Competitie

Op deze pagina staan de laatste uitslagen, de aankomende wedstrijden, onze teams en algemene informatie over de verschillende competities.

De uitslagen van de laatste speelweek

Speeltijd Team Tegenstander Locatie Uitslag Verslag
wo 06-10-21 20:00OSM-NJC3ZEIST BC GV1Zeist - Dijnselburg5 - 3
do 07-10-21 20:30OSM-NJC1SJEVE SJUTTEL DE GV1Maarssen - Safari8 - 0
do 07-10-21 20:30OSM-NJCM1PUTTEN MX1Maarssen - Safari8 - 0
vr 08-10-21 20:00OSM-NJC2HARDERWIJK GV1Harderwijk - Stadsweiden6 - 2
za 09-10-21 14:00OSM-J2DRONTEN BC J1Dronten - Stal0 - 6
zo 10-10-21 09:30OSM-1GAASPERDAMMartinus Aveen 3Aalsmeer - De Bloemhof7 - 1
zo 10-10-21 10:00OSM-J4HOUTEN BV J7Maarssen - Safari2 - 4
zo 10-10-21 10:00OSM-J5HOUTEN BV J8Maarssen - Safari3 - 3
zo 10-10-21 10:00OSM-2HERCULES USV 3Maarssen - Safari5 - 3
ma 11-10-21 19:30OSM-NJC3Amersfoort GV1Amersfoort - J. van Stolberg8 - 0

De aankomende wedstrijden

Onze competitieteams van seizoen 2021 / 2022

foto

OSM-J1

Poule: U15 gemengd - afdeling 1

Spelers: Gjert Dalhuisen, Ian Limbeek, Mees Heusinkveld en Thijs van Schaik

foto

OSM-J2

Poule: U13 gemengd opstap - afdeling 2

Spelers: Eva Veenhof, Joep Heusinkveld, Liam Limbeek en Tristan Koetsier

foto

OSM-J3

Poule: U13 gemengd opstap - afdeling 3

Spelers: Roos Langendijk, Stan Bleijenberg, Yash Balkaran en Ryan Lancee

foto

OSM-J4

Poule: U11 gemengd opstap - afdeling 1

Spelers: Anjali Anushree Chitre, Dakshita Goyat en Yrsa Dalhuisen

foto

OSM-J5

Poule: U11 gemengd opstap - afdeling 1

Spelers: Anish Anurag Chitre, Owen Tang en Ray Xiao

foto

OSM-1

Poule: 4e divisie - afdeling 6

Spelers: Julie de Kock, Mahi Goyat, Jaron Klerks, Mandeep Goyat en Martijn Koenis

foto

OSM-2

Poule: 6e divisie - afdeling 24

Spelers: Gerjanne Beltman, Jenny Fleuren, Jasper Vrij, Jits Karczewski en Sverre Dalhuisen

foto

OSM-NJC1

Poule: 4e klasse - afdeling 1

Spelers: Laura Eefting, Mandy Sung, Ronald Koenis en Tom Kuijsten

foto

OSM-NJC2

Poule: 4e klasse - afdeling 1

Spelers: José van Ek, Susan van Mil, Eric van der Valk en Peter Sijm

foto

OSM-NJC3

Poule: Y/Z klasse - afdeling 3

Spelers: Iris de Rink, Susanne de Gooijer, Erwin Bekema en Henny Hilhorst

foto

OSM-NJCM1

Poule: 4e klasse mannen - afdeling 1

Spelers: Geert-Jan Fluitman, Marcel van Ditmarsch, Rowin Niewerth en Thomas Maat

Algemene informatie

Als je lid bent van OSM kan je meedoen aan één de competities die de Badminton Nederland elk seizoen organiseert: