoorn 1e in het Mannendubbel B op de Clubkampioenschappen
2004/2005 Linda Elsendoorn 1e in het Vrouwendubbel B op de Clubkampioenschappen
2004/2005 Wilma Elsendoorn 1e in het Vrouwendubbel B op de Clubkampioenschappen
2004/2005 Cindy Galesloot 1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2004/2005 Mirjam Limbeek-Biezepol 1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2004/2005 Mirjam Limbeek-Biezepol 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2004/2005 Niels Eijkelkamp 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2004/2005 Nel Coenders 1e in het Gemengd dubbel B op de Clubkampioenschappen
2004/2005 Piet Elsendoorn 1e in het Gemengd dubbel B op de Clubkampioenschappen
2004/2005 Vincent de Waard 1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2004/2005 Bas Nieraeth 1e in het Mannenenkel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2004/2005 Tim Koenis 1e in het Mannenenkel C op de Jeugdclubkampioenschappen
2004/2005 Nadine Hagenbeek 1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2004/2005 Kristel van der Blom 1e in het Vrouwenenkel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2004/2005 Sheralyn Kers 1e in het Vrouwenenkel C op de Jeugdclubkampioenschappen
2004/2005 Thomas van Aarssen 1e in het Mannendubbel A op de Jeugdclubkampioenschappen
2004/2005 Elmar de Bos 1e in het Mannendubbel A op de Jeugdclubkampioenschappen
2004/2005 Michael van der Valk 1e in het Mannendubbel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2004/2005 Selwyn van Harn 1e in het Mannendubbel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2004/2005 Nadine Hagenbeek 1e in het Vrouwendubbel A op de Jeugdclubkampioenschappen
2004/2005 Cherelle Selles 1e in het Vrouwendubbel A op de Jeugdclubkampioenschappen
2004/2005 Sophia van der Tol 1e in het Vrouwendubbel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2004/2005 Shelley Pesch 1e in het Vrouwendubbel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2004/2005 Cherelle Selles 1e in het Gemengd dubbel A op de Jeugdclubkampioenschappen
2004/2005 Thomas van Aarssen 1e in het Gemengd dubbel A op de Jeugdclubkampioenschappen
2004/2005 Michelle Jongerius 1e in het Gemengd dubbel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2004/2005 Alex Koeleman 1e in het Gemengd dubbel B op de Jeugdclubkampioenschappen
2004/2005 OSM-VJC2:
Agaath den Elzen
Wilma Elsendoorn
Frans den Elzen
Gerben van den Bosch
Wouter Tengeler
1e in de Poule 12 van de Voorjaarscompetitie
2004/2005 Kirsten van der Valk 2e in het Vrouwenenkel O11 op de JM finale
2004/2005 Kirsten van der Valk 1e in het Gemengd dubbel O11 op de JM Arnhem
2004/2005 Kirsten van der Valk 2e in het Vrouwendubbel O11 op de JM Arnhem
2004/2005 Ton Schut 1e in het Mannendubbel-C op het Open Iduna Toernooi
2004/2005 Niels Eijkelkamp 1e in het Mannendubbel-C op het Open Iduna Toernooi
2004/2005 Yannic Smeets 3e/4e in het Mannenenkel O-13 op de Nederlandse jeugdkampioenschappen
2004/2005 Mirjam Limbeek-Biezepol 1e in het Gemengd dubbel-C op het Open Korf Toernooi
2004/2005 Niels Eijkelkamp 1e in het Gemengd dubbel-C op het Open Korf Toernooi
2004/2005 Sietske Lammers 1e in het Vrouwenenkel-C op het Open Korf Toernooi
2004/2005 Niels Eijkelkamp 1e in het Mannenenkel-C op het Open Korf Toernooi
2004/2005 Martijn van Geelen 1e in het Mannendubbel-C op het Open Korf Toernooi
2004/2005 Ronald Kieft 1e in het Mannendubbel-C op het Open Korf Toernooi
2004/2005 Kirsten van der Valk 1e in het Vrouwenenkel O11 op het Junior Masterstoernooi
2004/2005 Esmee de Graaf 1e in het Vrouwenenkel-D op het Gouweslagtoernooi
2004/2005 Niels Eijkelkamp 1e in het Mannenenkel-C op het Gouweslagtoernooi
2004/2005 OSM-J3:
Cherelle Selles
Dominique Vet
Emilie van der Bijl
Joke Klaassen
Nadine Hagenbeek
1e in de Klasse 4B O17 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2004/2005 Yannic Smeets 1e in het Mannenenkel O-13 op de JM Almere
2004/2005 Yannic Smeets 1e in het Mannendubbel O-13 op de JM Amersfoort
2004/2005 Yannic Smeets 1e in het Mannenenkel O-13 op de JM Amersfoort
2004/2005 Kirsten van der Valk 1e in het Vrouwenenkel O11 op de JM Amersfoort
2004/2005 Martijn van Geelen 1e in het Mannendubbel-C op het Utregs Toernooi
2004/2005 Ronald Kieft 1e in het Mannendubbel-C op het Utregs Toernooi
2004/2005 Niels Eijkelkamp 1e in het Mannenenkel-C op het Utregs Toernooi
2004/2005 Gill ten Hoor 2e in het Mannendubbel O19 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2004/2005 Melissa Santosa 2e in het Gemengd dubbel O17 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2004/2005 Melissa Santosa 1e in het Vrouwendubbel O17 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2004/2005 Sandra van Rooijen 1e in het Vrouwendubbel O17 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2004/2005 Esmee de Graaf 2e in het Gemengd dubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2004/2005 Yannic Smeets 2e in het Gemengd dubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2004/2005 Yannic Smeets 1e in het Mannendubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2004/2005 Yannic Smeets 1e in het Mannenenkel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2004/2005 Kirsten van der Valk 1e in het Vrouwenenkel O11 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2004/2005 Serastiano Metekohy 2e in het Mannendubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2004/2005 Serastiano Metekohy 1e in het Mannenenkel O11 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2004/2005 Kirsten van der Valk 2e in het Vrouwenenkel O11 op de JM Den Helder
