Competitie

Op deze pagina staan de laatste uitslagen, de aankomende wedstrijden, onze teams en algemene informatie over de verschillende competities.

De uitslagen van de laatste speelweek

Speeltijd Team Tegenstander Locatie Uitslag Verslag
wo 30-09-20 19:30OSM-NJC2SJEVE SJUTTEL DE GV1Bunschoten - De Kuil2 - 6
do 01-10-20 20:30OSM-NJCGD1CASTELLUM BC GD2Maarssen - Safari3 - 3
do 01-10-20 20:30OSM-NJCM1TREFFERS DE MX1Maarssen - Safari4 - 4
zo 04-10-20 10:00OSM-J1HARDERWIJK J2Maarssen - Fazantenkamphal0 - 6
zo 04-10-20 10:00OSM-J4MARIKEN BC J10Maarssen - Fazantenkamphal1 - 5
zo 04-10-20 11:00OSM-3APOLLO IJ BC 4IJsselstein - IJsselhal6 - 2
zo 04-10-20 12:00OSM-1HILLEGOM BC 2Maarssen - Fazantenkamphal5 - 3
zo 04-10-20 12:00OSM-2IDUNA BC 9Maarssen - Fazantenkamphal5 - 3
zo 04-10-20 14:30OSM-J2APOLLO IJ BC J3IJsselstein - IJsselhal1 - 5

Onze competitieteams van seizoen 2020 / 2021

foto

OSM-J1

Poule: U17-U15 gemengd - afdeling 3

Spelers: Jacky-Dean Schouteten, Mees Schaft en Thijs van Schaik

foto

OSM-J2

Poule: U17-U15 gemengd - afdeling 1

Spelers: Gjert Dalhuisen, Ian Limbeek en Mees Heusinkveld

foto

OSM-J3

Poule: U13 gemengd opstap - afdeling 4

Spelers: Joep Heusinkveld, Liam Limbeek en Tristan Koetsier

foto

OSM-J4

Poule: U11 gemengd opstap - afdeling 2

Spelers: Anjali Chitre, Dakshita Goyat, Yrsa Dalhuisen en Anish Anurag Chitre

foto

OSM-1

Poule: 4e divisie - afdeling 7

Spelers: Julie de Kock, Mahi Goyat, Jaron Klerks, Mandeep Goyat en Martijn Koenis

foto

OSM-2

Poule: 6e divisie - afdeling 24

Spelers: Jenny Fleuren, Suzanne Postma, Jasper Vrij, Lars van Doremalen en Marvid Roetman

foto

OSM-3

Poule: 7e divisie - afdeling 26

Spelers: Anna van Hees, Lara Hoven, Jits Karczewski, Sverre Dalhuisen en Timon Klee

foto

OSM-NJC1

Poule: 4e Klasse - afdeling 2

Spelers: Laura Eefting, Mandy Sung, Ronald Koenis en Tom Kuijsten

foto

OSM-NJC2

Poule: 4e Klasse - afdeling 3

Spelers: José van Ek, Susan van Mil, Eric van der Valk en Peter Sijm

foto

OSM-NJC3

Poule: Y/Z Klasse - afdeling 4

Spelers: Iris de Rink, Susanne de Gooijer, Erwin Bekema en Henny Hilhorst

foto

OSM-NJCGD1

Poule: 4e Klasse dubbel - afdeling 1

Spelers: Lenette Rietveld, Mieke Groen, Dawa Sherpa, Jeffrey Schijven en Rowin Niewerth

foto

OSM-NJCM1

Poule: 4e Klasse mannen - afdeling 1

Spelers: Erik-Jan Koning, Geert-Jan Fluitman, Marcel van Ditmarsch en Thomas Maat

Algemene informatie

Als je lid bent van OSM kan je meedoen aan één de competities die de Badminton Nederland elk seizoen organiseert: