Alle teams ooit

Al onze competitieteams van alle seizoenen.

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (2021 / 2022)

Poule: U15 gemengd - afdeling 1

Spelers: Gjert Dalhuisen, Ian Limbeek, Mees Heusinkveld en Thijs van Schaik

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (2021 / 2022)

Poule: U13 gemengd opstap - afdeling 2

Spelers: Eva Veenhof, Joep Heusinkveld, Liam Limbeek en Tristan Koetsier

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (2021 / 2022)

Poule: U13 gemengd opstap - afdeling 3

Spelers: Roos Langendijk, Stan Bleijenberg, Yash Balkaran en Ryan Lancee

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J4 (2021 / 2022)

Poule: U11 gemengd opstap - afdeling 1

Spelers: Anjali Chitre, Dakshita Goyat en Yrsa Dalhuisen

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J5 (2021 / 2022)

Poule: U11 gemengd opstap - afdeling 1

Spelers: Anish Chitre, Owen Tang en Ray Xiao

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (2021 / 2022)

Poule: 4e divisie - afdeling 6

Spelers: Julie de Kock, Mahi Goyat, Jaron Klerks, Mandeep Goyat en Martijn Koenis

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (2021 / 2022)

Poule: 6e divisie - afdeling 24

Spelers: Gerjanne Beltman, Jenny Fleuren, Jasper Vrij, Jits Karczewski en Sverre Dalhuisen

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC1 (2021 / 2022)

Poule: 4e klasse - afdeling 1

Spelers: Laura Eefting, Mandy Sung, Ronald Koenis en Tom Kuijsten

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC2 (2021 / 2022)

Poule: 4e klasse - afdeling 1

Spelers: José van Ek, Susan van Mil, Eric van der Valk en Peter Sijm

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC3 (2021 / 2022)

Poule: Y/Z klasse - afdeling 3

Spelers: Iris de Rink, Susanne de Gooijer, Erwin Bekema en Henny Hilhorst

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJCM1 (2021 / 2022)

Poule: 4e klasse mannen - afdeling 1

Spelers: Geert-Jan Fluitman, Marcel van Ditmarsch, Rowin Niewerth en Thomas Maat

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (2020 / 2021)

Poule: U17-U15 gemengd - afdeling 3

Spelers: Jacky-Dean Schouteten, Mees Schaft en Thijs van Schaik

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (2020 / 2021)

Poule: U17-U15 gemengd - afdeling 1

Spelers: Gjert Dalhuisen, Ian Limbeek en Mees Heusinkveld

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (2020 / 2021)

Poule: U13 gemengd opstap - afdeling 4

Spelers: Joep Heusinkveld, Liam Limbeek en Tristan Koetsier

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J4 (2020 / 2021)

Poule: U11 gemengd opstap - afdeling 2

Spelers: Anjali Chitre, Dakshita Goyat, Yrsa Dalhuisen en Anish Chitre

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (2020 / 2021)

Poule: 4e divisie - afdeling 7

Spelers: Julie de Kock, Mahi Goyat, Jaron Klerks, Mandeep Goyat en Martijn Koenis

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (2020 / 2021)

Poule: 6e divisie - afdeling 24

Spelers: Jenny Fleuren, Suzanne Postma, Jasper Vrij, Lars van Doremalen en Marvid Roetman

foto

Seniorencompetitieteam OSM-3 (2020 / 2021)

Poule: 7e divisie - afdeling 26

Spelers: Anna van Hees, Lara Hoven, Jits Karczewski, Sverre Dalhuisen en Timon Klee

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC1 (2020 / 2021)

Poule: 4e Klasse - afdeling 2

Spelers: Laura Eefting, Mandy Sung, Ronald Koenis en Tom Kuijsten

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC2 (2020 / 2021)

Poule: 4e Klasse - afdeling 3

Spelers: José van Ek, Susan van Mil, Eric van der Valk en Peter Sijm

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC3 (2020 / 2021)

Poule: Y/Z Klasse - afdeling 4

Spelers: Iris de Rink, Susanne de Gooijer, Erwin Bekema en Henny Hilhorst

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJCGD1 (2020 / 2021)

Poule: 4e Klasse dubbel - afdeling 1

Spelers: Lenette Rietveld, Mieke Groen, Dawa Sherpa, Jeffrey Schijven en Rowin Niewerth

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJCM1 (2020 / 2021)

Poule: 4e Klasse mannen - afdeling 1

Spelers: Erik-Jan Koning, Geert-Jan Fluitman, Marcel van Ditmarsch en Thomas Maat

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (2019 / 2020)

Poule: Onder 19 Mix - afdeling 2

Spelers: Anna van Hees, Mahi Goyat, Jits Karczewski en Sverre Dalhuisen

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (2019 / 2020)

Poule: Onder 19 17 Gemengd - afdeling 3

Spelers: Jamie Edelbroek, Jasper Vrij, Mees Heusinkveld en Timon Klee

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (2019 / 2020)

Poule: Onder 17 15 Gemengd - afdeling 6

Spelers: Jacky-Dean Schouteten, Joey van der Putten, Mees Schaft en Thijs van Schaik

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J4 (2019 / 2020)

Poule: Onder 13 11 Gemengd - afdeling 1

Spelers: Gjert Dalhuisen, Ian Limbeek, Paul Nguyen en Stef van Doremalen

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (2019 / 2020)

Poule: 5e divisie - afdeling 10

Spelers: Ingeborg Steen, Julie de Kock, Stefanie Kip, Jaron Klerks, Mandeep Goyat en Martijn Koenis

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (2019 / 2020)

Poule: 6e divisie - afdeling 12

Spelers: Elianne de Haan, Jenny Fleuren, Natasja Hijweegen, Danny Edelbroek, Lars van Doremalen en Sven Maatman

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC1 (2019 / 2020)

Poule: 3e klasse - afdeling 1

Spelers: Janke Scharff, Sabine Bosman, Arjen van Doremalen en Gerben van den Bosch

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC2 (2019 / 2020)

Poule: 4e klasse - afdeling 1

Spelers: Laura Eefting, Mandy Sung, Leen Schipper, Ronald Koenis en Tom Kuijsten

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC3 (2019 / 2020)

Poule: 4e klasse - afdeling 2

Spelers: José van Ek, Linda Volp, Eric van der Valk en Kasper Luijsterburg

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC4 (2019 / 2020)

Poule: 4e klasse - afdeling 2

Spelers: Lenette Rietveld, Mieke Groen, Dawa Sherpa, Jeffrey Schijven en Rowin Niewerth

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC5 (2019 / 2020)

Poule: 4e klasse - afdeling 3

Spelers: Juliëtte Sijtsma, Tamara Agterberg, Cor Bras en Peter Blaasse

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC6 (2019 / 2020)

Poule: Z klasse - afdeling 1

Spelers: Leontine Luijsterburg, Susanne de Gooijer, Henny Hilhorst en Nico Oosterwijk

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (2019 / 2020)

Poule: 4e klasse - afdeling 1

Spelers: José van Ek, Susan van Mil, Eric van der Valk en Kasper Luijsterburg

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (2019 / 2020)

Poule: 4e klasse - afdeling 3

Spelers: Laura Eefting, Mandy Sung, Ronald Koenis en Tom Kuijsten

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC4 (2019 / 2020)

Poule: 4e klasse - afdeling 2

Spelers: Juliëtte Sijtsma, Tamara Agterberg, Cor Bras en Peter Blaasse

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC5 (2019 / 2020)

Poule: Y/Z klasse - afdeling 4

Spelers: Lenette Rietveld, Mieke Groen, Dawa Sherpa, Jeffrey Schijven en Rowin Niewerth

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC6 (2019 / 2020)

Poule: Y/Z klasse - afdeling 4

Spelers: Iris de Rink, Susanne de Gooijer, Erwin Bekema en Henny Hilhorst

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (2018 / 2019)

Poule: O19-Veren - afdeling 2

Spelers: Julie de Kock, Stefanie Kip, Berend van Brenk en Danny Edelbroek

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (2018 / 2019)

Poule: O17-Mix Klasse 1-2 - afdeling 1

Spelers: Femke Bras, Lara Hoven, Jamie Edelbroek, Jasper Vrij en Jits Karczewski

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (2018 / 2019)

Poule: O15-13 Mix Klasse 1-2 - afdeling 3

Spelers: Mahi Goyat, Yorinde van Moorselaar, Jaden Zimmerman, Sverre Dalhuisen en Timon Klee

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J4 (2018 / 2019)

Poule: O17-15 - afdeling 3

Spelers: Lorenzo Fava, Sam Roks en Stan van Doremalen

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J5 (2018 / 2019)

Poule: O17-15 JongensOpstapcompetitie - afdeling 2

Spelers: Anna van Hees, Casper Meeuwsen, Joey van der Putten en Mees Schaft

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J6 (2018 / 2019)

Poule: O15-13 JongensOpstapcompetitie - afdeling 2

Spelers: Mees Heusinkveld, Paul Nguyen en Stef van Doremalen

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J7 (2018 / 2019)

Poule: O13 Opstapcompetitie - afdeling 3

Spelers: Ian Limbeek, Jacky-Dean Schouteten en Thijs van Schaik

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (2018 / 2019)

Poule: 6e divisie (was 2e klasse) - afdeling 8

Spelers: Ingeborg Steen, Joyce Sung, Alex Sung en Dave Tse

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (2018 / 2019)

Poule: 7e divisie (was 3e klasse) - afdeling 22

Spelers: Elianne de Haan, Natasja Hijweegen, Lars van Doremalen en Sven Maatman

foto

Seniorencompetitieteam OSM-3 (2018 / 2019)

Poule: 8e divisie (was 4e klasse) - afdeling 14

Spelers: Jenny Fleuren, Juliëtte Sijtsma, Marvin Spitsbaard en Romano Gelder

foto

Seniorencompetitieteam OSM-M1 (2018 / 2019)

Poule: Mannenhoofdklasse - afdeling 1

Spelers: Jaron Klerks, Martijn Koenis, Michael van der Valk en Pieter van Moorselaar

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC1 (2018 / 2019)

Poule: 3e klasse - afdeling 2

Spelers: Janke Scharff, Suzanne Postma, Arjen van Doremalen en Gerben van den Bosch

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC2 (2018 / 2019)

Poule: 4e klasse - afdeling 1

Spelers: José van Ek, Susan van Mil, Eric van der Valk en Kasper Luijsterburg

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC3 (2018 / 2019)

Poule: 4e klasse - afdeling 2

Spelers: Laura Eefting, Linda Beijert, Leen Schipper, Ronald Koenis en Tom Kuijsten

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC4 (2018 / 2019)