2004/2005 Kirsten van der Valk 2e in het Gemengd dubbel O13 op de JM Den Helder
2004/2005 Serastiano Metekohy 2e in het Gemengd dubbel O13 op de JM Den Helder
2004/2005 Serastiano Metekohy 2e in het Mannenenkel O11 op de JM Den Helder
2004/2005 OSM-1:
Cindy Galesloot
Mirjam Limbeek-Biezepol
Niels Eijkelkamp
Ton Schut
1e in de 2e klasse - afd. 3 van de Seniorencompetitie
2004/2005 OSM-J3:
Cherelle Selles
Dominique Vet
Emilie van der Bijl
Joke Klaassen
Nadine Hagenbeek
1e in de Klasse 4B O17 - afd 1 van de Jeugdcompetitie
2004/2005 OSM-J4:
Kim de Graaf
Kirsten van der Valk
Martijn Koenis
Serastiano Metekohy
1e in de Klasse 5A O13 - afd 1 van de Jeugdcompetitie
2004/2005 OSM-3:
Ellen Lemmens
Mariska Tersteeg
Erik Pelgrim
Mark Eijgenstein
1e in de 4e klasse - afd. 5 van de Seniorencompetitie
2004/2005 Yannic Smeets 1e in het Mannen enkel O-13 op de JM Duinwijck
2004/2005 Kirsten van der Valk 1e in het Gemengd dubbel O-11 op de JM Duinwijck
2004/2005 Kirsten van der Valk 1e in het Vrouwenenkel O-11 op de JM Duinwijck
2003/2004 OSM-VJC2:
Laura Eefting
Nel Coenders
Saskia van Rouveroy
Hans Eijkelkamp
Piet Elsendoorn
1e in de Poule 8 van de Voorjaarscompetitie
2003/2004 Ronald Kieft 1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2003/2004 Gerben van den Bosch 1e in het Mannenenkel 2 op de Clubkampioenschappen
2003/2004 Ton Schut 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2003/2004 Niels Eijkelkamp 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2003/2004 Cindy Galesloot 1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2003/2004 Mirjam Limbeek-Biezepol 1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2003/2004 Niels Eijkelkamp 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2003/2004 Mirjam Limbeek-Biezepol 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2003/2004 Tjardy Esmeijer 1e in het Gemengd dubbel O15 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2003/2004 Melissa Santosa 1e in het Gemengd dubbel O15 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2003/2004 Joyce van Rooijen 1e in het Vrouwendubbel O15 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2003/2004 Sandra van Rooijen 1e in het Vrouwendubbel O15 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2003/2004 Melissa Santosa 1e in het Vrouwenenkel O15 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2003/2004 Kim Krommert 1e in het Vrouwenenkel O13 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2003/2004 Yannic Smeets 1e in het Mannenenkel O13 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2003/2004 Mark Eijgenstein 1e in het Mannenenkel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Wouter Miltenburg 1e in het Mannenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Kasper van der Heijden 1e in het Mannenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Tim Koenis 1e in het Mannenenkel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Sandra van Rooijen 1e in het Vrouwenenkel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Cherelle Selles 1e in het Vrouwenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Marjolein Bart 1e in het Vrouwenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Kristel van der Blom 1e in het Vrouwenenkel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Joeri Tersteeg 1e in het Mannendubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Rowin Niewerth 1e in het Mannendubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Pim Versteeg 1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Martijn Koenis 1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Joyce van Rooijen 1e in het Vrouwendubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Sandra van Rooijen 1e in het Vrouwendubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 EE 1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Cynthia de Graaf 1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Marjolein Bart 1e in het Vrouwendubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Susan Wolbert 1e in het Vrouwendubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Shirley den Hartog 1e in het Vrouwendubbel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Emilie van der Bijl 1e in het Vrouwendubbel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Tjardy Esmeijer 1e in het Gemengd dubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Melissa Santosa 1e in het Gemengd dubbel 1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Nick van de Gein 1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Cynthia de Graaf 1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Michael Scharenberg 1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Susan Wolbert 1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Michael van der Valk 1e in het Gemengd dubbel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 Fiona van Hees 1e in het Gemengd dubbel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2003/2004 OSM-2:
Emy Eijkelkamp
Sietske Lammers
Gill ten Hoor
Martijn van Geelen
Ronald Kieft
2e in de 3e klasse op de Regionale kampioenschappen voor seniorenteams
2003/2004 OSM-2:
Emy Eijkelkamp
Sietske Lammers
Gill ten Hoor
Martijn van Geelen
Ronald Kieft
1e in de 3e klasse - afd. 6 van de Seniorencompetitie
2003/2004 Sietske Lammers 1e in het Vrouwenenkel O19 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2003/2004 Sandra van Rooijen 2e in het Vrouwendubbel O15 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2003/2004 Yannic Smeets 2e in het Mannendubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2003/2004 OSM-J3:
