image

OSM-J3, J6 en J7 naar slotwedstrijden

2010-01-29: Nieuws van de Jeugdcommissie voor jeugdcompetitie.

De NBB - Regio Centrum heeft onze drie kampioensteams uitgenodigd voor de Slotwedstrijden Junioren op zaterdag 6 maart in de Jan Massinkhal in Nijmegen.

Uit de Competitie Week Info Junioren nr 11-12-13 (de officiƫle mededelingen aangaande de Junioren Competitie):
De competitie is op alle inhaalwedstrijden na, bijna afgelopen. De meeste kampioenen zijn nu bekend.
Voor alle teams: Van harte proficiat met jullie kampioenschap!


Op zaterdag 6 maart worden in de Jan Massinkhal in Nijmegen de Slotwedstrijden Junioren gespeeld, voor alle kampioenen in een klasse met meerdere afdelingen.


De winnaars van de slotwedstrijden van de mixteams Onder 19, 17, 15, en 13 jaar Klasse 1, zullen onze Regio mogen vertegenwoordigen bij de Landelijke Kampioenswedstrijden in Almere op 12 en 13 juni (O19 jaar) en 19 en 20 juni (O17,15,13 jaar).


Lijst Junioren Kampioenen Seizoen 2009 - 2010
O19 Klasse 1, Mix Afd 1: Amersfoort J2
O19 Klasse 1, Mix Afd 2: Castellum J1
O19 Klasse 1, Mix Afd 3: Apollo J1
O19 Klasse 1, Mix Afd 4: t Slot J1
O19 Klasse 1 Jongens Afd 1: Leusder BC J2
O19 Klasse 3 Jongens Afd 1: Appoldro J1
O17 Klasse 1, Mix Afd 1: Inside '82 J1
O17 Klasse 1, Mix Afd 2: Deto J2
O17 Klasse 1, Mix Afd 3: de Kantjils J1
O17 Klasse 1, Mix Afd 4: OSM Badminton J3
O17 Klasse 1, Mix Afd 5: de Zender J1
O17 Klasse 1, Mix Afd 6: Amersfoort J5
O17 Klasse 1 Meisjes Afd 1: Veenendaal J2
O17 Klasse 3 Meisjes Afd 1: Badso J1
O15 Klasse 1, Mix Afd 1: Irene J4
O15 Klasse 1, Mix Afd 2: Apollo J5
O15 Klasse 1, Mix Afd 3: Netwerk J4 of Badso J3
O15 Klasse 1, Mix Afd 4: Thiela J5
O15 Klasse 1, Jongens Afd 1: Geldermalsen J4
O15 Klasse 3, Mix Afd 1: de Kantjils J2
O15 Klasse 3, Mix Afd 2: Amersfoort J9
O15 Klasse 3, Mix Afd 3: Harderwijk J1
O15 Klasse 3, Mix Afd 4: Smash '76 J2
O15 Klasse 3, Jongens Afd 1: Zeewally J3
O13 Klasse 1, Mix Afd 1: Amersfoort J11
O13 Klasse 1, Mix Afd 2: Veenendaal J5
O13 Klasse 1 Meisjes Afd 1: Gova J1
O13 Klasse 3, Mix Afd 1: Druten J4
O13 Klasse 3, Mix Afd 2: Appoldro J3
O13 Klasse 3, Mix Afd 3: Culemborg J7
O13 Klasse 3, Mix Afd 4: Veenendaal J6
O13 Klasse 3, Mix Afd 5: OSM Badminton J6
O11 Klasse 3, Gemengd Afd 1: Leerdam J5
O11 Klasse 3, Gemengd Afd 2: Hellas J5
O11 Klasse 3, Gemengd Afd 3: OSM Badminton J7


NBB - regio Centrum

Plaats je reactie onder dit bericht