Poule: Y-klasse - afdeling 1

Spelers: Lenette Rietveld, Mieke Groen, Dawa Sherpa en Jeffrey Schijven

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC5 (2018 / 2019)

Poule: Z-klasse - afdeling 2

Spelers: Anita Pieters, Leontine Luijsterburg, Nico Oosterwijk en Roy Nieraeth

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC1 (2018 / 2019)

Poule: 3e klasse - afdeling 3

Spelers: Janke Scharff, Suzanne Postma, Arjen van Doremalen en Gerben van den Bosch

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (2018 / 2019)

Poule: 4e klasse - afdeling 1

Spelers: Laura Eefting, Linda Beijert, Leen Schipper, Ronald Koenis en Tom Kuijsten

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (2018 / 2019)

Poule: 4e klasse - afdeling 2

Spelers: Linda Volp, Sabine Bosman, Eric van der Valk en Kasper Luijsterburg

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC4 (2018 / 2019)

Poule: Y-klasse - afdeling 1

Spelers: Lenette Rietveld, Mieke Groen, Dawa Sherpa en Jeffrey Schijven

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC5 (2018 / 2019)

Poule: Z-klasse - afdeling 1

Spelers: Anita Pieters, Leontine Luijsterburg, Henny Hilhorst en Nico Oosterwijk

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (2017 / 2018)

Poule: O19-Mix Klasse 1 en 2 - afdeling 1

Spelers: Daphne van Schaik, Julie de Kock, Stefanie Kip, Berend van Brenk en Danny Edelbroek

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (2017 / 2018)

Poule: O15-Mix Klasse 1 - afdeling 1

Spelers: Jasmijn van Moorselaar, Lara Hoven, Jamie Edelbroek en Jits Karczewski

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (2017 / 2018)

Poule: O15-Mix Klasse 2 - afdeling 1

Spelers: Femke Bras, Natasha Roestenburg, Casper Meeuwsen en Lorenzo Fava

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J4 (2017 / 2018)

Poule: O15-Jongens - afdeling 1

Spelers: Jasper Vrij, QuyAnh Nguyen, Sam Roks en Stan van Doremalen

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J5 (2017 / 2018)

Poule: O13-Gemengd - afdeling 4

Spelers: Yorinde van Moorselaar, Jaden Zimmerman, Sverre Dalhuisen en Timon Klee

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J6 (2017 / 2018)

Poule: O13-Gemengd - afdeling 6

Spelers: Laura Koster, Mees Heusinkveld, Paul Nguyen en Stef van Doremalen

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (2017 / 2018)

Poule: 2e klasse - afdeling 4

Spelers: Anouk van Verseveld, Marida Löwik, Sven Maatman en Ton Schut

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (2017 / 2018)

Poule: 3e klasse - afdeling 4

Spelers: Ingeborg Steen, Joyce Sung, Dave Tse en Lars van Doremalen

foto

Seniorencompetitieteam OSM-3 (2017 / 2018)

Poule: 4e klasse - afdeling 3

Spelers: Jenny Fleuren, Juliëtte Sijtsma, Marvin Spitsbaard en Romano Gelder

foto

Seniorencompetitieteam OSM-M1 (2017 / 2018)

Poule: Mannen Hoofdklasse - afdeling 2

Spelers: Alex Sung, Jaron Klerks, Martijn Koenis en Michael van der Valk

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC1 (2017 / 2018)

Poule: 3e en 4e klasse - afdeling 2

Spelers: Janke Scharff, Suzanne Postma, Arjen van Doremalen en Gerben van den Bosch

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC2 (2017 / 2018)

Poule: 4e klasse - afdeling 1

Spelers: José van Ek, Laura Eefting, Susan van Mil, Eric van der Valk en Kasper Luijsterburg

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC3 (2017 / 2018)

Poule: Y-klasse - afdeling 3

Spelers: Lenette Rietveld, Mieke Groen, Dawa Sherpa en Jeffrey Schijven

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJCM1 (2017 / 2018)

Poule: Mannen 4e en Y-klasse - afdeling 1

Spelers: Henny Hilhorst, Leen Schipper, Ronald Koenis en Tom Kuijsten

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC1 (2017 / 2018)

Poule: 3e Klasse - afdeling 3

Spelers: Janke Scharff, Suzanne Postma, Arjen van Doremalen en Gerben van den Bosch

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (2017 / 2018)

Poule: 4e klasse - afdeling 3

Spelers: José van Ek, Susan van Mil, Eric van der Valk en Kasper Luijsterburg

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (2017 / 2018)

Poule: 4e klasse - afdeling 7

Spelers: Juliëtte Sijtsma, Laura Eefting, Marvin Spitsbaard en Romano Gelder

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC4 (2017 / 2018)

Poule: Y-klasse - afdeling 1

Spelers: Linda Beijert, Monique Fokker, Leen Schipper, Ronald Koenis en Tom Kuijsten

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC5 (2017 / 2018)

Poule: Y-klasse - afdeling 2

Spelers: Lenette Rietveld, Mieke Groen, Dawa Sherpa en Jeffrey Schijven

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (2016 / 2017)

Poule: O19-Mix Klasse 1 - afdeling 1

Spelers: Ingeborg Steen, Joyce Sung, Dave Tse en Lars van Doremalen

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (2016 / 2017)

Poule: O19-Mix Klasse 1 - afdeling 2

Spelers: Daphne van Schaik, Renée Dijker, Tamara Agterberg, Jaden Meijer en Mart Vos

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (2016 / 2017)

Poule: O15-Mix Klasse 1 - afdeling 1

Spelers: Julie de Kock, Lara Hoven, Stefanie Kip, Berend van Brenk, Danny Edelbroek en Jeff Poon

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J4 (2016 / 2017)

Poule: O13-Mix Klasse 1 - afdeling 1

Spelers: Daisy Tang, Jasmijn van Moorselaar, Nicole Tang, Jamie Edelbroek, Jits Karczewski, Lorenzo Luijsterburg en Sem Poon

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J5 (2016 / 2017)

Poule: O17-15 Jongens Klasse 2 - afdeling 1

Spelers: Jasper Vrij, QuyAnh Nguyen, Sam Roks en Stan van Doremalen

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J6 (2016 / 2017)

Poule: O11-Gemengd Klasse 3 - afdeling 1

Spelers: Yorinde van Moorselaar, Jaden Zimmerman, Sverre Dalhuisen en Timon Klee

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (2016 / 2017)

Poule: 3e klasse - afdeling 7

Spelers: Jenny Fleuren, Marida Löwik, Jaron Klerks en Ton Schut

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (2016 / 2017)

Poule: 3e klasse - afdeling 2

Spelers: Anouk van Verseveld, Selma Steen, Dylan van Rooijen en Sven Maatman

foto

Seniorencompetitieteam OSM-3 (2016 / 2017)

Poule: 4e klasse - afdeling 3

Spelers: Isabel Ramkema, Juliëtte Sijtsma, Romano Gelder en Sylvan Luijsterburg

foto

Seniorencompetitieteam OSM-M1 (2016 / 2017)

Poule: 1e klasse Mannen - afdeling 4

Spelers: Alex Sung, Martijn Koenis, Michael van der Valk en Pieter van Moorselaar

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC1 (2016 / 2017)

Poule: 1

Spelers: Janke Scharff, Suzanne Postma, Arjen van Doremalen en Gerben van den Bosch

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC2 (2016 / 2017)

Poule: 2

Spelers: José van Ek, Susan van Mil, Eric van der Valk en Kasper Luijsterburg

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC3 (2016 / 2017)

Poule: 3

Spelers: Laura Eefting, Lenette Rietveld, Marvin Spitsbaard en Ronald Koenis

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC4 (2016 / 2017)

Poule: 5

Spelers: Marleen Koster, Mieke Groen, Dawa Sherpa en Tijmen Swank

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC5 (2016 / 2017)

Poule: 10

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Cor Bras en Joep Simons

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC1 (2016 / 2017)

Poule: 3e Klasse - afdeling 2

Spelers: Janke Scharff, Suzanne Postma, Arjen van Doremalen en Gerben van den Bosch

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (2016 / 2017)

Poule: 4e Klasse - afdeling 4

Spelers: Juliëtte Sijtsma, Susan van Mil, Kasper Luijsterburg en Romano Gelder

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (2016 / 2017)

Poule: 4e Klasse - afdeling 5

Spelers: Laura Eefting, Lenette Rietveld, Marvin Spitsbaard, Ronald Koenis en Tom Kuijsten

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC4 (2016 / 2017)

Poule: 4/Y Klasse - afdeling 2

Spelers: José van Ek, Monique Fokker, Eric van der Valk en Leen Schipper

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC5 (2016 / 2017)

Poule: 4/Y Klasse - afdeling 3

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Cor Bras en Joep Simons

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (2015 / 2016)

Poule: U19 Mix klasse 1 - afdeling 1

Spelers: Isabel Ramkema, Juliëtte Sijtsma, Koen Langerak, Oscar de Bloois en Sjoerd Leenders

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (2015 / 2016)

Poule: U17 Mix, klasse 2 - afdeling 1

Spelers: Daphne van Schaik, Renée Dijker, Tamara Agterberg, Jaden Meijer en Mart Vos

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (2015 / 2016)

Poule: U15 Mix, klasse 1 - afdeling 3

Spelers: Ingeborg Steen, Joyce Sung, Dave Tse en Lars van Doremalen

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J4 (2015 / 2016)

Poule: U13 Mix, klasse 1 - afdeling 2

Spelers: Julie de Kock, Stefanie Kip, Berend van Brenk, Danny Edelbroek en Sylvan Luijsterburg

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J5 (2015 / 2016)

Poule: U11 Mix, klasse 2 - afdeling 1

Spelers: Jasmijn van Moorselaar, Jaden Zimmerman, Jits Karczewski, Lorenzo Luijsterburg en QuyAnh Nguyen

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (2015 / 2016)

Poule: Hoofdklasse - afdeling 1

Spelers: Charmain Klerks, Sinta Komala, Geovanni Nijkamp en Martijn Koenis

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (2015 / 2016)

Poule: 3e klasse - afdeling 6

Spelers: Jenny Fleuren, Marida Löwik, Jaron Klerks en Ton Schut

foto

Seniorencompetitieteam OSM-3 (2015 / 2016)

Poule: 3e klasse - afdeling 4

Spelers: Anouk van Verseveld, Selma Steen, Dylan van Rooijen, Stan van Nieuwenhoven en Sven Maatman

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC1 (2015 / 2016)

Poule: 1

Spelers: Janke Scharff, Sabine Bosman, Arjen van Doremalen en Gerben van den Bosch

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC2 (2015 / 2016)