Esmee de Graaf
Kim Krommert
Whitley Vonk
Tjardy Esmeijer
Yannic Smeets
1e in de Klasse 3A O15 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2003/2004 OSM-J2:
Joyce van Rooijen
Sandra van Rooijen
Joeri Tersteeg
Rowin Niewerth
2e in de Klasse 2A O19 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2003/2004 OSM-J3:
Esmee de Graaf
Kim Krommert
Whitley Vonk
Tjardy Esmeijer
Yannic Smeets
1e in de Klasse 3A O15 afd. 3 van de Jeugdcompetitie
2003/2004 OSM-J2:
Joyce van Rooijen
Sandra van Rooijen
Joeri Tersteeg
Rowin Niewerth
1e in de Klasse 2A O19 afd. 1 van de Jeugdcompetitie
2003/2004 Emy Eijkelkamp 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2002/2003 OSM-VJC5:
Fardau Breshamer
Josephine Bart
Cor Zagers
Geert-Jan Fluitman
1e in de Poule van de Voorjaarscompetitie
2002/2003 OSM-VJC4:
José Eijkelkamp
Linda Elsendoorn
Gijs Eijgenstein
Hans Roberti
1e in de Poule van de Voorjaarscompetitie
2002/2003 OSM-VJC2:
Agaath den Elzen
Wilma Elsendoorn
Frans den Elzen
Gerben van den Bosch
1e in de Poule van de Voorjaarscompetitie
2002/2003 OSM-VJC1:
Laura Eefting
Nel Coenders
Saskia van Rouveroy
Hans Eijkelkamp
Piet Elsendoorn
1e in de Poule van de Voorjaarscompetitie
2002/2003 Nel Coenders 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2002/2003 Piet Elsendoorn 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2002/2003 Wilma Elsendoorn 1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2002/2003 Linda Elsendoorn 1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2002/2003 Steven Velthuijsen 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2002/2003 Erik Pelgrim 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2002/2003 Linda Elsendoorn 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2002/2003 Martijn van Geelen 1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2002/2003 Marijn Kieft 1e in het Groep 2 van de Jeugdladdercompetitie
2002/2003 Jelte Hoekstra 1e in het Groep 1 van de Jeugdladdercompetitie
2002/2003 Joyce van Rooijen 1e in het Vrouwendubbel O15 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2002/2003 Sandra van Rooijen 1e in het Vrouwendubbel O15 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2002/2003 Joeri Tersteeg 1e in het Gemengd dubbel O15 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2002/2003 Sandra van Rooijen 1e in het Gemengd dubbel O15 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2002/2003 Tjardy Esmeijer 1e in het Gemengd dubbel O13 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2002/2003 Kim Krommert 1e in het Gemengd dubbel O13 op het Castellum Open jeugdtoernooi
2002/2003 Rowin Niewerth 1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Vincent de Waard 1e in het Mannenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Ramli Somers 1e in het Mannenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Jelte Hoekstra 1e in het Mannenenkel 4 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Sandra van Rooijen 1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Whitley Vonk 1e in het Vrouwenenkel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Eveline Jansen 1e in het Vrouwenenkel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Erik de Beurs 1e in het Gemengd enkel op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Sandra van Rooijen 1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Joyce van Rooijen 1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Whitley Vonk 1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Esmee de Graaf 1e in het Vrouwendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Marjolein Herweijer 1e in het Vrouwendubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Marjolein Bart 1e in het Vrouwendubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Sophie Weenink 1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Kirsten van der Valk 1e in het Gemengd dubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Rowin Niewerth 1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Joeri Tersteeg 1e in het Mannendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Ramli Somers 1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Marijn Kieft 1e in het Mannendubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Marley Lobregt 1e in het Mannendubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Jelte Hoekstra 1e in het Mannendubbel 3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Joeri Tersteeg 1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Sandra van Rooijen 1e in het Gemengd dubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Marten Velthuijsen 1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Eveline Jansen 1e in het Gemengd dubbel 2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2002/2003 Steven Velthuijsen 1e in het Mannendubbel O19 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2002/2003 Erik Pelgrim 1e in het Mannendubbel O19 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2002/2003 Erik Pelgrim 2e in het Gemengd dubbel O19 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2002/2003 Sietske Lammers 2e in het Gemengd dubbel O19 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2002/2003 Melissa Santosa 1e in het Vrouwendubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2002/2003 Melissa Santosa 2e in het Vrouwenenkel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2002/2003 Tjardy Esmeijer 1e in het Mannendubbel O13 op de Regionale jeugdkampioenschappen
