De clubkampioenen van 2025

foto

19-04-25: Nieuws van de Technische commissie voor senioren.

Op zondag 13 april 2025 was de safarihal weer in de ban van de interne strijd van het jaar van OSM badminton.

26 spelers probeerden aanspraak te maken op de onderling te verdelen titels. Na een dag vol wedstrijden en gezelligheid op de baan, naast de baan en op de tribune, werden laat in de middag de laatste finales gespeeld.

Nadat de rook was opgetrokken bleken de onderstaande kampioenen gekroond te worden. Hierbij moet een extra vermelding komen voor Laura Eefting. Zij is voor de derde keer op rij clubkampioen damesenkel geworden. In de finale won Laura van Noa Buijs. De wisselbeker is hierdoor "uitgewisseld" en mag voor altijd op de schoorsteenmantel van Laura blijven staan.
Bij de heren is na een zwaar toernooi Lars van Doremalen kampioen geworden. Hij versloeg in de finale zijn oud-trainer Geert-Jan Fluitman.

Alle clubkampioenen en runners up:


Deel dit op:   Facebook    WhatsApp    Email   


Reageren? Zet je reactie onder dit bericht

We delen je emailadres niet met anderen.