Poule: 2

Spelers: José van Ek, Monique Fokker, Eric van der Valk en Leen Schipper

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC3 (2015 / 2016)

Poule: 3

Spelers: Laura Eefting, Lenette Rietveld, Marvin Spitsbaard en Ronald Koenis

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC4 (2015 / 2016)

Poule: 6

Spelers: Hang Phan, Vivian Lu, Romano Gelder en Tijmen Swank

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC5 (2015 / 2016)

Poule: 10

Spelers: Mieke Groen, Susan van Mil, Dawa Sherpa en Kasper Luijsterburg

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC6 (2015 / 2016)

Poule: 11

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Cor Bras en Joep Simons

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC1 (2015 / 2016)

Poule: 6

Spelers: Laura Eefting, Lenette Rietveld, Marvin Spitsbaard en Ronald Koenis

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (2015 / 2016)

Poule: 12

Spelers: Marleen Koster, Vivian Lu, Romano Gelder en Tijmen Swank

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (2015 / 2016)

Poule: 16

Spelers: José van Ek, Monique Fokker, Eric van der Valk en Leen Schipper

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC4 (2015 / 2016)

Poule: 18

Spelers: Josephine Bart, Marjolein Bart, Geert-Jan Fluitman en Hayco Plantinga

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC5 (2015 / 2016)

Poule: 19

Spelers: Mieke Groen, Susan van Mil, Dawa Sherpa en Kasper Luijsterburg

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC6 (2015 / 2016)

Poule: 22

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Cor Bras en Joep Simons

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC7 (2015 / 2016)

Poule: 25

Spelers: Arjen van Doremalen, Gerben van den Bosch, Michael van der Valk en Pieter van Moorselaar

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (2014 / 2015)

Poule: U17 Mix 1 - afdeling 1

Spelers: Anouk van Verseveld, Selma Steen, Dylan van Rooijen, Stan van Nieuwenhoven en Sven Maatman

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (2014 / 2015)

Poule: U17 Mix 2 - afdeling 1

Spelers: Isabel Ramkema, Juliëtte Sijtsma, Koen Langerak, Oscar de Bloois en Sjoerd Leenders

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (2014 / 2015)

Poule: U17 Mix 3 - afdeling 1

Spelers: Daphne van Schaik, Renée Dijker, Jaden Meijer en Mart Vos

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J4 (2014 / 2015)

Poule: U15 Mix 1 - afdeling 2

Spelers: Ingeborg Steen, Joyce Sung, Boris Holleman en Jeroen Merlijn

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J5 (2014 / 2015)

Poule: U13 Mix 1 - afdeling 1

Spelers: Lara Hoven, Rickie Duijvestijn, Tamara Agterberg, Berend van Brenk en Dave Tse

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J6 (2014 / 2015)

Poule: U13 Mix 1 - afdeling 2

Spelers: Julie de Kock, Stefanie Kip, Jippe Hagenaars en Sylvan Luijsterburg

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (2014 / 2015)

Poule: Hoofdklasse - afdeling 1

Spelers: Charmain Klerks, Marsha de Coo, Sinta Komala, Geovanni Nijkamp, Martijn Koenis en Uun Santosa

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (2014 / 2015)

Poule: 1e klasse - afdeling 3

Spelers: Jadine Smit, Kim van den Handel, Feye Hoekstra en Tim Koenis

foto

Seniorencompetitieteam OSM-3 (2014 / 2015)

Poule: 2e klasse - afdeling 4

Spelers: Amber Bargerbos, Lotte Bargerbos, Sjoerd Groneschild en Ton Schut

foto

Seniorencompetitieteam OSM-4 (2014 / 2015)

Poule: 4e klasse - afdeling 4

Spelers: Floor Hagenaars, Jenny Fleuren, Alex Sung en Jaron Klerks

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC1 (2014 / 2015)

Poule: 1

Spelers: Laura Eefting, Marida Löwik, Peter Sijm en Ronald Koenis

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC2 (2014 / 2015)

Poule: 4

Spelers: José van Ek, Monique Fokker, Eric van der Valk en Leen Schipper

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC3 (2014 / 2015)

Poule: 7

Spelers: Marijke Mos, Mieke Groen, Dawa Sherpa en Michael van der Valk

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC4 (2014 / 2015)

Poule: 10

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Cor Bras en Joep Simons

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC1 (2014 / 2015)

Poule: 1

Spelers: Janke Scharff, Sabine Bosman, Arjen van Doremalen en Gerben van den Bosch

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (2014 / 2015)

Poule: 11

Spelers: Laura Eefting, Marida Löwik, Peter Sijm en Ronald Koenis

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (2014 / 2015)

Poule: 17

Spelers: José van Ek, Monique Fokker, Eric van der Valk en Leen Schipper

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC4 (2014 / 2015)

Poule: 18

Spelers: Marijke Mos, Mieke Groen, Susan van Mil, Dawa Sherpa en Kasper Luijsterburg

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC5 (2014 / 2015)

Poule: 23

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Cor Bras en Joep Simons

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC6 (2014 / 2015)

Poule: 24

Spelers: Josephine Bart, Lenette Rietveld, Marjolein Bart, Monica Stellaard, Jaap Beintema en Nico Oosterwijk

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC7 (2014 / 2015)

Poule: 27

Spelers: Geert-Jan Fluitman, Roel Karsten, Romano Gelder en Tijmen Swank

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (2013 / 2014)

Poule: Onder 15, Klasse 1 (mix) - afdeling 2

Spelers: Anouk van Verseveld, Selma Steen, Dylan van Rooijen, Stan van Nieuwenhoven en Sven Maatman

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (2013 / 2014)

Poule: Onder 15, Klasse 1 (mix) - afdeling 3

Spelers: Floor Hagenaars, Isabel Ramkema, Juliëtte Sijtsma, Alex Sung en Jaron Klerks

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (2013 / 2014)

Poule: Onder 13, Klasse 2 (mix) - afdeling 2

Spelers: Ingeborg Steen, Joyce Sung, Boris Holleman en Jeroen Merlijn

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J4 (2013 / 2014)

Poule: Onder 11, Klasse 3 (gemengd) - afdeling 2

Spelers: Julie de Kock, Stefanie Kip, Berend van Brenk, Dave Tse, Jippe Hagenaars en Sylvan Luijsterburg

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (2013 / 2014)

Poule: Eerste klasse - afdeling 4

Spelers: Charmain Klerks, Marsha de Coo, Deon Ha, Geovanni Nijkamp en Martijn Koenis

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (2013 / 2014)

Poule: Tweede klasse - afdeling 3

Spelers: Emma Rademaker, Jadine Smit, Kim van den Handel, Feye Hoekstra en Tim Koenis

foto

Seniorencompetitieteam OSM-3 (2013 / 2014)

Poule: Tweede klasse - afdeling 4

Spelers: Amber Bargerbos, Lotte Bargerbos, Pedro Meyer en Ton Schut

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC1 (2013 / 2014)

Poule: 4

Spelers: Lara Hoekstra, Linda Beijert, Hans Roberti, Peter Sijm en Ronald Koenis

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC2 (2013 / 2014)

Poule: 6

Spelers: José van Ek, Monique Fokker, Eric van der Valk en Leen Schipper

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC3 (2013 / 2014)

Poule: 10

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Cor Bras en Joep Simons

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC4 (2013 / 2014)

Poule: 11

Spelers: Ella Lawalata, Marijke Mos, Mieke Groen, Dawa Sherpa, Michael van der Valk en Peter Blaasse

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC1 (2013 / 2014)

Poule: 7

Spelers: Janke Scharff, Marida Löwik, Arjen van Doremalen en Gerben van den Bosch

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (2013 / 2014)

Poule: 17

Spelers: Lara Hoekstra, Linda Beijert, Hans Roberti, Peter Sijm en Ronald Koenis

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (2013 / 2014)

Poule: 19

Spelers: José van Ek, Monique Fokker, Eric van der Valk en Leen Schipper

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC4 (2013 / 2014)

Poule: 22

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Cor Bras en Joep Simons

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC5 (2013 / 2014)

Poule: 23

Spelers: Marijke Mos, Mieke Groen, Dawa Sherpa, Michael van der Valk en Peter Blaasse

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC6 (2013 / 2014)

Poule: 24

Spelers: Gabriël van Berkum, Lenette Rietveld, Monica Stellaard, Jaap Beintema, Rob Wegman en Roy Nieraeth

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC7 (2013 / 2014)

Poule: 27

Spelers: Geert-Jan Fluitman, Kasper Luijsterburg, Marvin Spitsbaard, Romano Gelder en Tijmen Swank

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (2012 / 2013)

Poule: Onder 17, klasse 2 (mix) - afdeling 3

Spelers: Anne Kaldenbach, Jenny Fleuren, Dylan van Rooijen, Merlijn Elderhuis en Robin Popescu

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (2012 / 2013)

Poule: Onder 15, Klasse 1 (mix) - afdeling 2

Spelers: Anouk van Verseveld, Floor Hagenaars, Selma Steen, Jan Rademaker, Stan van Nieuwenhoven en Sven Maatman

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (2012 / 2013)

Poule: Onder 15, Klasse 1 (mix) - afdeling 3

Spelers: Isabel Ramkema, Juliëtte Sijtsma, Alex Sung en Jaron Klerks

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J4 (2012 / 2013)

Poule: Onder 11, Klasse 3 (gemengd) - afdeling 3

Spelers: Ingeborg Steen, Joyce Sung, Julie de Kock, Laura van Hattem, Tamara Agterberg, Boris Holleman, Jan-Willem Siero, Jeroen Merlijn en Jippe Hagenaars

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (2012 / 2013)

Poule: Vierde divisie - afdeling 5

Spelers: Ilse Huijser, Maaike Weijmans, Geovanni Nijkamp en Uun Santosa

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (2012 / 2013)

Poule: Tweede klasse - afdeling 4

Spelers: Charmain Klerks, Marsha de Coo, Deon Ha en Martijn Koenis

foto

Seniorencompetitieteam OSM-3 (2012 / 2013)

Poule: Derde klasse - afdeling 5

Spelers: Lotte Bargerbos, Sabine Bosman, Jesper van Breugel, Pedro Meyer en Ton Schut

foto

Seniorencompetitieteam OSM-4 (2012 / 2013)

Poule: Derde klasse - afdeling 8

Spelers: Emma Rademaker, Jadine Smit, Feye Hoekstra en Tim Koenis

foto

Seniorencompetitieteam OSM-5 (2012 / 2013)

Poule: Vierde klasse - afdeling 4

Spelers: Amber Bargerbos, Kim van den Handel, Chihao Kuo en Gilles de Kock

foto

Seniorencompetitieteam OSM-6 (2012 / 2013)