2002/2003 OSM-J3:
Joyce van Rooijen
Priscilla van Wakeren
Sandra van Rooijen
Joeri Tersteeg
Rowin Niewerth
1e in de Klasse 3A O15 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2002/2003 OSM-J4:
Kim Krommert
Melissa Santosa
Tjardy Esmeijer
Yannic Smeets
1e in de Klasse 3A O15 - afd. 8 van de Jeugdcompetitie
2002/2003 OSM-J3:
Joyce van Rooijen
Priscilla van Wakeren
Sandra van Rooijen
Joeri Tersteeg
Rowin Niewerth
1e in de Klasse 3A O15 afd. 3 van de Jeugdcompetitie
2001/2002 OSM-2:
Ingrid Levelt
Mirjam Limbeek-Biezepol
Jeroen Bouma
Niels Eijkelkamp
1e in de 3e klasse op de Regionale kampioenschappen voor seniorenteams
2001/2002 Jeroen Bouma 1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2001/2002 Emy Eijkelkamp 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2001/2002 Steven Velthuijsen 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2001/2002 Erik Pelgrim 1e in het Mannendubbel op de Clubkampioenschappen
2001/2002 Sietske Lammers 1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2001/2002 Emy Eijkelkamp 1e in het Vrouwendubbel op de Clubkampioenschappen
2001/2002 Nienke Buisman 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2001/2002 Jeroen Bouma 1e in het Gemengd dubbel op de Clubkampioenschappen
2001/2002 Gill ten Hoor 1e in het Mannendubbel-O15 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2001/2002 Joyce van Rooijen 1e in het Vrouwendubbel-O13 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2001/2002 Sandra van Rooijen 1e in het Vrouwendubbel-O13 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2001/2002 Kim Krommert 1e in het Gemengd dubbel-O11 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2001/2002 Yannic Smeets 1e in het Gemengd dubbel-O11 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2001/2002 Yannic Smeets 1e in het Mannenenkel-O11 op het Veenendaal jeugdtoernooi
2001/2002 Mark Eijgenstein 1e in het Mannenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001/2002 Dennis van Wankum 1e in het Mannenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001/2002 Wouter Miltenburg 1e in het Mannenenkel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001/2002 Mariska Tersteeg 1e in het Vrouwenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001/2002 Whitley Vonk 1e in het Vrouwenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001/2002 Mark Eijgenstein 1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001/2002 Gill ten Hoor 1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001/2002 Mariska Tersteeg 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001/2002 Ellen Lemmens 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001/2002 Gill ten Hoor 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001/2002 Ellen Lemmens 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001/2002 Pascal Krommert 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001/2002 Chantal Boshuis 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001/2002 Wouter Miltenburg 1e in het Gemengd dubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001/2002 Chantal Hompert 1e in het Gemengd dubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2001/2002 OSM-J4:
Kim Krommert
Melissa Santosa
Tjardy Esmeijer
Yannic Smeets
1e in de Klasse 4A O13 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2001/2002 OSM-J3:
Joyce van Rooijen
Priscilla van Wakeren
Sandra van Rooijen
Joeri Tersteeg
Rowin Niewerth
3e in de Klasse 3A O15 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2001/2002 OSM-2:
Ingrid Levelt
Mirjam Limbeek-Biezepol
Jeroen Bouma
Niels Eijkelkamp
1e in de 3e klasse - afd. 6 van de Seniorencompetitie
2001/2002 OSM-J4:
Kim Krommert
Melissa Santosa
Tjardy Esmeijer
Yannic Smeets
1e in de Klasse 4A O13 - afd. 1 van de Jeugdcompetitie
2001/2002 OSM-J3:
Joyce van Rooijen
Priscilla van Wakeren
Sandra van Rooijen
Joeri Tersteeg
Rowin Niewerth
1e in de Klasse 3A O15 - afd. 5 van de Jeugdcompetitie
2001/2002 OSM-J2:
Ellen Lemmens
Mariska Tersteeg
Gill ten Hoor
Mark Eijgenstein
1e in de Klasse 2A O19 - afd. 5 van de Jeugdcompetitie
2000/2001 Gill ten Hoor 1e in het Groep 2 van de Jeugdladdercompetitie
2000/2001 Tjardy Esmeijer 1e in het Groep 1 van de Jeugdladdercompetitie
2000/2001 OSM-VJC3:
José Eijkelkamp
Linda Elsendoorn
Gijs Eijgenstein
Hans Roberti
1e in de Hun poule van de Voorjaarscompetitie
2000/2001 OSM-2:
Cindy Galesloot
Mirjam Limbeek-Biezepol
Niels Eijkelkamp
Peter Anthony
1e in de 4e klasse op de Regionale kampioenschappen voor seniorenteams
2000/2001 Martijn van Geelen 1e in het Mannenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
2000/2001 Eric van Dam 1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
2000/2001 Anneke Velthuijsen 1e in het Vrouwenenkel-4 op de Clubkampioenschappen
2000/2001 Janke Scharff 1e in het Vrouwenenkel-3 op de Clubkampioenschappen
2000/2001 Linda Elsendoorn 1e in het Vrouwenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
2000/2001 Marjolein Herweijer 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
2000/2001 Arthur van der Heijden 1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
2000/2001 Henny Hilhorst 1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
2000/2001 Sandor Musto 1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
2000/2001 Gerben van den Bosch 1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
2000/2001 Mariëlle van Velzen 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
