image

Open toernooien - Updated

2008-01-30: Nieuws van de Technische commissie voor senioren competitie.

Na de najaarscompetitie is het weer tijd voor de open toernooien. Een selectie van het aanbod.

1. IJspegeltoernooi
Op zaterdag 16 februari 2008 organiseert de Badminton Vereniging Breukelen voor de tiende keer het IJspegel-toernooi. Dit jaarlijkse mix-toernooi draait om sportiviteit en vooral ook om gezelligheid. Inschrijven kan door dit inschrijfformulier in te vullen en op te sturen voor 9 februari 2008.


2. Castellum Open
Het Castellum Open op 8 maart is dichtbij en gezellig. En dit jaar ook nog eens geldprijzen. Hier meer info. Inschrijven voor 17 februari via toernooi.nl.


3. Internationaal Studenten Badminton Toernooi
Voor de eerste keer organiseerd Helios het ISBT op 29 en 30 maart. Alle studenten zijn welkom en ook pas afgestudeerden. Er zijn competitie- en recreanten-klassen. Ontbijt, lunch, diner, veel gezelligheid en een feest op zaterdagavond, kosten €37,50. Inschrijven kan tot 9 maart op helios.nl.


4. Veenendaal
Op zaterdag 5 april 2008 wordt door de badmintonvereniging BDV Veenendaal in de Sporthal “de Vallei” te Veenendaal het Henzen Open Toernooi 2008 georganiseerd. Inschrijven via dit inschrijfformulier voor 20 maart 2008. (Het Jeugdtoernooi van Veenendaal op is 12 mei 2007, maar inschrijving nog niet mogelijk!)


(Iduna Open)
Let op: dit toernooi is gelijktijdig met onze clubkampioenschappen !!
Het Open Iduna Toernooi wordt ook dit jaar weer georganiseerd en wel op zondag 20 april 2008 van 9.00 tot 19.00 uur. Ook spelers van andere badmintonverenigingen zijn van harte welkom. Er wordt gespeeld in de categorieën 4, 6, 8 & 10 (10=jeugd). Inschrijven voor vrijdag 4 april, meer info in de uitnodiging.


5. Open korf
Leusden BC organiseert op 26 april haar Open korf toernooi. Inschrijven voor 12 april via toernooi.nl.


Reacties

Ronald Koenis reageerde op 30 januari 2008 om 12:03 met:

Ton, je hebt gelijk: op 20 april zijn de clubkampioenschappen. Ik heb de aankondiging aangepast.


Ton Schut reageerde op 27 januari 2008 om 11:59 met:

Leuk dat Iduna toernooi op 20 April, maar is dit niet gelijk met onze clubkampioenschappen?


Ronald Kieft reageerde op 23 januari 2008 om 13:55 met:

Dubbelpartner gezocht!


Die op 26 april met mij wil (heren) dubbelen tijdens het Open Korf toernooi.


Iduna toernooi lijkt me trouwens ook wel leuk.


Plaats je reactie onder dit bericht