Poule: Mannen tweede Klasse - afdeling 2

Spelers: Alexander Scheel, Geert-Jan Fluitman, Hayco Plantinga en Martin van Gorkom

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC1 (2012 / 2013)

Poule: 4

Spelers: Linda Beijert, Marida Löwik, Tjok Hartog, Hans Roberti, Peter Sijm en Ronald Koenis

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC2 (2012 / 2013)

Poule: 7

Spelers: José van Ek, Monique Fokker, Eric van der Valk en Leen Schipper

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC1 (2012 / 2013)

Poule: 1

Spelers: Janke Scharff, Sabine Bosman, Gerben van den Bosch en Wouter Tengeler

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (2012 / 2013)

Poule: 8

Spelers: Laura Eefting, Marida Löwik, Jeffrey Schijven en Willem Bosch

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (2012 / 2013)

Poule: 9

Spelers: Fardau Breshamer, Lara Hoekstra, Linda Beijert, Hans Roberti, Peter Sijm en Ronald Koenis

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC4 (2012 / 2013)

Poule: 11

Spelers: José van Ek, Monique Fokker, Eric van der Valk en Leen Schipper

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC5 (2012 / 2013)

Poule: 14

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Cor Bras en Joep Simons

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC6 (2012 / 2013)

Poule: 26

Spelers: Ella Lawalata, Marijke Mos, Mieke Groen, Dawa Sherpa, Michael van der Valk en Peter Blaasse

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (2011 / 2012)

Poule: U19 Klasse 1 Mix - afdeling 2

Spelers: Emma Rademaker, Jadine Smit, Deon Ha, Feye Hoekstra en Tim Koenis

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (2011 / 2012)

Poule: U19 Klasse 1 Mix - afdeling 1

Spelers: Amber Bargerbos, Kim van den Handel, Chihao Kuo en Gilles de Kock

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (2011 / 2012)

Poule: U17 Klasse 3 Mix - afdeling 1

Spelers: Anne Kaldenbach, Jenny Fleuren, Mandeley Mol, Dylan van Rooijen, Merlijn Elderhuis en Robin Popescu

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J4 (2011 / 2012)

Poule: U13 Klasse 1 Mix - afdeling 1

Spelers: Anouk van Verseveld, Floor Hagenaars, Selma Steen, Jan Rademaker, Stan van Nieuwenhoven en Sven Maatman

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J5 (2011 / 2012)

Poule: U13 Klasse 3 Mix - afdeling 3

Spelers: Isabel Ramkema, Jip van der Horst, Jodi Ko, Juliëtte Sijtsma, Alex Sung en Jaron Klerks

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J6 (2011 / 2012)

Poule: U11 Klasse 3 Gemengd - afdeling 2

Spelers: Ingeborg Steen, Julie de Kock, Laura van Hattem, Tamara Agterberg, Boris Holleman, Jan-Willem Siero, Jeroen Merlijn en Robin Roestenburg

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (2011 / 2012)

Poule: Vierde divisie - afdeling 13

Spelers: Ilse Huijser, Maaike Weijmans, Stenly Tumbelake en Uun Santosa

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (2011 / 2012)

Poule: Tweede klasse - afdeling 4

Spelers: Charmain Klerks, Lara Hoekstra, Lotte Bargerbos, Geovanni Nijkamp, Jasper Andrea, Martijn Koenis, Martin van der Zwan en Ton Schut

foto

Seniorencompetitieteam OSM-3 (2011 / 2012)

Poule: Mannen tweede Klasse - afdeling 2

Spelers: Bart Lammers, Elmar de Bos, Geert-Jan Fluitman, Jesper van Breugel, Michiel Lantinga en Patrick Bakkers

foto

Najaarscompetitieteam OSM-NJC1 (2011 / 2012)

Poule: 7

Spelers: José van Ek, Monique Fokker, Eric van der Valk en Leen Schipper

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC1 (2011 / 2012)

Poule: 4

Spelers: Janke Scharff, Sabine Bosman, Gerben van den Bosch en Wouter Tengeler

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (2011 / 2012)

Poule: 10

Spelers: José van Ek, Monique Fokker, Eric van der Valk en Leen Schipper

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (2011 / 2012)

Poule: 13

Spelers: Laura Eefting, Wilma Elsendoorn, Piet Elsendoorn en Willem Bosch

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC4 (2011 / 2012)

Poule: 15

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Cor Bras en Joep Simons

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (2010 / 2011)

Poule: Onder 19, klasse 1 (mix) - afdeling 1

Spelers: Emma Rademaker, Eva Levelt, Jadine Smit, Feye Hoekstra en Tim Koenis

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (2010 / 2011)

Poule: Onder 19, klasse 1 (mix) - afdeling 3

Spelers: Astrid van Tienen, Lara Hoekstra, Antoine van Dijk, Eric Meijlink en Jelle Kuipers

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (2010 / 2011)

Poule: Onder 15, klasse 1 (mix) - afdeling 2

Spelers: Amber Bargerbos, Charmain Klerks, Kim van den Handel, Chihao Kuo, Cyril de Kock en Gilles de Kock

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J4 (2010 / 2011)

Poule: Onder 15, klasse 1 (mix) - afdeling 3

Spelers: Amber Kooiman, Floor Hagenaars, Dylan van Rooijen, Merlijn Elderhuis en Steven Levelt

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J5 (2010 / 2011)

Poule: Onder 13, klasse 1 (mix) - afdeling 1

Spelers: Anouk van Verseveld, Selma Steen, Jan Rademaker, Stan van Nieuwenhoven en Sven Maatman

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (2010 / 2011)

Poule: hoofdklasse - afdeling 3

Spelers: Ilse Huijser, Maaike Weijmans, Welling Oei, Agoes Yap, Stenly Tumbelake en Uun Santosa

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (2010 / 2011)

Poule: 2e klasse - afdeling 4

Spelers: Lotte Bargerbos, Martijn Koenis en Ton Schut

foto

Seniorencompetitieteam OSM-3 (2010 / 2011)

Poule: heren 1e klasse - afdeling 1

Spelers: Bart Lammers, Geert-Jan Fluitman, Jesper van Breugel en Rowin Niewerth

foto

Seniorencompetitieteam OSM-4 (2010 / 2011)

Poule: heren 2e klasse - afdeling 2

Spelers: Edwin van Tienen, Elmar de Bos, Frits Linden, Michiel Lantinga en Patrick Bakkers

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC1 (2010 / 2011)

Poule: 5

Spelers: Janke Scharff, Linda Elsendoorn, Gerben van den Bosch en Wouter Tengeler

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (2010 / 2011)

Poule: 10

Spelers: José van Ek, Monique Fokker, Eric van der Valk en Leen Schipper

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (2010 / 2011)

Poule: 14

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Cor Bras en Joep Simons

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (2009 / 2010)

Poule: Onder 19, klasse 1 (mix) - afdeling 2

Spelers: Eva Levelt, Lotte Bargerbos, Elano Nijkamp en Martijn Koenis

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (2009 / 2010)

Poule: Onder 19, klasse 1 (jongens) - afdeling 1

Spelers: Davy Fung, Elmar de Bos, Michiel Lantinga en Patrick Bakkers

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (2009 / 2010)

Poule: Onder 17, klasse 1 (mix) - afdeling 4

Spelers: Emma Rademaker, Jadine Smit, Feye Hoekstra en Tim Koenis

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J4 (2009 / 2010)

Poule: Onder 17, klasse 3 (mix) - afdeling 2

Spelers: Astrid van Tienen, Lara Hoekstra, Antoine van Dijk, Eric Meijlink en Jelle Kuipers

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J5 (2009 / 2010)

Poule: Onder 15, klasse 1 (mix) - afdeling 2

Spelers: Amber Bargerbos, Charmain Klerks, Cyril de Kock, Gilles de Kock en Jillian Stokman

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J6 (2009 / 2010)

Poule: Onder 13, klasse 3 (mix) - afdeling 5

Spelers: Amber Kooiman, Kim van den Handel, Chihao Kuo, Dylan van Rooijen en Steven Levelt

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J7 (2009 / 2010)

Poule: Onder 11, klasse 3 (gemengd) - afdeling 3

Spelers: Anouk van Verseveld, Selma Steen, Jan Rademaker, Jaron Klerks, Stan van Nieuwenhoven en Sven Maatman

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (2009 / 2010)

Poule: 4e divisie - afdeling 6

Spelers: Nadine Hagenbeek, Sietske Lammers, Jeroen Bouma, Niels Eijkelkamp en Ronald Kieft

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (2009 / 2010)

Poule: 1e klasse - afdeling 1

Spelers: Cherelle Selles, Esmee de Graaf, Erik Pelgrim en Martijn van Geelen

foto

Seniorencompetitieteam OSM-3 (2009 / 2010)

Poule: 2e klasse - afdeling 4

Spelers: Cindy Galesloot, Fineke Selles, Geovanni Nijkamp en Ton Schut

foto

Seniorencompetitieteam OSM-4 (2009 / 2010)

Poule: heren, 1e klasse - afdeling 1

Spelers: Bart Lammers, Geert-Jan Fluitman, Jesper van Breugel en Reinder van der Rijk

foto

Seniorencompetitieteam OSM-5 (2009 / 2010)

Poule: heren, 2e klasse - afdeling 2

Spelers: André Steen, Edwin van Tienen, Frits Linden en Rowin Niewerth

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC1 (2009 / 2010)

Poule: 7

Spelers: Janke Scharff, Linda Elsendoorn, Gerben van den Bosch en Wouter Tengeler

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (2009 / 2010)

Poule: 12

Spelers: Laura Eefting, Wilma Elsendoorn, Piet Elsendoorn en Willem Bosch

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (2009 / 2010)

Poule: 13

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Dik Veer, Joep Simons en Sandor Musto

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (2008 / 2009)

Poule: U19 Klasse 1 - afdeling 1

Spelers: Davy Fung, Elmar de Bos, Michiel Lantinga en Patrick Bakkers

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (2008 / 2009)

Poule: U17 Klasse 1 - afdeling 3

Spelers: LL, Edwin van Tienen en Jelle Kuipers

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (2008 / 2009)

Poule: U15 Klasse 1 - afdeling 1

Spelers: Eva Levelt, Lara Hoekstra, Lotte Bargerbos, Elano Nijkamp en Martijn Koenis

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J4 (2008 / 2009)

Poule: U15 Klasse 1 - afdeling 1

Spelers: Emma Rademaker, Jadine Smit, Feye Hoekstra en Tim Koenis

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J5 (2008 / 2009)