2000/2001 Emy Eijkelkamp 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
2000/2001 Ruth van der Valk 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
2000/2001 José Loomans 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
2000/2001 Maarten Hoogcarspel 1e in het Gemengd dubbel-3 op de Clubkampioenschappen
2000/2001 AnneJet Bennink 1e in het Gemengd dubbel-3 op de Clubkampioenschappen
2000/2001 Marjolein Herweijer 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
2000/2001 Erik Pelgrim 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
2000/2001 Mirjam Limbeek-Biezepol 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Clubkampioenschappen
2000/2001 Rob Stevens 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Clubkampioenschappen
2000/2001 OSM-J5:
Kim Krommert
Melissa Santosa
Laurens Schreurs
Tjardy Esmeijer
Yannic Smeets
1e in de Klasse 5D O11 op de Regionale kampioenschappen voor jeugdteams
2000/2001 Gill ten Hoor 1e in het Mannenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000/2001 Tjardy Esmeijer 1e in het Mannenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000/2001 Yannic Smeets 1e in het Mannenenkel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000/2001 Ellen Lemmens 1e in het Vrouwenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000/2001 EE 1e in het Vrouwenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000/2001 Jeffrey Schijven 1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000/2001 Frits Linden 1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000/2001 Mark Eijgenstein 1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000/2001 Gill ten Hoor 1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000/2001 Rowin Niewerth 1e in het Mannendubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000/2001 Vincent de Waard 1e in het Mannendubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000/2001 Melissa Santosa 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000/2001 Kim de Graaf 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000/2001 Tara Terra 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000/2001 Ellen Lemmens 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000/2001 Marten Velthuijsen 1e in het Gemengd dubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000/2001 Eveline Jansen 1e in het Gemengd dubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000/2001 Laurens Schreurs 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000/2001 Sandra van Rooijen 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000/2001 Mark Eijgenstein 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000/2001 Ellen Lemmens 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
2000/2001 OSM-2:
Cindy Galesloot
Mirjam Limbeek-Biezepol
Niels Eijkelkamp
Peter Anthony
1e in de 4e klasse - afd. 8 van de Seniorencompetitie
2000/2001 OSM-J1:
Marjolein Herweijer
Sietske Lammers
Erik Pelgrim
Martijn van Geelen
1e in de Klasse AA O19 - afd. 3 van de Jeugdcompetitie
2000/2001 OSM-J2:
Emy Eijkelkamp
Mariëlle van Velzen
Ramon Penners
Steven Velthuijsen
1e in de Klasse 2A O19 - afd. 6 van de Jeugdcompetitie
2000/2001 OSM-J4:
Joyce van Rooijen
Priscilla van Wakeren
Sandra van Rooijen
Joeri Tersteeg
Rowin Niewerth
1e in de Klasse 4A O13 - afd. 3 van de Jeugdcompetitie
2000/2001 OSM-J5:
Kim Krommert
Melissa Santosa
Laurens Schreurs
Tjardy Esmeijer
Yannic Smeets
1e in de Klasse 5D O11 - afd. 1 van de Jeugdcompetitie
1999/2000 Gerben van den Bosch 1e van de Laddercompetitie
1999/2000 Agaath den Elzen 1e van de Laddercompetitie
1999/2000 Joeri Tersteeg 1e in het Groep 1 van de Jeugdladdercompetitie
1999/2000 Marjolein Herweijer 1e in het Groep 2 van de Jeugdladdercompetitie
1999/2000 OSM-2:
Cindy Galesloot
Mirjam Limbeek-Biezepol
Berend Seegers
Peter Anthony
1e in de 5e klasse op de Regionale kampioenschappen voor seniorenteams
1999/2000 OSM-VJC3:
Agaath den Elzen
Wilma Elsendoorn
Frans den Elzen
Gerben van den Bosch
1e in de Poule 23 van de Voorjaarscompetitie
1999/2000 Niels Eijkelkamp 1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
1999/2000 Sandor Musto 1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1999/2000 Niels Eijkelkamp 1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1999/2000 Ton Ton 1e in het Mannenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
1999/2000 Henny Hilhorst 1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1999/2000 Arthur van der Heijden 1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1999/2000 Mirjam Limbeek-Biezepol 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
1999/2000 Agaath den Elzen 1e in het Vrouwenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
1999/2000 Willemien Schuppen 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1999/2000 Hans Bosma 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1999/2000 Monique Wieland 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1999/2000 Wim Wieland 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1999/2000 Cindy Galesloot 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1999/2000 Mirjam Limbeek-Biezepol 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1999/2000 Karlijn Eijkelkamp 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1999/2000 Laura Eefting 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1999/2000 Marjolein Herweijer 1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
1999/2000 Sietske Lammers 1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
1999/2000 Marjolein Herweijer 1e in het Vrouwendubbel op de Jeugdclubkampioenschappen
1999/2000 Martijn van Geelen 1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
1999/2000 OSM-2:
Cindy Galesloot
Mirjam Limbeek-Biezepol
Berend Seegers
Peter Anthony
1e in de 5e klasse - afd. 5 van de Seniorencompetitie
1999/2000 OSM-J2:
Marjolein Herweijer
Sietske Lammers
Erik Pelgrim
Martijn van Geelen
1e in de Klasse 2A O19 - afd. 7 van de Jeugdcompetitie
1998/1999 Frans den Elzen 1e op het VJC-slottoernooi
1998/1999 Wilma Elsendoorn 1e op het VJC-slottoernooi
1998/1999 OSM-VJC4:
Agaath den Elzen
Wilma Elsendoorn
Frans den Elzen
Wim Wieland
1e in de Poule 24 van de Voorjaarscompetitie
1998/1999 OSM-VJC3:
José Eijkelkamp
Linda Elsendoorn
Gijs Eijgenstein
John van Rooijen
1e in de Poule 22 van de Voorjaarscompetitie
1998/1999 Niels Eijkelkamp 1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
1998/1999 Mirjam Limbeek-Biezepol 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
1998/1999 Hans Eijkelkamp 1e in het Mannenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
1998/1999 Willemien Schuppen 1e in het Vrouwenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
1998/1999 Anthonie Ton 1e in het Mannenenkel-3 op de Clubkampioenschappen
1998/1999 Karlijn Eijkelkamp 1e in het Vrouwenenkel-3 op de Clubkampioenschappen
1998/1999 Sandor Musto 1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1998/1999 Wilma Elsendoorn 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1998/1999 Linda Elsendoorn 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1998/1999 Hans Bosma 1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1998/1999 Alexander van Leijenhorst 1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1998/1999 Nel Coenders 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1998/1999 Alice van der Ley 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1998/1999 Karlijn Eijkelkamp 1e in het Vrouwendubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1998/1999 Laura Eefting 1e in het Vrouwendubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1998/1999 Mirjam Limbeek-Biezepol 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1998/1999 Cor Zagers 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1998/1999 Nel Coenders 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1998/1999 Piet Elsendoorn 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1998/1999 Niels Eijkelkamp 1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1998/1999 Monte Konigs 1e in het Mannenenkel-7 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998/1999 Laurens Schreurs 1e in het Mannenenkel-6 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998/1999 Mark Eijgenstein 1e in het Mannenenkel-5 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998/1999 Dennis van Bochelen 1e in het Mannenenkel-4 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998/1999 Jesper van Breugel 1e in het Mannenenkel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998/1999 Ramon Penners 1e in het Mannenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998/1999 Martijn van Geelen 1e in het Mannenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998/1999 Ellen Lemmens 1e in het Vrouwenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998/1999 Mariëlle van Velzen 1e in het Vrouwenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998/1999 Joeri Tersteeg 1e in het Mannendubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998/1999 Tjardy Esmeijer 1e in het Mannendubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998/1999 Rick van de Helder 1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998/1999 Jesper van Breugel 1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998/1999 Ramon Penners 1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998/1999 Steven Velthuijsen 1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998/1999 Tara Terra 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998/1999 Emy Eijkelkamp 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998/1999 Mariëlle van Velzen 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998/1999 Ellen Lemmens 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998/1999 Mark Eijgenstein 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998/1999 Mariëlle van Velzen 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998/1999 Steven Velthuijsen 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1998/1999 OSM-3:
Gerard Kieft
Niels Eijkelkamp
Ronald Kieft
Sandor Musto
1e in de Herenklasse - afd 4 van de Seniorencompetitie
1997/1998 Ernst Buijtendijk 1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
1997/1998 Ernst Buijtendijk 1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1997/1998 Erik van Esterik 1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1997/1998 Gerard Kieft 1e in het Mannenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
1997/1998 Linda Elsendoorn 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
1997/1998 Gerben van den Bosch 1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1997/1998 Martijn Overzet 1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1997/1998 Ineke Spall 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1997/1998 Ria Galesloot 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1997/1998 Joep Simons 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1997/1998 José Eijkelkamp 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1997/1998 Harm-Jan van Dijk 1e in het Mannenenkel-3 op de Clubkampioenschappen