Poule: U15 Klasse 1 - afdeling 1

Spelers: Antoine van Dijk, Eric Meijlink, Jeroen Ellerman en Tom Valk

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J6 (2008 / 2009)

Poule: U15 Klasse 3 - afdeling 2

Spelers: Aline van der Laak, Daphne van Amerongen, Lucas Hameleers en Nick van de Gein

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J7 (2008 / 2009)

Poule: U13 Klasse 1 - afdeling 2

Spelers: Amber Bargerbos, Charmain Klerks, Cyril de Kock en Jillian Stokman

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J8 (2008 / 2009)

Poule: U13 Klasse 3 - afdeling 1

Spelers: Hema Venugopal, Kim van den Handel, Chihao Kuo en Gilles de Kock

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J9 (2008 / 2009)

Poule: U11 Klasse 3 - afdeling 1

Spelers: Amber Kooiman, Anouk van Verseveld, Selma Steen, Dylan van Rooijen, Jan Rademaker, Stan van Nieuwenhoven en Sven Maatman

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (2008 / 2009)

Poule: Hoofdklasse - afdeling 1

Spelers: Nadine Hagenbeek, Sietske Lammers, Jeroen Bouma, Niels Eijkelkamp en Ronald Kieft

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (2008 / 2009)

Poule: 1e klasse - afdeling 1

Spelers: Cherelle Selles, Cindy Galesloot, Erik Pelgrim en Martijn van Geelen

foto

Seniorencompetitieteam OSM-3 (2008 / 2009)

Poule: 2e klasse - afdeling 4

Spelers: Esmee de Graaf, Fineke Selles, Sandra Galesloot, Geovanni Nijkamp, Robbert Cuypers en Ton Schut

foto

Seniorencompetitieteam OSM-5 (2008 / 2009)

Poule: Mannen 2e klasse - afdeling 2

Spelers: Bart Lammers, Geert-Jan Fluitman, Jesper van Breugel, Reinder van der Rijk en Winfred van Tienen

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC1 (2008 / 2009)

Poule: 5

Spelers: Ingrid Janssen, Janke Scharff, Linda Elsendoorn, Gerben van den Bosch en Wouter Tengeler

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (2008 / 2009)

Poule: - afdeling 6

Spelers: Laura Eefting, Nel Coenders, Wilma Elsendoorn, Piet Elsendoorn en Willem Bosch

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (2008 / 2009)

Poule: 13

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Dik Veer en Joep Simons

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC4 (2008 / 2009)

Poule: 27

Spelers: Monique Vrancken, Ria Rijkse, Rosa Essens, Dawa Sherpa, Michel Post en Peter Blaasse

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (2007 / 2008)

Poule: Onder 19, klasse 1 (mix) - afdeling 3

Spelers: Cynthia de Graaf, Kim de Graaf, Geovanni Nijkamp, Thomas van Aarssen en Vincent de Waard

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (2007 / 2008)

Poule: Onder 17, klasse 1 (jongens) - afdeling 1

Spelers: Davy Fung, Elmar de Bos, Gideon Groenendijk, Patrick Bakkers en Paul Christ

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (2007 / 2008)

Poule: Onder 17, klasse 3 (mix) - afdeling 4

Spelers: LL, Nanke Korver, Edwin van Tienen, Roald Vendrik en Selwyn van Harn

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J4 (2007 / 2008)

Poule: Onder 15, klasse 1 (mix) - afdeling 1

Spelers: Eva Levelt, Lotte Bargerbos, Elano Nijkamp en Martijn Koenis

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J5 (2007 / 2008)

Poule: Onder 13, klasse 1 (mix) - afdeling 1

Spelers: Emma Rademaker, Jadine Smit, Feye Hoekstra en Tim Koenis

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J6 (2007 / 2008)

Poule: Onder 13, klasse 3 (mix) - afdeling 2

Spelers: Aline van der Laak, Daphne van Amerongen, Lisanne Wiemelink, Jillian Stokman en Nick van de Gein

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J7 (2007 / 2008)

Poule: Onder 11, klasse 3 (mix) - afdeling 2

Spelers: Amber Bargerbos, Charmain Klerks, Cyril de Kock en Gilles de Kock

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (2007 / 2008)

Poule: 4de divisie - afdeling 7

Spelers: Mirjam Limbeek-Biezepol, Sietske Lammers, Jeroen Bouma en Niels Eijkelkamp

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (2007 / 2008)

Poule: Hoofdklasse - afdeling 2

Spelers: Cindy Galesloot, Ellen Lemmens, Nadine Hagenbeek, Erik Pelgrim en Martijn van Geelen

foto

Seniorencompetitieteam OSM-3 (2007 / 2008)

Poule: 2e klasse - afdeling 4

Spelers: Cherelle Selles, Maaike Beukers, Jeffrey Schijven en Tjardy Esmeijer

foto

Seniorencompetitieteam OSM-4 (2007 / 2008)

Poule: 3e klasse - afdeling 4

Spelers: Maaike Plouvier, Sandra Galesloot, Camiel Buschgens en Ton Schut

foto

Seniorencompetitieteam OSM-5 (2007 / 2008)

Poule: Heren 2de klasse - afdeling 2

Spelers: Bart Lammers, Geert-Jan Fluitman, Jesper van Breugel en Winfred van Tienen

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC1 (2007 / 2008)

Poule: 12

Spelers: Janke Scharff, Linda Elsendoorn, Gerben van den Bosch en Wouter Tengeler

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (2007 / 2008)

Poule: 13

Spelers: Laura Eefting, Nel Coenders, Wilma Elsendoorn, Piet Elsendoorn en Willem Bosch

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (2007 / 2008)

Poule: 14

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Dik Veer en Joep Simons

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC4 (2007 / 2008)

Poule: 28

Spelers: Monique Vrancken, Rosa Essens, Michel Post en Peter Blaasse

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (2006 / 2007)

Poule: 1A - afdeling 5

Spelers: Cynthia de Graaf, Kim de Graaf, Thomas van Aarssen en Vincent de Waard

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (2006 / 2007)

Poule: 2A - afdeling 4

Spelers: Karlijn Smits, Nanke Korver, Geovanni Nijkamp, Jos de Boer en Stefan Schinkel

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (2006 / 2007)

Poule: 4A - afdeling 4

Spelers: Kristel van der Blom, Sheralyn Kers, Davy Fung, Elmar de Bos en Martijn Koenis

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J4 (2006 / 2007)

Poule: 4A - afdeling 6

Spelers: LL, Mandy Venster, Alex Koeleman, Edwin van Tienen en Paul Christ

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J5 (2006 / 2007)

Poule: 5A - afdeling 5

Spelers: Eva Levelt, Lotte Bargerbos, Elano Nijkamp en Lars de Graaf

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J6 (2006 / 2007)

Poule: 5A - afdeling 3

Spelers: Emma Rademaker, Jadine Smit, Erik de Beurs, Feye Hoekstra en Tim Koenis

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J7 (2006 / 2007)

Poule: 6d - afdeling 1

Spelers: Lisanne Wiemelink en Gilles de Kock

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (2006 / 2007)

Poule: Hoofdklasse - afdeling 2

Spelers: Ellen Lemmens, Sietske Lammers, Erik Pelgrim, Martijn van Geelen en Ronald Kieft

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (2006 / 2007)

Poule: Hoofdklasse - afdeling 1

Spelers: Cindy Galesloot, Mirjam Limbeek-Biezepol, Jeroen Bouma en Niels Eijkelkamp

foto

Seniorencompetitieteam OSM-3 (2006 / 2007)

Poule: 2e klasse - afdeling 2

Spelers: Esmee de Graaf, Marida Löwik, Sandra Galesloot, Edwin van Velzen en Ton Schut

foto

Seniorencompetitieteam OSM-4 (2006 / 2007)

Poule: 2e klasse - afdeling 3

Spelers: Cherelle Selles, Fineke Selles, Nadine Hagenbeek, Jeffrey Schijven en Rowin Niewerth

foto

Seniorencompetitieteam OSM-7 (2006 / 2007)

Poule: Heren 2 - afdeling 2

Spelers: Bart Lammers, Geert-Jan Fluitman, Jesper van Breugel en Winfred van Tienen

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC1 (2006 / 2007)

Poule: 4

Spelers: Janke Scharff, Linda Elsendoorn, Gerben van den Bosch en Wouter Tengeler

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (2006 / 2007)

Poule: 13

Spelers: Laura Eefting, Nel Coenders, Wilma Elsendoorn, Piet Elsendoorn en Willem Bosch

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (2006 / 2007)

Poule: 12

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Dik Veer en Joep Simons

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC4 (2006 / 2007)

Poule: 14

Spelers: Josephine Bart, Marjolein Bart, Glenn van Diest en Martin Stolwijk

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (2005 / 2006)

Poule: 2A - afdeling 3

Spelers: Cynthia de Graaf, Joke Klaassen, Thomas van Aarssen en Vincent de Waard

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (2005 / 2006)

Poule: 3A - afdeling 1

Spelers: Kim de Graaf, Kirsten van der Valk, Elmar de Bos, Martijn Koenis en Serastiano Metekohy

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (2005 / 2006)

Poule: 4A - afdeling 5

Spelers: Kristel van der Blom, Sheralyn Kers, Edwin van Tienen, Jeroen Eijgenstein en Michael Scharenberg

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J4 (2005 / 2006)

Poule: 7D - afdeling 2

Spelers: Emma Rademaker, Feye Hoekstra, Lars de Graaf, Tim Timmer en Tim Koenis

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (2005 / 2006)

Poule: 1e klasse - afdeling 3

Spelers: Cindy Galesloot, Mirjam Limbeek-Biezepol, Jeroen Bouma en Niels Eijkelkamp

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (2005 / 2006)

Poule: 1e klasse - afdeling 2

Spelers: Emy Eijkelkamp, Sietske Lammers, Martijn van Geelen en Ronald Kieft

foto

Seniorencompetitieteam OSM-3 (2005 / 2006)

Poule: 3e klasse - afdeling 4

Spelers: Ellen Lemmens, Mariska Tersteeg, Erik Pelgrim en Mark Eijgenstein

foto

Seniorencompetitieteam OSM-4 (2005 / 2006)

Poule: 3e klasse - afdeling 6

Spelers: Marida Löwik, Nadine Hagenbeek, Tjardy Esmeijer en Yannic Smeets

foto

Seniorencompetitieteam OSM-5 (2005 / 2006)

Poule: 4e klasse - afdeling 7

Spelers: Cherelle Selles, Fineke Selles, Jeffrey Schijven en Rowin Niewerth

foto

Seniorencompetitieteam OSM-6 (2005 / 2006)