1997/1998 Suzanne Tengnagel 1e in het Vrouwenenkel-3 op de Clubkampioenschappen
1997/1998 Sander van der Waaij 1e in het Gemengd dubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1997/1998 Suzanne Tengnagel 1e in het Gemengd dubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1997/1998 Ronald Kieft 1e in het Mannenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997/1998 Steven Velthuijsen 1e in het Mannenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997/1998 Jesper van Breugel 1e in het Mannenenkel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997/1998 Marijn Kieft 1e in het Mannenenkel-4 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997/1998 Ramli Somers 1e in het Mannenenkel-5 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997/1998 Ramon Penners 1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997/1998 Steven Velthuijsen 1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997/1998 Martijn van Geelen 1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997/1998 Pim van Pommeren 1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997/1998 Mariëlle van Velzen 1e in het Vrouwenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997/1998 Emy Eijkelkamp 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997/1998 Mariëlle van Velzen 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997/1998 Mariëlle van Velzen 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1997/1998 Steven Velthuijsen 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1996/1997 Ernst Buijtendijk 1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
1996/1997 Suzanne Albers 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
1996/1997 Ruud Meijer 1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1996/1997 Bart Voncken 1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1996/1997 José Loomans 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1996/1997 Ruth van der Valk 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1996/1997 Ruth van der Valk 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1996/1997 Ernst Buijtendijk 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1996/1997 Sandor Musto 1e in het Mannenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
1996/1997 Agaath den Elzen 1e in het Vrouwenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
1996/1997 Berend Seegers 1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1996/1997 Peter Anthony 1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1996/1997 Pia Stäbler 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1996/1997 José Eijkelkamp 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1996/1997 Joep Simons 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1996/1997 José Eijkelkamp 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1996/1997 Rogier de Snoo 1e in het Mannenenkel-3 op de Clubkampioenschappen
1996/1997 Josephine Bart 1e in het Vrouwenenkel-3 op de Clubkampioenschappen
1996/1997 Josephine Bart 1e in het Vrouwendubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1996/1997 Yvonne Vermeent 1e in het Vrouwendubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1996/1997 Sander van Waaij 1e in het Gemengd dubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1996/1997 Suzanne Tengnagel 1e in het Gemengd dubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1996/1997 OSM-3:
Maria van Amstel
Thea Walta
Arthur Dres
Ernst Buijtendijk
Martin van Gorkom
Rob Smeets
1e in de 3e klasse van de Seniorencompetitie
1996/1997 OSM-1:
José Loomans
Ruth van der Valk
Bart Voncken
Ruud Meijer
1e in de 2e klasse van de Seniorencompetitie
1996/1997 Femke van der Ley 1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
1996/1997 Niels Eijkelkamp 1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
1995/1996 OSM-VJC5:
Alice van der Ley
Nel Coenders
Douwe van der Ley
Piet Elsendoorn
1e in de Poule 32 van de Voorjaarscompetitie
1995/1996 OSM-VJC3:
M. Cÿne
Renske Legerstee
Gerben van den Bosch
Martijn Overzet
1e in de Poule 19 van de Voorjaarscompetitie
1995/1996 Ernst Buijtendijk 1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
1995/1996 Sandra Galesloot 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
1995/1996 Ruud Meijer 1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1995/1996 Bart Voncken 1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1995/1996 Sandra Galesloot 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1995/1996 Alice Paliama 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1995/1996 Ernst Buijtendijk 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1995/1996 Alice Paliama 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1995/1996 Martijn Overzet 1e in het Mannenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
1995/1996 Ineke Spall 1e in het Vrouwenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
1995/1996 Martijn Overzet 1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1995/1996 Gerben van den Bosch 1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1995/1996 Renske Legerstee 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1995/1996 Erna Jurgens 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1995/1996 Adriaan Beljaars 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1995/1996 Ineke Spall 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1995/1996 Alexander van Leijenhorst 1e in het Mannenenkel-3 op de Clubkampioenschappen
1995/1996 Wilma Elsendoorn 1e in het Vrouwenenkel-3 op de Clubkampioenschappen
1995/1996 Hedwig van Woerden 1e in het Vrouwendubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1995/1996 Monique van Leijenhorst 1e in het Vrouwendubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1995/1996 Peter Wesenaar 1e in het Gemengd dubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1995/1996 Erica van Heck 1e in het Gemengd dubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1995/1996 Linda Schipper 1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
1994/1995 OSM-VJC8:
AnneJet Bennink
Martha Dijkstra
Cor Zagers
Erik van Esterik
Gerard Kieft
1e in de Poule 40 van de Voorjaarscompetitie
1994/1995 OSM-VJC4:
Marleen Hermans
Renske Legerstee
Gerben van den Bosch
Martijn Overzet
1e in de Poule 27 van de Voorjaarscompetitie
1994/1995 Tessa Wempe 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
1994/1995 Ernst Buijtendijk 1e in het Mannenenkel op de Clubkampioenschappen
1994/1995 Tessa Wempe 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1994/1995 Sandra Galesloot 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1994/1995 Norman van de Brug 1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1994/1995 Ernst Buijtendijk 1e in het Mannendubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1994/1995 Ernst Buijtendijk 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1994/1995 Radna Spall 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Clubkampioenschappen
1994/1995 Ineke Spall 1e in het Vrouwenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
1994/1995 Adriaan Beljaars 1e in het Mannenenkel-2 op de Clubkampioenschappen
1994/1995 Renske Legerstee 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1994/1995 Erna Jurgens 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1994/1995 Ben Lockhorn 1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1994/1995 Leon Dufrasnes 1e in het Mannendubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1994/1995 Joep Simons 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1994/1995 José Eijkelkamp 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Clubkampioenschappen
1994/1995 Gerard Kieft 1e in het Mannenenkel-3 op de Clubkampioenschappen
1994/1995 Cor Zagers 1e in het Mannendubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1994/1995 Gerard Kieft 1e in het Mannendubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1994/1995 Gerard Kieft 1e in het Gemengd dubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1994/1995 AnneJet Bennink 1e in het Gemengd dubbel-3 op de Clubkampioenschappen
1994/1995 Linda Schipper 1e in het Vrouwenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994/1995 Jochem Steman 1e in het Mannenenkel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994/1995 Sabina Wouda 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994/1995 Linda Schipper 1e in het Vrouwendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994/1995 Matthijs de Rooy 1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994/1995 Jochem Steman 1e in het Mannendubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994/1995 Jochem Steman 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994/1995 Linda Schipper 1e in het Gemengd dubbel-1 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994/1995 Femke van der Ley 1e in het Vrouwenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994/1995 Bas van Velzen 1e in het Mannenenkel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994/1995 Femke van der Ley 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994/1995 Katrien Redeke 1e in het Vrouwendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994/1995 Bas van Velzen 1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994/1995 Bart Kooyman 1e in het Mannendubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994/1995 Daniël Zouteriks 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994/1995 Femke van der Ley 1e in het Gemengd dubbel-2 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994/1995 Erik Pelgrim 1e in het Mannenenkel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994/1995 Emile IJsendoorn 1e in het Gemengd dubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
1994/1995 Ivo Bleyenberg 1e in het Gemengd dubbel-3 op de Jeugdclubkampioenschappen
1993/1994 José Loomans 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
1993/1994 Mirjam Limbeek-Biezepol 1e in het Vrouwenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
1992/1993 Brigitte van Heukelum 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
1991/1992 Odette Timmer 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
1990/1991 Odette Timmer 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
1989/1990 Inge den Hartogh 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
1988/1989 Brigitte van Heukelum 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
1987/1988 Brigitte van Heukelum 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
1986/1987 Joke van Aalst 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
1985/1986 Joke van Aalst 1e in het Vrouwenenkel op de Clubkampioenschappen
1980/1981 André van der Valk 1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
1979/1980 André van der Valk 1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen
1978/1979 André van der Valk 1e in het Mannenenkel op de Jeugdclubkampioenschappen

Lees verder: Bestuur.


Deel dit op:   Facebook    WhatsApp    Email