Poule: 4e klasse - afdeling 9

Spelers: Laura Eefting, Marian van Huussen, Edwin van Velzen en Martin van Gorkom

foto

Seniorencompetitieteam OSM-7 (2005 / 2006)

Poule: 1e klasse - afdeling 4

Spelers: Bart Lammers, Geert-Jan Fluitman, Jesper van Breugel en Winfred van Tienen

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC1 (2005 / 2006)

Poule: 8

Spelers: Sabeth Kok, Wilma Elsendoorn, Gerben van den Bosch en Wouter Tengeler

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (2005 / 2006)

Poule: 12

Spelers: Ineke Renckens, Marian van Huussen, Cor Zagers en Edwin Renckens

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (2005 / 2006)

Poule: 12

Spelers: Laura Eefting, Nel Coenders, Saskia van Rouveroy, Piet Elsendoorn en Willem Bosch

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC4 (2005 / 2006)

Poule: 13

Spelers: Janke Scharff, Linda Elsendoorn, Gijs Eijgenstein en Hans Roberti

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC5 (2005 / 2006)

Poule: 14

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Dik Veer en Joep Simons

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC6 (2005 / 2006)

Poule: 23

Spelers: AnneJet Bennink, Noëlle Veldhuizen, Suzanne van Nieuwenhoven, Coert Verduin en Cor Bras

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC7 (2005 / 2006)

Poule: 24

Spelers: Josephine Bart, Marjolein Bart, Ria Rijkse, Dawa Sherpa en Harrie Pelgrim

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (2004 / 2005)

Poule: 1A - afdeling 1

Spelers: Esmee de Graaf, Whitley Vonk, Tjardy Esmeijer en Yannic Smeets

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (2004 / 2005)

Poule: 2A - afdeling 4

Spelers: Cynthia de Graaf, EE, Michael Scharenberg, Nick Carbo en Vincent de Waard

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (2004 / 2005)

Poule: 4B - afdeling 1

Spelers: Cherelle Selles, Dominique Vet, Emilie van der Bijl, Joke Klaassen en Nadine Hagenbeek

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J4 (2004 / 2005)

Poule: 5A - afdeling 1

Spelers: Kim de Graaf, Kirsten van der Valk, Martijn Koenis en Serastiano Metekohy

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J5 (2004 / 2005)

Poule: 6C - afdeling 1

Spelers: Jelte Hoekstra, Jeroen Eijgenstein, Marley Lobregt en Pim Versteeg

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J6 (2004 / 2005)

Poule: 7D - afdeling 1

Spelers: Emma Rademaker, Shirley den Hartog, Erik de Beurs, Feye Hoekstra, Tim Timmer en Tim Koenis

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (2004 / 2005)

Poule: 2e klasse - afdeling 3

Spelers: Cindy Galesloot, Mirjam Limbeek-Biezepol, Niels Eijkelkamp en Ton Schut

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (2004 / 2005)

Poule: 2e klasse - afdeling 4

Spelers: Emy Eijkelkamp, Sietske Lammers, Martijn van Geelen en Ronald Kieft

foto

Seniorencompetitieteam OSM-3 (2004 / 2005)

Poule: 4e klasse - afdeling 5

Spelers: Ellen Lemmens, Mariska Tersteeg, Erik Pelgrim en Mark Eijgenstein

foto

Seniorencompetitieteam OSM-4 (2004 / 2005)

Poule: 4e klasse - afdeling 7

Spelers: Joyce van Rooijen, Marida Löwik, Jeffrey Schijven en Rowin Niewerth

foto

Seniorencompetitieteam OSM-5 (2004 / 2005)

Poule: 4e klasse - afdeling 9

Spelers: Laura Eefting, Marian van Huussen, Geert-Jan Fluitman en Martin van Gorkom

foto

Seniorencompetitieteam OSM-6 (2004 / 2005)

Poule: Heren 1 - afdeling 4

Spelers: Bart Lammers, Edwin van Velzen, Frits Linden en Jesper van Breugel

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC1 (2004 / 2005)

Poule: 10

Spelers: Laura Eefting, Nel Coenders, Saskia van Rouveroy, Hans Eijkelkamp, Piet Elsendoorn en Willem Bosch

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (2004 / 2005)

Poule: 12

Spelers: Agaath den Elzen, Wilma Elsendoorn, Frans den Elzen, Gerben van den Bosch en Wouter Tengeler

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (2004 / 2005)

Poule: 13

Spelers: Janke Scharff, José Eijkelkamp, Linda Elsendoorn, Gijs Eijgenstein en Hans Roberti

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC4 (2004 / 2005)

Poule: 13

Spelers: Ineke Renckens, Sabeth Kok, Cor Zagers en Edwin Renckens

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC5 (2004 / 2005)

Poule: 15

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Dik Veer en Joep Simons

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC6 (2004 / 2005)

Poule: 26

Spelers: Noëlle Veldhuizen, Suzanne van Nieuwenhoven, Coert Verduin en Roel Karsten

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (2003 / 2004)

Poule: 1A - afdeling 2

Spelers: Ellen Lemmens, Mariska Tersteeg, Melissa Santosa, Marijn Kieft, Mark Eijgenstein en Ramli Somers

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (2003 / 2004)

Poule: 2A - afdeling 1

Spelers: Joyce van Rooijen, Sandra van Rooijen, Joeri Tersteeg en Rowin Niewerth

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (2003 / 2004)

Poule: 3A - afdeling 3

Spelers: Esmee de Graaf, Kim Krommert, Whitley Vonk, Tjardy Esmeijer en Yannic Smeets

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J4 (2003 / 2004)

Poule: 4A - afdeling 4

Spelers: Cynthia de Graaf, EE, Michael Scharenberg, Nick Carbo en Vincent de Waard

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J5 (2003 / 2004)

Poule: 6A - afdeling 2

Spelers: Cherelle Selles, Nadine Hagenbeek, Robbin Spaan, Jelte Hoekstra, Marley Lobregt en Wouter Miltenburg

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J6 (2003 / 2004)

Poule: 7D - afdeling 1

Spelers: Kim de Graaf, Kirsten van der Valk, Martijn Koenis en Pim Versteeg

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (2003 / 2004)

Poule: 2e klasse - afdeling 3

Spelers: Cindy Galesloot, Mirjam Limbeek-Biezepol, Niels Eijkelkamp en Ton Schut

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (2003 / 2004)

Poule: 3e klasse - afdeling 6

Spelers: Emy Eijkelkamp, Sietske Lammers, Gill ten Hoor, Martijn van Geelen en Ronald Kieft

foto

Seniorencompetitieteam OSM-3 (2003 / 2004)

Poule: 4e klasse - afdeling 6

Spelers: Marian van Huussen, Marida Löwik, Arthur van der Heijden, Martin van Gorkom en Pim de Graaf

foto

Seniorencompetitieteam OSM-4 (2003 / 2004)

Poule: 1e klasse Mannen - afdeling 6

Spelers: Bart Lammers, Frits Linden, Jeffrey Schijven en Jesper van Breugel

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC1 (2003 / 2004)

Poule: 1

Spelers: Marian van Huussen, Marida Löwik, Arthur van der Heijden, Martin van Gorkom en Pim de Graaf

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (2003 / 2004)

Poule: 8

Spelers: Laura Eefting, Nel Coenders, Saskia van Rouveroy, Hans Eijkelkamp en Piet Elsendoorn

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (2003 / 2004)

Poule: 9

Spelers: Agaath den Elzen, Wilma Elsendoorn, Frans den Elzen, Gerben van den Bosch en Wouter Tengeler

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC4 (2003 / 2004)

Poule: 10

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Dik Veer en Joep Simons

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC5 (2003 / 2004)

Poule: 11

Spelers: José Eijkelkamp, Linda Elsendoorn, Gijs Eijgenstein en Hans Roberti

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC6 (2003 / 2004)

Poule: 19

Spelers: Josephine Bart, Sabeth Kok, Cor Zagers en Geert-Jan Fluitman

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC7 (2003 / 2004)

Poule: 28

Spelers: AnneJet Bennink, Noëlle Veldhuizen, Suzanne van Nieuwenhoven, Coert Verduin, Roel Karsten en Ron Thijssing

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (2002 / 2003)

Poule: 1A - afdeling 2

Spelers: Ellen Lemmens, Mariska Tersteeg, Gill ten Hoor en Mark Eijgenstein

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (2002 / 2003)

Poule: 2C - afdeling 2

Spelers: Dennis van Wankum, Frits Linden, Jeffrey Schijven en Jesper van Breugel

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (2002 / 2003)

Poule: 3A - afdeling 3

Spelers: Joyce van Rooijen, Priscilla van Wakeren, Sandra van Rooijen, Joeri Tersteeg en Rowin Niewerth

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J4 (2002 / 2003)

Poule: 3A - afdeling 8

Spelers: Kim Krommert, Melissa Santosa, Tjardy Esmeijer en Yannic Smeets

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J5 (2002 / 2003)

Poule: 3A - afdeling 9

Spelers: Chantal Boshuis, Cynthia de Graaf, Nick Carbo, Pascal Krommert en Vincent de Waard

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J6 (2002 / 2003)

Poule: 5D - afdeling 1

Spelers: Esmee de Graaf, Kim de Graaf, Kirsten van der Valk, Robbin Spaan en Whitley Vonk

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J7 (2002 / 2003)

Poule: 4A - afdeling 1

Spelers: Cherelle Selles, Nadine Hagenbeek, Michiel Lantinga en Wouter Miltenburg

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (2002 / 2003)

Poule: 2e klasse - afdeling 4

Spelers: José Loomans, Ruth van der Valk, Eric van Dam, Rob Stevens en Ruud Meijer

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (2002 / 2003)

Poule: 3e klasse - afdeling 6

Spelers: Emy Eijkelkamp, Sietske Lammers, Erik Pelgrim, Martijn van Geelen en Steven Velthuijsen

foto

Seniorencompetitieteam OSM-3 (2002 / 2003)

Poule: 4e klasse - afdeling 6

Spelers: Laura Eefting, Marida Löwik, Arthur van der Heijden en Pim de Graaf

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC1 (2002 / 2003)

Poule: Onbekend

Spelers: Laura Eefting, Nel Coenders, Saskia van Rouveroy, Hans Eijkelkamp en Piet Elsendoorn

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (2002 / 2003)

Poule: Onbekend

Spelers: Agaath den Elzen, Wilma Elsendoorn, Frans den Elzen en Gerben van den Bosch

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (2002 / 2003)

Poule: Onbekend

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Dik Veer en Joep Simons

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC4 (2002 / 2003)

Poule: Onbekend

Spelers: José Eijkelkamp, Linda Elsendoorn, Gijs Eijgenstein en Hans Roberti

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC5 (2002 / 2003)

Poule: Onbekend

Spelers: Fardau Breshamer, Josephine Bart, Cor Zagers en Geert-Jan Fluitman

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC6 (2002 / 2003)

Poule: Onbekend

Spelers: Noëlle Veldhuizen, Suzanne van Nieuwenhoven, Coert Verduin en Roel Karsten

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (2001 / 2002)

Poule: Hoofdklasse - afdeling 1

Spelers: Emy Eijkelkamp, Sietske Lammers, Erik Pelgrim, Martijn van Geelen en Steven Velthuijsen

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (2001 / 2002)

Poule: 2A - afdeling 5

Spelers: Ellen Lemmens, Mariska Tersteeg, Gill ten Hoor en Mark Eijgenstein

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (2001 / 2002)

Poule: 3A - afdeling 5

Spelers: Joyce van Rooijen, Priscilla van Wakeren, Sandra van Rooijen, Joeri Tersteeg en Rowin Niewerth

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J4 (2001 / 2002)

Poule: 4A - afdeling 1

Spelers: Kim Krommert, Melissa Santosa, Tjardy Esmeijer en Yannic Smeets

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J5 (2001 / 2002)

Poule: 4A - afdeling 2

Spelers: Chantal Boshuis, Esmee de Graaf, Whitley Vonk, Stefan van Boggelen en Vincent de Waard

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (2001 / 2002)

Poule: 2e klasse - afdeling 3

Spelers: José Loomans, Ruth van der Valk, Eric van Dam, Rob Stevens en Ruud Meijer

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (2001 / 2002)

Poule: 3e klasse - afdeling 6

Spelers: Ingrid Levelt, Mirjam Limbeek-Biezepol, Jeroen Bouma en Niels Eijkelkamp

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC1 (2001 / 2002)

Poule: 9

Spelers: Agaath den Elzen, Wilma Elsendoorn, Frans den Elzen en Gerben van den Bosch

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (2001 / 2002)

Poule: 15

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Adriaan Beljaars en Dik Veer

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (2001 / 2002)

Poule: 16

Spelers: José Eijkelkamp, Linda Elsendoorn, Gijs Eijgenstein en Hans Roberti

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC4 (2001 / 2002)

Poule: 17

Spelers: Laura Eefting, Nel Coenders, Saskia van Rouveroy, Hans Eijkelkamp en Piet Elsendoorn

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC5 (2001 / 2002)

Poule: 26

Spelers: Fardau Breshamer, Josephine Bart, Yvonne Baak, Ad de Backer, Geert-Jan Fluitman en Jan Baak

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (2000 / 2001)

Poule: 1A - afdeling 3

Spelers: Marjolein Herweijer, Sietske Lammers, Erik Pelgrim en Martijn van Geelen

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (2000 / 2001)

Poule: 2A - afdeling 6

Spelers: Emy Eijkelkamp, Mariëlle van Velzen, Ramon Penners en Steven Velthuijsen

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (2000 / 2001)

Poule: 3A - afdeling 4

Spelers: Ellen Lemmens, Mariska Tersteeg, Tara Terra, Gill ten Hoor, Kevin Raaphorst en Mark Eijgenstein

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J4 (2000 / 2001)

Poule: 4A - afdeling 3

Spelers: Joyce van Rooijen, Priscilla van Wakeren, Sandra van Rooijen, Joeri Tersteeg en Rowin Niewerth

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J5 (2000 / 2001)

Poule: 5D - afdeling 1

Spelers: Kim Krommert, Melissa Santosa, Laurens Schreurs, Tjardy Esmeijer en Yannic Smeets

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (2000 / 2001)

Poule: 2e klasse - afdeling 4

Spelers: José Loomans, Ruth van der Valk, Eric van Dam, Rob Stevens en Ruud Meijer

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (2000 / 2001)

Poule: 4e klasse - afdeling 8

Spelers: Cindy Galesloot, Mirjam Limbeek-Biezepol, Niels Eijkelkamp en Peter Anthony

foto

Seniorencompetitieteam OSM-3 (2000 / 2001)

Poule: Hoofdklasse - afdeling 1

Spelers: Cor Zagers, Francis Adema, Gerard Kieft, Ronald Kieft, Sandor Musto en Steve Sinclair

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC1 (2000 / 2001)

Poule: Onbekend

Spelers: Agaath den Elzen, Wilma Elsendoorn, Frans den Elzen en Gerben van den Bosch

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (2000 / 2001)

Poule: Onbekend

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Adriaan Beljaars en Dik Veer

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (2000 / 2001)

Poule: Onbekend

Spelers: José Eijkelkamp, Linda Elsendoorn, Gijs Eijgenstein en Hans Roberti

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC4 (2000 / 2001)

Poule: Onbekend

Spelers: Fardau Breshamer, Josephine Bart, Yolanda Baak, Ad de Backer, Geert-Jan Fluitman en Jan Baak

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (1999 / 2000)

Poule: 2A - afdeling 6

Spelers: Emy Eijkelkamp, Mariëlle van Velzen, Ramon Penners en Steven Velthuijsen

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (1999 / 2000)

Poule: 2A - afdeling 7

Spelers: Marjolein Herweijer, Sietske Lammers, Erik Pelgrim en Martijn van Geelen

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (1999 / 2000)

Poule: 5D - afdeling 1

Spelers: Joyce van Rooijen, Sandra van Rooijen, Joeri Tersteeg, Laurens Schreurs en Tjardy Esmeijer

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (1999 / 2000)

Poule: 2e klasse - afdeling 3

Spelers: José Loomans, Ruth van der Valk, Eric van Dam en Ruud Meijer

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (1999 / 2000)

Poule: 5e klasse - afdeling 5

Spelers: Cindy Galesloot, Mirjam Limbeek-Biezepol, Berend Seegers en Peter Anthony

foto

Seniorencompetitieteam OSM-3 (1999 / 2000)

Poule: 5e klasse - afdeling 6

Spelers: Vanessa Smith, Yvonne Bol, Cor Zagers en Ronald Koenis

foto

Seniorencompetitieteam OSM-4 (1999 / 2000)

Poule: Heren hoofdklasse - afdeling 1

Spelers: Gerard Kieft, Niels Eijkelkamp, Ronald Kieft, Ruud Dalhuisen en Sandor Musto

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC1 (1999 / 2000)

Poule: 15

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Adriaan Beljaars en Dik Veer

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (1999 / 2000)

Poule: 17

Spelers: Annemarie Nieuwenhuijzen, Corine Anthony, Willemien van Schuppen, Alexander van Leijenhorst, Hans Bosma en Willem Bosch

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (1999 / 2000)

Poule: 23

Spelers: Agaath den Elzen, Wilma Elsendoorn, Frans den Elzen en Gerben van den Bosch

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC4 (1999 / 2000)

Poule: 26

Spelers: José Eijkelkamp, Linda Elsendoorn, Gijs Eijgenstein en Hans Roberti

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC5 (1999 / 2000)

Poule: 31

Spelers: Fardau Breshamer, Josephine Bart, Yolanda Baak, Ad de Backer, Geert-Jan Fluitman en Jan Baak

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (1998 / 1999)

Poule: 2A - afdeling 3

Spelers: Emy Eijkelkamp, Mariëlle van Velzen, Ramon Penners en Steven Velthuijsen

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (1998 / 1999)

Poule: 2A - afdeling 4

Spelers: Marjolein Herweijer, Sietske Lammers, Erik Pelgrim en Martijn van Geelen

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (1998 / 1999)

Poule: 1e klasse - afdeling 4

Spelers: José Loomans, Ruth van der Valk, Bart Voncken en Ruud Meijer

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (1998 / 1999)

Poule: 4e klasse - afdeling 7

Spelers: Mirjam Limbeek-Biezepol, Yvonne Bol, Cor Zagers en Peter Anthony

foto

Seniorencompetitieteam OSM-3 (1998 / 1999)

Poule: Heren 1 - afdeling 4

Spelers: Gerard Kieft, Niels Eijkelkamp, Ronald Kieft en Sandor Musto

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC1 (1998 / 1999)

Poule: 10

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Adriaan Beljaars en Dik Veer

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (1998 / 1999)

Poule: 11

Spelers: Alice van der Ley, Nel Coenders, Douwe van der Ley en Piet Elsendoorn

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (1998 / 1999)

Poule: 22

Spelers: José Eijkelkamp, Linda Elsendoorn, Gijs Eijgenstein en John van Rooijen

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC4 (1998 / 1999)

Poule: 24

Spelers: Agaath den Elzen, Wilma Elsendoorn, Frans den Elzen en Wim Wieland

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC5 (1998 / 1999)

Poule: 25

Spelers: Diana Rijnbergen, Elisabeth van Gelderen, Alexander van Leijenhorst, Hans Bosma en Willem Bosch

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC6 (1998 / 1999)

Poule: 28

Spelers: Fardau Breshamer, Josephine Bart, Yolanda Baak, Ad de Backer, Geert-Jan Fluitman en Jan Baak

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (1997 / 1998)

Poule: 3e klasse - afdeling 3

Spelers: Emy Eijkelkamp, Mariëlle van Velzen, Ramon Penners en Steven Velthuijsen

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (1997 / 1998)

Poule: 3e klasse - afdeling 5

Spelers: Marjolein Herweijer, Sietske Lammers, Erik Pelgrim en Mark Pelgrim

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (1997 / 1998)

Poule: 4e klasse - afdeling 2

Spelers: Jorden van Pelt, Michael Louw, Ronald Kieft en Wout Oostenbrink

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (1997 / 1998)

Poule: 1e klasse - afdeling 4

Spelers: José Loomans, Ruth van der Valk, Bart Voncken en Ruud Meijer

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (1997 / 1998)

Poule: 2e klasse - afdeling 6

Spelers: Maria van Amstel, Thea Walta, Arthur Dres en Rob Smeets

foto

Seniorencompetitieteam OSM-4 (1997 / 1998)

Poule: 4e klasse - afdeling 9

Spelers: Agaath den Elzen, Yvonne Bol, Frans den Elzen en Gerben van den Bosch

foto

Seniorencompetitieteam OSM-5 (1997 / 1998)

Poule: 5e klasse - afdeling 5

Spelers: Gerard Kieft, Niels Eijkelkamp, Rogier de Snoo en Sandor Musto

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC1 (1997 / 1998)

Poule: Onbekend

Spelers: Marleen Hermans, Yvonne Bol, Gerben van den Bosch en Martijn Overzet

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (1997 / 1998)

Poule: Onbekend

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Adriaan Beljaars en Dik Veer

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (1997 / 1998)

Poule: Onbekend

Spelers: Alice van der Ley, Nel Coenders, Douwe van der Ley en Piet Elsendoorn

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC4 (1997 / 1998)

Poule: Onbekend

Spelers: José Eijkelkamp, Linda Elsendoorn, Hans Eijkelkamp, Harm Tersteeg en Jacques Valkenburg

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC5 (1997 / 1998)

Poule: Onbekend

Spelers: Jose van der Kraan, Meta Ham, Wilma Elsendoorn, Coen van der Kraan, Cor Zagers en Hans Roberti

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC6 (1997 / 1998)

Poule: Onbekend

Spelers: Annemarie Nieuwenhuijzen, Margriet Steenbergen, Monique van Leijenhorst, Alexander van Leijenhorst, Hans Bosma en Willem Bosch

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (1996 / 1997)

Poule: 3e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Monique van Haaften, Vanessa Simons, Eric van der Valk en Niels Eijkelkamp

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (1996 / 1997)

Poule: 3e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Emy Eijkelkamp, Mariëlle van Velzen, Mark Pelgrim, Ramon Penners en Tjerk van Heck

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (1996 / 1997)

Poule: 2e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: José Loomans, Ruth van der Valk, Bart Voncken en Ruud Meijer

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (1996 / 1997)

Poule: 3e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Cindy Galesloot, Linda Schipper, Dennis van Thoor, Jochem Steman en Norman van de Brug

foto

Seniorencompetitieteam OSM-3 (1996 / 1997)

Poule: 3e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Maria van Amstel, Thea Walta, Arthur Dres, Ernst Buijtendijk, Martin van Gorkom en Rob Smeets

foto

Seniorencompetitieteam OSM-4 (1996 / 1997)

Poule: 4e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Alice Palyama, Pia Stäbler, Gerard Kieft en Sandor Musto

foto

Seniorencompetitieteam OSM-5 (1996 / 1997)

Poule: 4e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Agaath den Elzen, Yvonne Bol, Frans den Elzen en Remco den Elzen

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC1 (1996 / 1997)

Poule: Onbekend

Spelers: Agaath den Elzen, José Eijkelkamp, Yvonne Bol, Frans den Elzen en Remco den Elzen

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (1996 / 1997)

Poule: Onbekend

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Adriaan Beljaars en Dik Veer

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (1996 / 1997)

Poule: Onbekend

Spelers: Alice van der Ley, Nel Coenders, Douwe van der Ley en Piet Elsendoorn

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC4 (1996 / 1997)

Poule: Onbekend

Spelers: AnneJet Bennink, Daniëlle Drost, Cor Zagers, Eric van Dijk en Erik van Esterik

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC5 (1996 / 1997)

Poule: Onbekend

Spelers: Margriet Steenbergen, Monique van Leijenhorst, Yvonne Gunter, Alexander van Leijenhorst, Hans Bosma en Willem Bosch

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC6 (1996 / 1997)

Poule: Onbekend

Spelers: Jose van der Kraan, Meta Ham, Wilma Elsendoorn, Coen van der Kraan en Hans Roberti

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC7 (1996 / 1997)

Poule: Onbekend

Spelers: Greet de Snoo, Suzanne Tengnagel, Rogier de Snoo en Sander van Waaij

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (1995 / 1996)

Poule: 3e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Linda Schipper, Sabina Wouda, Jochem Steman, Matthijs de Rooy en Niels de Leeuw

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (1995 / 1996)

Poule: 3e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Monique van Haaften, Vanessa Simons, Eric van der Valk en Niels Eijkelkamp

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (1995 / 1996)

Poule: 5 - afdeling Onbekend

Spelers: Christiaan Boerkamp, Dennis van Luyn, Paul Jares en Rogier Kieffer

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (1995 / 1996)

Poule: 2e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Sandra Galesloot, Tessa Wempe, Norman van de Brug en René Stokman

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (1995 / 1996)

Poule: 2e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: José Loomans, Ruth van der Valk, Bart Voncken en Ruud Meijer

foto

Seniorencompetitieteam OSM-3 (1995 / 1996)

Poule: 2e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Cindy Galesloot, Mirjam Limbeek-Biezepol, Dennis van Thoor en Dick van Dam

foto

Seniorencompetitieteam OSM-4 (1995 / 1996)

Poule: 3e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Maria van Amstel, Thea Walta, Arthur Dres en Sandor Musto

foto

Seniorencompetitieteam OSM-5 (1995 / 1996)

Poule: 4e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Agaath den Elzen, Yvonne Bol, Frans den Elzen en Remco den Elzen

foto

Seniorencompetitieteam OSM-6 (1995 / 1996)

Poule: 5e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Erik van Esterik, Geert-Jan Fluitman, Gerard Kieft, Krist Plaizier en Peter Anthony

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC1 (1995 / 1996)

Poule: 6

Spelers: Agaath den Elzen, José Eijkelkamp, Yvonne Bol, Frans den Elzen en Remco den Elzen

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (1995 / 1996)

Poule: 17

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Adriaan Beljaars en Dik Veer

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (1995 / 1996)

Poule: 19

Spelers: M. Cÿne, Renske Legerstee, Gerben van den Bosch en Martijn Overzet

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC4 (1995 / 1996)

Poule: 26

Spelers: Alice Palyama, E. Groenewegen, Pia Stäbler, Edward de Haan, Oeds van de Meulen en Roy Nieraeth

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC5 (1995 / 1996)

Poule: 32

Spelers: Alice van der Ley, Nel Coenders, Douwe van der Ley en Piet Elsendoorn

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC6 (1995 / 1996)

Poule: 33

Spelers: AnneJet Bennink, Martha Dijkstra, Cor Zagers, Erik van Esterik en Gerard Kieft

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC7 (1995 / 1996)

Poule: 37

Spelers: Jose van der Kraan, Wilma Elsendoorn, Coen van der Kraan en Rob de Ruiter

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC8 (1995 / 1996)

Poule: 38

Spelers: Alette Ahsmann, Monique van Leijenhorst en Alexander van Leijenhorst

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J1 (1994 / 1995)

Poule: 3e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Linda Schipper, Sabina Wouda, Jochem Steman en Matthijs de Rooy

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J2 (1994 / 1995)

Poule: 3e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Monique van Haaften, Vanessa Simons, Eric van der Valk en Niels Eijkelkamp

foto

Jeugdcompetitieteam OSM-J3 (1994 / 1995)

Poule: 5e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Dennis van Luyn, Erik van Vliet, Paul Jares en Romenco Hamer

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (1994 / 1995)

Poule: 1e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: José Loomans, Ruth van der Valk, Bart Voncken en Ruud Meijer

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (1994 / 1995)

Poule: 2e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Sandra Galesloot, Tessa Wempe, Marc Neijenhuis, Norman van de Brug en René Stokman

foto

Seniorencompetitieteam OSM-3 (1994 / 1995)

Poule: 2e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Maria van Amstel, Thea Walta, Arthur Dres en Sandor Musto

foto

Seniorencompetitieteam OSM-4 (1994 / 1995)

Poule: 3e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Diny Hazen, Judith de Jong, Lout Hazen en Rob Smeets

foto

Seniorencompetitieteam OSM-5 (1994 / 1995)

Poule: 3e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Cindy Galesloot, Mirjam Limbeek-Biezepol, Dennis van Thoor en Geert-Jan Fluitman

foto

Seniorencompetitieteam OSM-6 (1994 / 1995)

Poule: 4e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Agaath den Elzen, Willeke Groot, Dick van Dam en Frans den Elzen

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC1 (1994 / 1995)

Poule: 9

Spelers: Ineke Spall, Ria Galesloot, Adriaan Beljaars en Dik Veer

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC2 (1994 / 1995)

Poule: 13

Spelers: Erna Jurgens, Marianne Boogmans, Gijs Eijgenstein en John van Rooijen

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC3 (1994 / 1995)

Poule: 14

Spelers: Alice Palyama, E. Groenewegen, Pia Stäbler, Edward de Haan, Oeds van de Meulen en Roy Nieraeth

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC4 (1994 / 1995)

Poule: 27

Spelers: Marleen Hermans, Renske Legerstee, Gerben van den Bosch en Martijn Overzet

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC5 (1994 / 1995)

Poule: 28

Spelers: Nel Coenders, Yvonne Bol, Piet Elsendoorn en Remco den Elzen

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC6 (1994 / 1995)

Poule: 30

Spelers: Annemarie Nieuwenhuijzen, Eduward Nieuwenhuijzen, H de Groot, Martin van Amerongen en P Spall

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC7 (1994 / 1995)

Poule: 39

Spelers: A de Vries, C Burggraaf, Liska Penners, A de Vries, Douwe van der Ley en Krist Plaizier

foto

Voorjaarscompetitieteam OSM-VJC8 (1994 / 1995)

Poule: 40

Spelers: AnneJet Bennink, Martha Dijkstra, Cor Zagers, Erik van Esterik en Gerard Kieft

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (1987 / 1988)

Poule: Overgangsklasse - afdeling Onbekend

Spelers: Anita Breugel, Joke van Aalst, Dries Nieuwamerongen en Frank Moorselaar

foto

Seniorencompetitieteam OSM-2 (1987 / 1988)

Poule: 2e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Janny van der Wilt, Ruth van der Valk, André van der Valk en Ruud Meijer

foto

Seniorencompetitieteam OSM-3 (1987 / 1988)

Poule: 3e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Maria van Amstel, Thea Walta, Arthur Dres en Sandor Musto

foto

Seniorencompetitieteam OSM-4 (1987 / 1988)

Poule: 3e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Alice Palyama, Els Willems, José Loomans, Bart Voncken en Peter Opmeer

foto

Seniorencompetitieteam OSM-5 (1987 / 1988)

Poule: 4e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Ans Vliek, Brigitte van Heukelum, Arnold Vulto, Jan Blom en John van Rooijen

foto

Seniorencompetitieteam OSM-6 (1987 / 1988)

Poule: 4e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Ans Steman, Mildred Uyterwaal, Alex Koopman, Arnoud Kerkhove en Wilco Sterk

foto

Seniorencompetitieteam OSM-7 (1987 / 1988)

Poule: 4e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Karin van Alphen, Rebecca Meyer, Edwin van de Akker en Ronald Ekelschot

foto

Seniorencompetitieteam OSM-8 (1987 / 1988)

Poule: 4e klasse - afdeling Onbekend

Spelers: Irina Spall, Linda Kill, Krist Plaizier en Stefan Noorman

foto

Seniorencompetitieteam OSM-1 (1984 / 1985)

Poule: 3de divisie - afdeling Onbekend

Spelers: Joke van Aalst, Joke Willems, Fred Snel en Paul Willems